Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotka8989

Kiedy zaproponować, żeby spotykać się tylko ze sobą

Polecane posty

Gość Stokrotka8989

Jak wyżej. Kiedy to zaproponować? Po którym spotkaniu? Czy wypada dziewczynie? Zaproponowałam facetowi to po 3 randce, 2 tyg znajomości i chyba przegięłam :( ale nie wyobrażam sobie, że mógłby spotykać sie ze mną i z kimś jeszcze. Powiedział, że potrzebuje czasu do namysłu bo to ważna decyzja a ja teraz od rana siedzie w nerwach bo to, że to chyba za szybko już wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on spotyka się jednocześnie z kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Nie mam zielonego pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to powinnaś wyczuć, czy traktuje Cię poważnie i czy do czegoś to zmierza. Bądź trochę niedostępna i nie oddawaj mu się na tacy. 3 spotkania to faktycznie za mało, sorry, ale pokochać się w tym czasie nie da, najwyżej zauroczyć. Ja pamiętam, że po 2 spotkaniu już co prawda wiedziałam, że to "to", ale w życiu nie ośmieliłabym się wtedy jeszcze zdradzać swoich uczuć i wypytywać o jego na tak wczesnym etapie. Po prostu daj mu czas. I zależy jak zapytałaś- czy kazałaś mu się określać tu i teraz, bo inaczej koniec znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy byl juz seks? po ile lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Nie po prostu zapytałam go czy chciałby może spróbować być na wyłączność. Nie stawiałam żadnych warunków. Ostatnio zapytałam faceta o to po 3 mcach znajomości i 1,5 mca randkowania, niby mówił. Tak po 3 tyg od pierwszej randki, że spotyka się tylko ze mną ale przelatywał wszystko co się dało więc teraz chciałam si€ upewnić zanim za bardzo się zaangażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
25 i 27. Nie było i seksu ale jest też bliskość. Zapytałam po prostu czy niechciałby spróbować być na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Zapytałam rano, ma się odezwać wieczorem bo cały dzieñ w pracy siedzi a ja już zaraz kota dostane. Jak mam całować kogoś kto może całować inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trochę też dziwne to zastanawianie się, bo jak się spotka "tę" kobietę, to od razu się wie. No chyba, że chce sprawdzić charakter przed wejściem w związek. Ale to powinien Ci powiedzieć, że zanim wejdziecie w związek chce się lepiej poznać, ale że będzie do tego czasu skupiony na Tobie i tym poznaniu Cię właśnie, a nie na innych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Też pomyślałam, że ten czas na zastanowienie się znaczy, że nie :( Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
No bo właśnie mi niekocznie chodziło o ZWIĄZEK a skupienie się tylko na sobie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak się odezwie wieczorem, to uściślij to i powiedz, skąd te obawy (że poprzedni koleś źle postępował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Nawet jeśli się nie zgodzi wyjaśnić mu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze powinniscie przejsc do seksu jak najszybciej i wtedy zobaczysz czy mu sie podobalo jesli tak to bedziecie na wylacznosc jesli seks bedzie slaby to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Chyba żartujesz z tym seksem? Mam zdobyć faceta przez łózko?! Nie o to mi chodzi. Najpierw wyłączność potem seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak? Tak sie nie da, najpierw namietnosc, pocalunki, seks, potem wylacznosc. Jak mam obiecac cos kobiecie jak nie wiem jaka jest w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Była namiętność i pocałunki. Ja nie potrafię przespać się z facetem, który może robić to też z inną i tyle. Zrestą zastanawia się już 10 h więc to chyba też jest odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie powinnaś uściślić i powiedzieć tak, nawet, jeśli początkowo sie nie zgodzi (o ile Ci zależy na nim). No ale w sumie nie wiemy też, jakie ma intencje... Może w ogóle miałaś nie być do związku, więc takie pytanie go na pewno powinno spłoszyć. Pytanie o związek to w sumie trochę przesada po takim czasie, dlatego wyjaśnij mu, co miałaś na myśli (że po prostu nie chcesz próbować poznawać się i tworzyć relacji, coraz bardziej obdarzać zaufaniem i uczuciem kogoś, kto będzie w tym czasie umawiał się na tej samej zasadzie z innymi i że zależy Ci na stałym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Dzięki tak zrobię. Jeśli się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Powiało desperacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się koleś musi zastanawiać nad tą kwestią, to olej. Nic poważnego z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się w ogóle musiałaś prosić o wyłączność, to znaczy, ze to niewłaściwy facet. Inaczej byłoby oczywiste, że spotykacie się tylko ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jw.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Nie odezwał się więc mam już odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale o której miał się odezwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Miał się odezwać dzisiaj. Zapytałam o ósmej rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Odpisał: nie mówię nie ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może on myślał, że o związek już chodzi? Chociaż może mieć też na myśli spotykanie z innymi... zależy od tego, jaki to typ osoby i jak zrozumiał Twoje pytanie (czy dla niego spotykanie się tylko ze sobą= poważny związek). No ale z drugiej strony.. łaskę robi, że "nie mówi nie"... to raczej on powinien zdobywać, a nie widać jakiegoś strasznego zakochania czy zauroczenia... ja bym na Twoim miejscu go olała i kilka dni się nie odzywała, zobaczysz, jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×