Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bedziecie glosowac na pis, zeby pozniej tez dostac 500 plus

Polecane posty

Gość gość myslacy
Plan Niemiec był prosty. Uratowanie przed utratą pozycji najbogatszego państwa w Europie. RFN potrzebuje rąk do pracy. Niemcy nie chcą wykonywać prostych i uciążliwych prac np. przy taśmie produkcyjnej. Społeczeństwo się starzeje. Aby ochronić dobrobyt trzeba było wymyślić jakiś plan. Wymyślono politykę " otwartych drzwi". Miała nastąpić segregacja ( Niemcy mają już doświadczenie) tych przydatnych gospodarce i tych zbędnych. Ci co mają jakiś fach i chcą pracować mieli dostać prawo pobyt w Niemczech, zaś reszta miał być rozsyłana po nowych członkach Unii. Najwięcej mieli dostać Polacy. W ten sposób Niemcy stały by się jeszcze bardziej bogate, a Polska jeszcze bardziej biedna. Dostalibyśmy setki tysięcy, a po połączeniu rodzin miliony obcych kulturowo i religijnie na utrzymanie. To byłby początek końca Polski. Tak miałoby się stać dzięki PO, ale na drodze stanęły wybory i wygrana PIS. Teraz wiecie dlaczego Bruksela z Niemcami robią wszystko, a by usunąć PIS od władzy. Dlaczego trwa nagonka medialna ? Dlaczego ostatnio Frans Timmermans wzywa UE do działań przeciwko Polsce ? „Totalna opozycja” już pod każdym pretekstem, mówi, ze trzeba wymienić PIS na nich. Mówię wam, nie dajcie się zmanipulować. Jak jesteście starzy to nic wam nie grozi, ale pomyślcie o losie dzieci i wnuków za 20 lat. Jak nic się nie zmieni to niestety będziemy musieli opuścić ten "ekskluzywny klub samobójców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Będę głosować na PiS bo za ich rządów dostałam podwyżkę po 10 latach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie odważy się zlikwidować 500 plus, jedynie mogą jakieś dodatkowe ograniczenia wprowadzić, np. w kwestii dochodów, albo, że będzie wypłacane od trzeciego dziecka, bo wtedy jest "duża rodzina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no co ty ,od trzeciego dziecka? nic o tym nie mówili.Słyszałam tylko o wprowadzeniu złotówka za złotówkę a wtedy zlikwidują zasiłki rodzinne, oraz o tym że mają zabrać najbogatszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sobie na pewno nie zabiorą :D wręcz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjalizm uskutecznia PiS, zgadzam się - MUSI zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:15 - zmień leki, bo cierpisz na urojenia. Te wasze śmieszne teorie spiskowe, brak słów :D Rydzyk to wam prawdę mówi albo gazeta polska i inne tego typu kłamliwe szmatławce idące na pasku pisiorów i kościoła - sama obiektywna prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero teraz po 5 latach dostałam normalną umowę o pracę w firmie, której pracuje. Wcześniej pracowałam na umowę zlecenie, ale odkąd wprowadzili 13zl to dali mi w końcu umowę na cały etat. Oczywiście było mnóstwo psioczenia, że przedsiębiorstwo tyle traci, że firma upadnie, że pisiory niech zdychają, ale... Nic się takiego nie dzieje. Szef kupił sobie ostatnio nowe auto Infinity, święta wielkanocne spędzi we Włoszech, sam ciągnie 500+ bo ma dwójkę dzieci, firma ma się dobrze, a ja i 5 innych osób możemy mieć w wakacje w końcu kilka dni normalnie płatnego urlopu. Cieszę się również, że PiS jest sceptyczny odnośnie przyjmowania uchodźców tak różnych od nas kulturowo i mentalnie. Kilka tygodni spędziłam we Francji niedaleko ich obozu. Ja tam podziękuję za multikulti. Poza tym znam osobiście kilku muzułmanów z Pakistanu, to wykształceni, inteligentni ludzie. Jeden z nich studiował u nas prawo. Sam mówił, że nie ma szans na to, aby jego religia zintegrowała się z wartościami starej Europy, że to co się teraz dzieje to niestety dla nas dopiero początek, że niestety, ale islam to taka "wojująca" religia, która nie jest absolutnie ani trochę religią tolerancyjną. Nie jestem osobą wielce wierzącą, owszem denerwuje mnie to wnoszenie na piedestał kościołów i religii, ale z drugiej strony to są nasze korzenie czy tego chcemy czy nie. Jeżeli nie będziemy kultywować naszej historii i religii, której jesteśmy częścią to za jakiś czas będziemy mieć wszyscy mniej praw od kóz. Dlatego macie rację, głosujcie na lewicę i liberałów, którzy