Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trochę wstyd mi zaprosić rodzinę do siebie czy mam powód

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy po ślubie dwa lata, pracujemy oboje. Córka 3 lata.Dom w stanie surowym. Obecnie mieszkamy koło teściów w maleńkim domku przerobionym z budynku gospodarczego. Mieszkamy tak 4 lata. Mamy tylko kuchnię, pokój i łazienkie. Wszystko fajnie, ładnie ale ja i tak się wstydzę. Mąż zaprasza do nas moją rodzinę ale ja zawsze coś kręcę żeby nie. Jak myślicie czy przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz i to bardzo. Zakładam, że mieszkasz w małym miasteczku lub na wsi i w takich przypadkach zazwyczaj młodzi mają pokój u teściów. A wy macie ciasne ale własne więc nie masz się czego wstydzić. Sami już dorobiliscie się swojego kąta a dom surowy to też dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoja rodzina nie wie ze sie budujecie i ten maly lokal przerobiony na wasze potrzeby to taki przejsciowy jest , czego ty sie wstydzisz ? przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego że ktoś będzie mnie obgadywał że jesteśmy gniotamy, mieszkamy w klitce itd mamy tylko 40 m kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy nawet tyle nie maja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje mieszkanie ma 45m2 jest nas dwoje a zaraz będzie troje. Nikt nigdy nie powiedział, że się gnieciemy, a wręcz są szczęśliwi i dumni, że sobie radzimy, jesteśmy na swoim ładnie urządzonym... Myślę, że trochę przesadzasz - bardziej Ty autorko niż otoczenie. Chyba, że masz tak mało przychylnych osób w swoim towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz taka wredna rodzine ze zaraz obgaduja itp...czy po prostu ty tak to sobie wyobrazasz?rodzinna powinna być dumna ze macie wlasny ka ti dom w stanie surowym,wbrew opiniom na kafe postawienie w pl domu bez pomocy rodziny itp.nie jest łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi powiedzieć. Bo na jedno nikt nigdy mi nic takiego nie powiedział a byli tu już rodzice i ciocia ale z drugiej strony u mnie wśród rodziny wszyscy mają duże domy i np kuzynka ma duży dom już wybudowany ale z pomocą rodziny i na kredycie. A my nic od nikogo nie chcemy kredytu też nie. Stąd taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapros i ugość najlepiej jak potrafisz i jak masz ochote a jak będą obgadywać ....olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego, że do wszystkiego dochodzicie sami powinnaś być dumna:) głowa do góry, my też o wszystko musieliśmy się starać bez niczyjej pomocy, co prawda na kredycie ale na swoim - ciasne ale własne. Trzeba cieszyć się z tego co się ma i doceniać. Ugość najlepiej jak potrafisz, jak sama będziesz zadowolona to i goście, a reszta się nie przejmuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×