Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mima2017

Schudlam i utrzymuje od roku

Polecane posty

Ja też się przyłącze. Wiem dokładnie jak to jest.Schudłam 17kg z wagi67 kg doszłam do 50 a teraz waga 55.5kg .Musze coś z tym zrobić.Od dziś zaczynam. Na śniadanie jajecznica z 2 jajek do tego troche ogórka i 2 rzodkiewki kawa rozpuszczalna z melkiem 2 śniadanie duże jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość biega i chudnie
Bez problemu przebiegłam 9,3 km, piękna pogoda, wreszcie ciepło i słonecznie. Na razie nic nie boli, oby tak zostało to jeden dzień odpoczynku, czyli spacer 1,5 - 2 godz,, ćwiczenia na kręgosłup i rozciągające ale z umiarem i we wtorek znów biegania. Na śniadanie owsianka na wodzie + 1/2 banana+ kawa bez cukru z odrobiną wody II śniadanie czyli po biegu - woda z cytryną + 1/2 banana obiad - kotlet mielony + surówka z kiszonej kapusty + 2 ziemniaki podwieczorek 1-2 jabłka lub surówka z obiadu kolacja owsianka + 1/2banana Żadnych słodyczy oraz chleba. Przynajmniej dzisiaj :-P Miłego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam mi jakoś brak siły. Codziennie sprzątanie wszystkie obowiązki związane z 2 letnim dzieckiem.Jak woeczoram mała śpi to ja jedyne o czym maże to aby zjeść kolacje i poleżeć chwile w spokoju. Wiem wiem to nie najlesza alternatywa dla odchudzania ale nic na to ni poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlenka2206 dziś x Marlenko, zacznij małymi kroczkami, jakieś ćwiczenia na początek gdy dziecko śpi. Zobaczysz jak dobrze się po nich poczujesz, to nic, że waga może nie drgnąć ale Ty będziesz bardziej odstresowana i chętna do działania. Na poczatek podam Ci linka do fajnych ćwiczeń, wybierz sobie coś odpowiedniego dla siebie. https://www.youtube.com/watch?v=SMkccyjsPDQ ta dziewczyna jest rewelacyjna a ćwiczenie z nią to sama przyjemność :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima2017
Witam wszystkie! Ciesze sie strasznie ze jestes ie zmotywowane :) zwlaszcza ze wiosna, niedlugo bedziemy wyciagac sukienki z szaf... warto zaczac juz teraz :) U mnie dalej wszystko zgodnie z planem. Waze sie raz w tygodniu wiec na razie nie wiem czycos schudlam, za to wiem ze od 10 dni jest centumetr mniej w udach i biodrach :) - to moje najgorsze miejsca. Zaraz sie wybieram na dlugi spacer, pogoda dopisuje. Mialam na crossfit isc ale po wczorajszym treningu wszystko mnie boli dzisiaj! Co do utrzymania wagi, to ja pierwszy raz utrzymuje a odchudzalam sie zawsze odkad pamietam! Utrzymanie wagi to bardzo ciezka praca ale nagrode mamy codziennie kiedy sie przegladamy w lustrze wiec naprawde warto! Pogodnej niedzieli wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima2017
Marlenka, co do ceiczen to ja tonie na poczatek proponuje 5 minutiwy trening skladajacy sie z: krzesla (opierasz sie plecami o sciane i znizasz jak bys siedziala w powietrzu) 1 minuta, 50 przysiadow i plank (w pozycji jak do pompek na czubkach palcow stop i na dloniach) 1 min. Te trzy cwiczenia ktore mozesz zrobic w 5 min doslownie wzmocnia miesnie calego ciala co sprawi ze bedziesz naturalnie lepiej wygladac i lepiej sie czuc. A cardio zaczniesz robic pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Mima jesteś moja nadzieja :) marze o utrzymaniu wagi i będę tu z Wami walczyć :) Zapomniałam napisać o nagrodach, Ja kupuje dobre kosmetyki i perfumy, pózniej mam w planie mniejsze rozmiarowo ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima2017
Witam, ja nadal sie trzymam i dobrze jem. To juz ponad dwa tygodnie i w koncu rzeczy wracaja do normy. Wczoraj zjadlam dwie kistki sera topionego na sniadanie, salatka z kalafiora i cebuli z cieciorka, jablko, jogurt naturalny a na kolacje bialy ser z lyzka masla migdalowego. Niezbyt dobry dzien pod wzgledem warzyw i owocow ale tak sie czasem zdarza ze nie ma sie czasu gotowac. Ze sportu przemaszerowane 9 km. Dzis ide na crossfit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mima fajnie :) u mnie tez dobrze, dietke trzymam, ruszam sie duzo. Mi żwawsze zajmowało ok 3 tyg a raczej 3 weekendów z rzędu zeby wejść w tryb zdrowego odżywiania Miłego dnia, Fiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się trzymam:)Pogoda piękna to jest motywacja i chęć do tego aby spacerować.Wieczorami rowerek i kilka ćwiczeń na brzuch.Efekt to mniejszy brzuch:)Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Mima i gość biega i chudnie jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość biega i chudnie
Moja waga na razie stoi w miejscu - 54,8, nie biegam z powodu bóli kręgosłupa, to już druga przerwa w tym m-cu, nawet zapisałam się do fizjoterapeuty ale odmówiłam wizytę bo zaczęło się uspakajać i mam nadzieję, że za kilka dni całkiem minie. Ale mimo tych przeciwności nie ograniczyłam spacerów i codziennie robiłam od 4-10 km. Zaczynam się zastanawiać nad wizytą u dobrego ortopedy sportowego aby zdiagnozować dokładnie przyczynę występowania tych pojawiajacych się ostatnio bóli kregosłupa i podjąc odpowiednie działania. Póki co cieszę się piekną pogodą i nie zamierzam rezygnować ze swoich planów. Miłego dnia, trzymam kciuki za was wszystkie[ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima2017
