Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy on ma coś na sumieniu? zdrada

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim. Mam pytanie czy w takiej sytuacji mąż może zdradzać? Od porodu minęło 6 miesiecy. Dwa miesiąc temu sprobowalismy się kochać po porodzie pierwszy raz. Od tamtej pory nic. Nie zapowiada się żeby doszło do czegokolwiek w najbliższym czasie bo nie mam ochoty jestem zmęczona a mąż woli jechać do kolegów kolegów piątek wieczorem niż być z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dba o bliskość i przytulania , raz na miesiąc albo rzadziej powie kocham Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj wlacze czarodziejska kule. tak, sa koledzy, kolezanki, duzo alkoholu, jakies zabawki, ciuchy lataja w powietrzu o sa zaklocenia, pozniej jeszcze raz sprobuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie pytam powaznych ludzi. Moze ktoras kobietka miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz dziury w całym twój facet jest po prostu leniwym du*kiem któremu nie chce się zajmować dzieckiem i woli spędzać czas z koleżkami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu sie nie kochacie? Bo samo zmeczenie to bez przesady.. boli cie ? Nie masz tak poprostu ochoty w ogóle? Moze jakies zaburzenia hormonalne, uraz po porodzie? I tu w zaleznosci od przyczyny porozmawiaj z ginekologiem lub psychologiem. Nie wiem jakie libido twojego meza bylo wczesniej ale jesli normalne to chlop za dlugo tak nie wytrzyma.. chyba ze moze on nie ma ochoty? Byl przy porodzie? Jak sie tlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×