Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jessica123

Ciąża po wazektomii

Polecane posty

Hej!!! Mój partner miał 25 lat temu wazektomię. Jesteśmy razem od 2 lat , a ja przestałam brać tabletki antykoncepcyjne, żeby zajść z nim w ciążę. Mój partner ma 55 lat , a ja 35. Bardzo chcemy mieć razem dziecko. On ma 4 synów i chcemy mieć córeczkę. Jesteśmy gotowi na ciążę , ale czy zdarzają się cuda i zajdę w ciążę bez problemu. Czy zdarzają się cuda w medycynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner musi poddac sie zabiegowi zeby moc znow zapladniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko rewazektomia -nie masz co liczyć na cud skoro nasieniowody ma przecięte. "Odwrócenie wazektomii czyli zespolenie nasieniowodowo-nasieniowodowe (synonim rewazektomia, ang. vasectomy reversal, vasovasostomy łac. vasovasostomia) to metoda chirurgiczna mająca na celu przywrócenie ciągłości i drożności nasieniowodów po ich podwiązaniu / przecięciu (wazektomii ) wykonanym w celu uzyskania męskiej antykoncepcji lub uszkodzeniu nasienieniowodu w czasie operacji przepuklin pachwinowych . W USA na odwrócenie wazektomii decyduje się ok. 2-6 % mężczyzn rocznie. Wazektomia wywołuje jatrogenną azoospermię obturacyjną a plemniki magazynowane w najądrzu są w nim resorbowane."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×