Witam witam, piekna pogoda dzisiaj, chociaz ja mam przygotowywac seminarium i siedze w donu (i robie wszystko tylko nie to co powinnam robic)! Trzymam sie niezle, waga niestety nie spadla (ale orzynajmniej tyle ze nie wzrosla - bez zmian). No cuz, tak to jest, trzeba zacisnac zeby i przeczekac. Moze przyjrzec sie temu co jem bo pewnie jem troche za duzo. Kurcze, mam 1.8 kg do zrzucenia, nie mogloby sie cos ruszyc??? Od orzyszlego tygodnia bede miala kociol w pracy, juz sie marteie jak mi sie uda przetrwac bez mozliwosci zjedzenia kolacji o rozsadnej godzinie.. A co u was? Jakies postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie wiosennie a w zasadzie letnie. U mnie wczoraj w cieniu 23 *C. Wczoraj wybrałam się wreszcie pobiegać, bóle kręgosłupa prawie nieodczuwalne. Dopiero o 17.00 miałam czas, było bardzo ciepło a ja zawsze biegam rano gdy temp. nie przekracza 10 *C. No ale trudno już nie mogłam się doczekać aby sprawdzić swoją lekko nadwyręzoną kondycję. Udało mi się przebiec 4 km, resztę zaplanowanej trasy czyli 6 km zrobiłam marszem. Dziś jest ok. nic nie boli czyli zacznę biegać reglarnie czyli dojdę do biegów 10km co drugi dzień, a w dzień niebiegowy - 10 km marszu. Waga spadła do 54,3 - wreszcie jakiś efekt powstrzymywania się od słodyczy. Mima2017 na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tak terminem kolacji. raczej skup się na tym aby bilans dostarczanych kalorii w ciągu całego dnia był trochę mniejszy niż dotychczas i staraj się ograniczać węglowodany bo to one powodują nasze tycie a nie zdrowe tłuszcze czy białka. Na śniadanie wbrew temu co się dotychczas mówiło, nie należy jeść węgli tylko białko+tłuszcze, chyba że odbywa się bardzo energetyczny trening z rana. Węglowodany w ograniczonej ilości jeść na obiad i kolację. Trzymam kciuki za spadek wagi. Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość biega i chudnie
zapomniałam się podpisać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszatek177
Cześć dziewczyny będę zaglądać do was i pisać. Chcę scudnąć ok 5kg i utrzymac wagę . Dzisiejsza waga to 57 kg, właśnie idę biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odświeżam temat, warto się nawzajem mobilizować.:) Dziewczyny co u Was? U mnie wreszcie pokazało się poniżej 54 kg ale ważyłam się po dzisiejszym bieganiu [ 8 km] :-P Diety jakiejś rygorystycznej nie trzymam, jem 4-5 posiłków dziennie, ograniczam węglowodany, zwłaszcza w dni gdy nie biegam, piję sporo wody z cytryną i jest dobrze bo waga spada, powoli i tak jest najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość biega i chudnie
pozdrawiam, zapomniałam o podpisie Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta79
Ja też staram się schudnąć. Mam dietę niskowęglowodanową i deficyt 300 kcal. Szukam suplementu, ale tym razem czytam opinie. Ostatnio spróbowałam z Calominalem i się przejechałam, bo nie dość, że był nieskuteczny, to jeszcze wzdęcia i zaparcia powodował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia23
Judytko, mi też dokuczały zaparcia jak go brałam. Co za bezsensowny suplement. Nie wiem, dlaczego nie poczytałam wcześniej, przed zakupem, opinii. On ma masę negatywnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość biega i chudnie
Wróciłam do regularnego biegania, co drugi dzień - 10 km :) Waga na dzisiaj 53,4 , teraz chcę ją utrzymać. Oprócz tego w dni niebiegowe ćwiczenia - do godz. dziennie, czasami jest to tylko 25 min. ale staram się ruszać codziennie. Jem normalnie, ograniczam słodycze i węglowodany. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też schudłam 8 kilo, ale u mnie waga nie skacze. Liczenie kalorii mi pasuje, nie głoduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honoratka9
Mi utrzymuje się cały czas ponad 5 kg za dużo. Niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Próbowałam diet, ostatnio nawet suplementu i nic. Do tego trochę zrezygnowana jestem, bo Calominal, który brałam, zamiast mi pomóc to mi jeszcze żołądek podrażnił i teraz mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy 87
Daj spokój, z tak beznadziejnym suplementem jak Calominal nie mogło się udać. Pełno dziewczyn piszę o skutkach ubocznych i braku skuteczności. Poszukaj czegoś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszatek177
Hej ostatnio jak tu pisałam miałam 57 kg, dziś na wadze 55,9 kg. Och jak mnie to cieszy że w końcu rejony mojej wagi wchodzę. Zaczęłam też ćwiczyć na ramiona, ćwiczę fitness i wszystko ok ale ręcę mam obtłuszczone nawet jak waga 51kg. Poprostu nagromadziłam tam tkankę tluszczową która mimo diety i cwiczen nie schodzi wiec zaczęłam z hantelkami. Może to pomoze wyżeźbic je troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję wytrzymałości :) Ja rowniez schudlam ! :) Ale wiadomo, zawsze trzeba sobie czasem odpuscic i zrobic cheat meal :D Ja zawsze jadam sushi :P ... no dobra, nie zawsze, czasem jeszcze zjem pizze <3 ale jak jem sushi to zazwyczaj z Nanaki Sushi bo mają świetne nigiri, ktore uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×