Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bulwersujący incydent w sklepie.

Polecane posty

Gość gość

Byłam dziś na zakupach w jednym z popularnych dyskontów spożywczych. Kupiłam towar za 20-kilka zł. Ekspedientce dałam 100 gdyż w tej chwili miałam w portfelu tylko to i jeszcze 10 zł. Nie mogłam więc drobniej. Babsko jednak próbowało wymusić na mnie drobniejsze pieniądze i z miną pogardy w końcu rozmieniła u koleżanki z kasy obok i dała mi resztę bez słowa, ale byście widzialy jej minę! Żenada! Młoda siksa chyba po 20stce, ja nie rozumiem, jak ma problemy ze sobą, w tyłku jej niedobrze, to niech zrezygnuje z takiej pracy i nie wkurza ludzi ;/ Nikt nie każe jej tam pracować, nie stoi nad nią Egipcjanin z pejczem, że jak nie będzie pracować to dostanie chłostę. Nie jest tam raczej niewolnicą, więc niech się albo opanuje i ogarnie, że pracuje w USŁUGACH albo wypad :/ Chyba, ze miała z głową i nie panowała nad mimiką i tonem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie że jest pewna grupa ludzi, która choćby i miała w portfelu wszystkie nominały świata, to za jedną bułkę i tak zapłaci setką czy dwusetką. a na pierwszy rzut oka ciężko jej rozpoznać, czy jesteś tym kompulsywnym rozmieniaczem pieniędzy czy naprawdę nie masz drobniej. wszystko pięknie ładnie, tylko że jak przyjdą Ci do kasy pod rząd 3 czy 4 osoby które koniecznie musza zapłacić wysokim nominałem, to potem nie masz jak wydać "normalnym" ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Babsko jednak próbowało wymusić na mnie drobniejsze pieniądze... x Katując cię na zmianę pejczem i kijem do Baseballa :P. x Matka upuściła cię na główkę, gdy byłaś niemowlęciem :D, czy kretynizm masz wrodzony :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 słabe prowo i już to czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
i trzeba wziąć jeszcze pod uwagę że ktoś może mieć naprawdę zły dzień. Ja też pracuję w sklepie i zdarza się że jestem dla kogoś niemiła, bo np źle się czuję, mam jakieś problemy itd. Na kimś trzeba się wyżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćśćć dziś i trzeba wziąć jeszcze pod uwagę że ktoś może mieć naprawdę zły dzień. Ja też pracuję w sklepie i zdarza się że jestem dla kogoś niemiła, bo np źle się czuję, mam jakieś problemy itd. Na kimś trzeba się wyżyć smiech.gif x To jak się, źle czujesz to po co przychodzisz do pracy ja się pytam? Wyżyć to się możesz waląc pustym łbem w ścianę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem sprzedawca ale jak ktoś nie ma drobniej to trudno idę i ja rozmieniam. Również mam gorsze dni i naprawdę nie chcę mi się na siłę uśmiechać i być super miłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiazkiem kupujacego jest miec wyliczona lub zblizona kwote wiec sprzedawca nie jest od latania i rozmieniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×