Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki i to materialistki dużo bardziej zepsute od Polek

Polecane posty

Gość gość
To ukraincy a nie ukrainki chcą mieszkać w Polsce bo mężczyźni są bardziej tradycjonalni a polki sa dużo bardziej podobne mentalnie do ukrainek niż np niemki , więc ukrainiec w Polsce ma szansę na żonę w Niemczech nie ma mowy , a kobiety sa mniej przywiozane do tradycji i chętniej wyprowadzają się od swojego dawnego miejsca zamieszkania wiąże się to z tradycją ze żona wyprowadza się do męża , już nie mówiąc ze typowy zachodniak ma do zaoferowania polce czy ukraince dużo dużo więcej niż Polak , więc skoro i tak ma się przenieść do innego kraju to za za roznica czy blisko czy daleko ? Tym bardziej ze zachód jest bardziej zamozny niż Polska więc taka rosjanka czy ukrainka mimo ze dalej mogłyby częściej podróżować do siebie bo na zachodzie bilet lotniczy to żaden wydatek a w Polsce tak , dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedna ukrainke i już na polskiej legitymacji spierdzielila do Niemiec bo powiedziała że w Polsce bieda nie lepsza od Ukrainy , więc zgadzam się z wypowiedziami powyżej z resztą dziś nawet był temat ze ukraincy na polskich legitymacjach uciekają do czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im tylko zależy żeby wyrwać bogatego faceta i na obywatelstwo za dolara własną matke by sprzedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki się Polakami raczej nie interesują a jeśli już to tymi z pieniędzmi albo chociaż wyglądem , biedny brzydki Wiesiek nie ma co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te starsze ukrainki może i były dobrymi gospodyniami ale te młode to już zupełnie co innego , mieliśmy na wymianie studentów z Ukrainy i większość z nich nosiła jeansy i Adidasy a dwie z nich miały całe ręce w tatuazach , młode pokolenie Ukraińców jest takie samo jak młode pokolenie Polaków , dzisiejsze pokolenie ukraińskich studentów i studentek to rocznik 90 i tam dużo się zdarza takich nowoczesnych dziewczyn , mówię o tych z miasta nie wiem jak na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie porównywałabym polskiej młodzieży i ukraińskiej bo to dwa rózne światy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPIEEEEEEEERDOLIĆ UKRAINCÓW Z POLSKI. Media o tym nie mówią ale ukraincy gwałcą okradają polaków. DEBILNY rząd jeszcze wspiera tych darmozjadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki moim zdaniem jako faceta może nie sa brzydkie ale mają taką dziwną urodę , nie są szpetne ale ich rysy twarzy poprostu drażnią moje oczy , wiele z nich ma pochodzenie ugro fińskie a nie słowiańskie jak Polacy więc ukrainki to bardziej mongolskie kalmuki niż slowianki , i śmiem twierdzić ze tą ich uroda jest mocno naciagana teoria , one poprostu wyglądają jak miks turecko Polsko mongolski , blondynki tam za cholerę prawdziwej nie znajdziesz , dużo jest platynowych ale farbowanych , piękne sa niemki i proszę się nie śmiać bo dużo jest brzydkich ale jak się trafi piękna to klekajcie narody nie ma lepszych już , może się rozpisze ale ukrainki maja tendencje to posiadania wielkich głów z ogromnym czołem , polki natomiast mają bardziej klasyczna urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest ich dużo w mieście i sa dość brzydkawe, z twarzy takie same jak polki tylko częściej sa brunetkami i się gorzej ubierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ukry to materialiści to wiadomo, to że urodę mają nieciekawą to wszyscy widzą na ulicach, to że brzydko się ubierają też widać, a nawet jest to ich znakiem rozpoznawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem skąd się wziął ten fałszywy stereotyp ze ukrainki sa niby ladne , duzo widzę ich na mieście i się niczym od Polek prawie nie różnią , przejdziesz koło takiej i nawet się nie obrocisz bo nie widać po niej tej zmyslonej "ukraińskiej urody " dużo z nich ma Pryszcze na buzi i roztapirzone włosy , najpiękniejsze kobiety jakie było mi dane widzieć to były mieszane niemki , pięknie ubrane umalowane blondynki z niebieskimi oczami wysokie nogi ladne długie , wkurza mnie to ze ktoś mówi o niemkach ze brzydkie a tak naprawdę sa ładniejsze od Polek a już szczególnie ukrainek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze sie jeebia za 20zł bo to dla nich majatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvit
Przed chwilą rozmawiałem z jedną przez skype i myślałem że szału dostanę.Przyczepiła się że dlaczego nie chodzę do teatru,opery i kina.Dlaczego nie czytam książek[ zapytała czy znam pisarza Wiśniewskiego bo ona zna a Polacy nie] dlaczego nie uprawiam sportu.Mówię jej że mieszkam na prowincji ,do Teatru mam 100 km do Warszawy.Dlaczego nie wyjeżdżam w urlopie na wczasy.Dlaczego nie uczę się angielskiego bo ona się uczy.Mówi że jej koleżanka wyszła za polaka policjanta jest na emeryturze i tylko leży na dywanie i ogląda TV że Polacy to lenie.Odpowiedziałem jej że ja tez lubię leżeć na dywanie pić piwo i oglądać TV że do Opery i do Teatru chodzą mało inteligentni ludzie prostaki którzy udają inteligentnych i nie uprawiam sportu.Powiedziałem poka i wyłączyłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki i tyle bez wyjątk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×