Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki i to materialistki dużo bardziej zepsute od Polek

Polecane posty

Gość gość
Ukrainki sa ulegle bo lubią pasozytowac na facecie i wrabiac w ciążę a usuwają ile się da prawdopodobnie do 35 roku życia każda ukrainka miała przynajmniej jedna aborcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już przestań z ta żałosna rodzinnoscia, gdyby były takie rodzinne to by nie zabijaly dzieci podczas aborcji albo by ich nie wyrzucaly na bruk żeby umieraly z głodu i hivu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten temat właśnie pokazuje że naiwni faceci uwierza w każdą stereotypowa papkę jaka się im zaserwuje , moj wujek mial konkubine uktainke to nawet gotować nie umiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście znam jedne małżeństwo polsko-ukrainskie. Ich małżeństwo wygląda jak małżeństwo z amerykańskich filmów z lat 50-60. Ona na szpileczkach w kuchni podaje obiad mężowi ktory wraca z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat zadnen atut bo znam wiele Polek które robią swoim facetom kanapki i obiadki bo "mis pys " nie umie chleba ukroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze szpileczkami i obiadkiem to brzmi poprostu jak wymysl fantasty ;) kto chodzi w butach po domu ? Bo na pewno nie uktaincy którzy ściągają buty i dają Ci kapcie , jak już fantazjujesz to rób to wiarygodniej, A po drugie zrobienie obiadu to też jest trochę roboty więc na szpilkach by rady nie dała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona na szpileczkach w kuchni podaje obiad mężowi ktory wraca z pracy. x a jeśli to im obu odpowiada i są szczęśliwi to co wam lewacy do tego?czy wy musicie ze swoją totalitarną ideologią wchodzić ludziom w życie prywatne aż do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi bardziej o chore wymysły tego człowieka bo znam kilka ukrainek i one w butach po domu nie laza a jak spróbujesz im wejść w butach to mokra sciara w mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sranie w banie , u mnie mam w pracy ukrainke która ma męża Polaka i nie chce mieć dzieci bo jej dobrze płacą w biurze i powiedziała że będzie odkładać jak długo się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ładniejsze to fakt, ale też chamskie i wulgarne. Po prostu nie ufam Ukraińcom i Ukrainkom, jakiś pieprznięty naród i niech spiertala ze swoją urodą. :D Trzeba mieć swoją dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Ukry to takie są, u mnie w pracy jedna była bardzo miła, aż sama bym ją chwaliła. Gdybym tylko nie zobaczyła filmu jak się wulgarnie zachowuje w swoim towarzystwie, przekleństwa non stop i tylko telefon w łapie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Polką i też chodzę po domu w szpilkach, a raczej klapkach na szpilce. Wiadomo że po domu nie chodzę w tych samych butach co po dworze ale szpileczka musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48 ja chcialbym zeby mi żona chodziła całkowicie nago w szpilkach po domu i gdy położę się na lozku nachylala sie i kazala sobie lizać swoje owlosione krocze i pipke.Marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako facet stanowczo odradzam ukrainki , wogole nie widzą co to wierność , byłem z jedną 3 miesiące aż się okazało że ma chłopaka na Ukrainie którego ze mną zdradzala , nie mógłbym być z "kobieta " która robi takie rzeczy bo dziś zdradzi swojego ukrainca a jutro zdradzi mnie , z resztą jakiś koleś się tu chwalił że uprawiał seks z mezatkami z Ukrainy w zamian za pokój w miezkaniu , więc niewiernosc nie jest pojęciem obcym ukraionkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie mój kolega Grek kiedyś wyjaśnił różnice między półkami a ukrainkami , poznałam go w Austrii gdzie studiowałem germanistyke i on opisał mi to jak to wygląda między polka a ukrainka, A więc polki sa wyższe od ukrainek i tezsze , polki często mają dużo biusty a uktainki najczęściej sa płaskie jak deski , ukrainki ubierają sukienki gdzie polki preferują styl "robotniczy " , polka jest w stanie związać się z facetem biedniejszym od siebie w czasie gdy uktainka nigdy w życiu nie weźmie sobie faceta który zarabia mniej od niej , no i to ze ukrainki S podobno bardzo ale to chorobliwie lase na kasę gdzie u Polek tego nie zauważył i na koniec