chyba do tego dążą, podlizując się merkelowej, szulcowi i innym moralnie skrzywionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będę na nich głosować albo na Kukiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, będę głosować na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też będę nawet jakby miało nie być 500 plus bo to jedyna partia której zależy na Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujące, sprzedajne k***wki za pińcet. Piłsudski miał rację...już widzę jak PiS wprowadzi hajs za dziecko z gwałtu jak będziecie się tłumnie zgłaszać na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie głosowała na PiS i nie zagłosuje! Nigdy Polska nie była tam zrujnowana - odebranie praw kobietom, niszczenie edukacji wycinka drzew, oczernianiee organizacji non profit, upolotyczniwnie tv! I mogłabym tak wyliczać i wyliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nigdy nie glosowalam na PIS i nie zamierzam. Czekam na dzień w którym znikną z polityki. Szkoda, ze Kaczyński nie siedział w tym nieszczesnym samolocie obok brata. Nie cieszę się ze śmierci tamtych ludzi, ale to co się teraz dzieje doprowadzi do takiego finału ZASTALI POLSKĘ MUROWANA A ZOSTAWIA ZRUJNOWANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie glosowalam i NIE zaglosuje. Jest mi wstyd, ze naszym krajem rzadzi gromada blaznow. Nienawidze tego malego gniota ktory podzielil Polske i rzadzi nia pod przykrywka niby prezydenta i niby premiera. RZADZI na dodatek bez konsekwencji. I ta premier od siedmiu bolesci - na milosc boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zabrała. Nic wam sie nienalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:16, 11:36 Polepszylo sie wam w pracach nie dzieki pis tylko dlatego, ze nie ma ludzi do pracy, jest mnostwo miejsc pracy. Chcac utrzymac pracownika, pracodawcy musza mu cos aktualnie zaproponowac. Ci co nie pracuja nie maja ochoty na prace i jak juz ich PUP zmusi to przychodza tylko z karteczka do podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości , jakie to prawa odebrał PiS kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zagłosuję na PIS i dziwię się roszczeniowym leniwym patałachom, którzy za "pińcet" machną ręką na prawa kobiet i fakt, że robią nam tu państwo wyznaniowe. Polak to takie durne stworzenie, któremu wystarczy pełna micha i dokopanie każdemu kto jest bogatszy, mądrzejszy. Dzisiejsza władza daje na to przyzwolenie. Nastał czas żniw dla życiowych miernot, które w życiu nie przeczytały książki i jeszcze się tym chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagłosuje, chociaż mam jedynaka i więcej nie będę miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zagłosuję na tych szaleńców. Oni tam wszyscy wymagają leczenia psychiatrycznego. Banda kompletnych oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagłosuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory olewałam wybory (mam 24lata więc nie tak wiele znowu), ale dzięki PiS zacznę głosować...na kogokolwiek kto ich oderwie. Teraz widzę do czego doprowadziła obojętność. Im mniej osób głosuje tym większe skrajności dorywają się do władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulka262 dziś Nie glosowalam i NIE zaglosuje. Jest mi wstyd, ze naszym krajem rzadzi gromada blaznow. Nienawidze tego malego gniota ktory podzielil Polske i rzadzi nia pod przykrywka niby prezydenta i niby premiera. RZADZI na dodatek bez konsekwencji. I ta premier od siedmiu bolesci - na milosc boska X Mnie się w pracy umowa zmieniła przez to 13zł, a nie dlatego, że nie ma komu pracować. Poza tym straszne banialuki piszesz, no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ommmmmmmmmmmmmmmm
Niby co takiego wam ten pis zrobil? Skrocil czas pracy waszym styranym zyciem rodzicom? Tez wole, zeby moja ciezko, fizycznie pracujaca matka szybiej poszla na emeryture, bo już jest wyczerpana pracą!! Nie zrozumieją tego panienki sączące kawe w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:20 Z całym szacunkiem do Twojej mamy, ale to jest wyłącznie jej wina, ze tyra fizycznie. Nie chciało się nosić teczki trzeba dźwigać "woreczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×