Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czy jestem przegrywem? Szczerze

Polecane posty

-Mam 149 cm wzrostu -mam 7 kg nadwagi -mam małe cycki (A) ale dla mnie to akurat plus -Zawsze mi mówiono, że jestem brzydka, albo co najwyżej przeciętna. - mam trudny, wybuchowy charakter -żyję w swoim świecie, jestem wyobcowana,samotniczka -dziecinna - Nigdy się nie całowałam, nawet nigdy nie byłam z chłopakiem sam na sam xD -boje się nawet rozmawiać z facetami - nie ciągnie mnie do związku -nie mam potrzeb seksualnych -nosze okulary -jestem niepełnosprawna - nie mam znajomych -Jestem bardzo strachliwa -wyglądam na młodszą niż jestem (ale dla mnie to akurat plus) -Każda moja wypowiedź mimo, że szczera to jest brana za trollowanie -Pare razy nieświadomo obraziłam innych, mam przez to łatkę potwora I co? według was jestem przegrywem, czy nie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu latały tu Twoje foty, sama wstawiałaś, masz miłą i ładną buzię :) na tym forum jest tyle osób na rencie na głowę i innych padożytów żyjących na koszt państwa, że przy nich jesteś wygrywem Diana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem jesteś przegrywem. Sama niepełnosprawność nie byłaby tragedią, można być atrakcyjną i zadbaną kobietą na wózku jak np monika kuszyńska, ale ty wolisz uciekać w świat animie i mangi i zachowywać się jak dziecko zamiast dorosnąć. Jesteś niska i masz nadwagę, która w dodatku nie ulokowała się w cyckach- dramat. Mogłabyś coś z tym zrobić, a przde wszystkim dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×