stwierdził że jednak woli polki bo mają "czyste intencje " a od ukrainek wieje fałszem jak on to stwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i na koniec powiedział ze polka kocha Cię dopóki ja szanujesz a ukrainka dopóki masz pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie już dawno maja o nich takie zdanie bo je dużo wcześniej sciagali i mają już doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idealny opis żałosnych POLczyn w pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Grekiem. Ukrainki są szczuplejsze, fajniejsze. Nie obchodzą mnie duże cyce skoro całe ciało leży. :/ I bardziej kobiece ubiory by się przydały. Polki w starciu z Ukrainkami przegrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to zdecydowana większość kobiet na świecie to materialistki. Myślicie, że takie Japonki czy Filipinki są inne??? No to zejdźcie na ziemię i przestańcie marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat szczuplosc to nie wszystko bo polki ogólnie sa ksztaltniejsze od ukrainek , właśnie ten kolega Grek stwierdził że ukrainki sa "kwadratowe " a polki bardziej klepsydrowato kobiece , a jeśli chodzi o urodę to polki zazwyczaj są ladne na Ukrainie zaś jest dużo ładnych ale też dużo mutantow , np pierwszy raz widziałam ochydny hachykowaty nos u uktainki właśnie takie aż żydowski : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się głupio nie wypowiadaj bo z tym ze polki sa tezsze nie chodziło ze sa grube tylko ze polki mają takie bardziej brazylijskie kobiece figury gdzie ukrainki najczęściej mają dziecinne figury bez wyraźnych kształtów "np szersze biodra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem studentem informatyki i mam uktainki w internacie , chyba jakiś ostatni dewiant mógłby na nie polecieć , brud za paznokaciami az na wymioty zbiera nie myją się ale wymalowane od rana do wieczora , bluzki z cekinami koczowate , włosy malowane na żółty blond z odsrostami na pół głowy i ogólnie mają bardzo żałosny i bazarowy styl , nie wspominając ze wszystkie studiują goowno kierunki żadna nie studiuje nic mądrego , polki przynajmniej w porównaniu z nimi mają coś w głowie a mi właśnie ma mądrej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie śmieszy to ze polaczki sobie myślą ze sa nie wiadomo kim dla ukrainek a one same mówią ze Polacy sa leniwi i tylko to ich odróżnia od Ukraińców a polska to taka trochę lepsza Ukraina , druga koleżanka Ukrainka powiedziała że dla niej Polacy to męskie dziffki bo zdradzają a ukrainiec może i ciężka rękę ma ale nie zdradzi , ogólnie ukrainki mówią ze nie widzą różnic między ukraincami a Polakami oprócz tych wyżej wymienionych bo twarze te same jak ona to ujęła , Polska dla Ukraińców to nie jest coś takiego jak dla nas niemcy bo ukraincy i ukrainki świetnie sobie zdają sptawe ze przy Niemcach i Polak i ukrainiec na gola doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą dużo moich ukraińskich koleżanek nawet na Polaków nie patrzy bo i tak mają zamiar po studiach w Polsce wyjechać do Holandii lub Niemiec bo mówią ze polska to taka sama bieda jak Ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ogólnie to żadna pytana przeze mnie ukrainka się nie zachwycala Polska , każda od razu mówiła że w starej unii jest dużo lepiej więc niech Polacy się nie osmieszkaja bo do poziomu Niemiec nie dojdziemy nawet za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kilkanascioro znajomych ukraincow i mowia co innego. 1. Wiadomo ze Polska jest biedniejsza niz zachod Europy ale oprócz kasy cenia sobie podobna mentalność, podobna tradycje itp 2. Podobny język 3. Wielu twierdzi ze ma tu wieksza szanse na założenie wlasnego biznesu niz na zachodzie. (Tam potrzebny jest wiekszy kapital). Tam skazani sa tylko na prace u innych. 4. Bliskość granicy robi swoje. Duzo ludzi robi swoje male i duze interesy i w Polsce i na Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są chore baby poznałam kilka i wierzcie mi , te osoby co je tak chwalą to albo same są z ukrainy albo ich nie poznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ukraincy wola być w Polsce ukrainki wola na zachód poznać bogacza , niektóre zenia się z Amerykanami więc im to lata gdzie będą mieszkać byle w jak najbogatszym państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×