Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotka8989

Kiedy zaproponować, żeby spotykać się tylko ze sobą

Polecane posty

Gość Stokrotka8989
Dobrze mnie zrozumiał, potwierdził, że wie że nie chodzi o związek tylko o niespotykanie z innym. Więc jeśli bym się zgodziła to było by tak, że pewnie on był by wolny a ja "wierna" bo nie umiem inaczej. Mamy porozmawiać jutro i mam zamiar zaproponować, żebyśmy się lepiej poznali najpierw może jako przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Jest jeszcze jedna ważna kwestia na którą się powołał i ma rację muszę przyznać. W przyszłym mcu wyjezdza do Usa na 2 mce. Więc w sumie spotykanie trwało by połowę tego co rozłąka. Więc chyba to ja nie zachowałam się niezbyt mądrze proponując to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany, olej gościa. To zmienia postać rzeczy. Dla normalnych ludzi, którzy dążą do poważnego związku oczywiste jest, że skupiają się na tej jednej osobie, że zakochują się i tylko o niej myślą. Ty byłabyś mu wierna- wiesz czemu? Bo już Ci zależy, a jemu jak widać- nie. Chce być "wolny" i spotykać się z wieloma jednocześnie, prawdopodobnie tylko na seks i tyle, potem i tak powie "przecież nie byliśmy w związku". Z Tobą byłoby tak samo, olej go ciepłym moczem. Wyjazd na 2 miesiące? No to co, przecież nie na stałe.. czyli co, zamierza tam ****ać, co popadnie? Dziewczyno, opamiętaj się! Jak człowiek prawdziwie się zakochuje, to nie jest w stanie spotykać się z kimś innym, ciągle myśli tylko o tej osobie i boi się, że ją straci.. a koleś zakłada, że i tak wyjedzie, pewnie ma nadzieję do końca miesiąca Cię zaliczyć i zostawić.. weź lepiej uważaj, bo potem będziesz płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8989
Chyba masz rację. Trochę namieszał mi w głowie bo na ostatnim spotkaniu zapytał kiedy zostane jego dziewczyną a ja za zartowałam że w przyszłym mcu. I jeszcze mówił, że zaopiekuje sie mną zarówno emocjonalne i fizycznie... Ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na ostatnim spotkaniu zapytał kiedy zostane jego dziewczyną Patrząc na całokształt podejrzewam, że cię mamił, i powinnaś to sobie przetłumaczyć jako "kiedy z nim pójdziesz do łóżka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ON nie jest zainteresowany. Facet, któremu zależy na kobiecie, szuka z nią kontaktu a nie zastanawia się cały dzień, czy będzie się z nią spotykał. ZIGNORUJ GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Póki nie ma seksu to nie związek. A póki nie ma związku i jest ot takie "chodzenie po bułki" to czemu się nie spotykać z innymi dziewczynami, które mogą zaoferować swoje ciało? 00 Spotykanie na wyłączność... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×