Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bedziecie glosowac na pis, zeby pozniej tez dostac 500 plus

Polecane posty

Gość gość
7.31 jakkolwiek by nie pracowala, jest zmęczona. Moja mama pracuje w urzędzie i już odlicza miesiące do emerytury. A wracając do PiS nie zrobili mi nic złego a wręcz przeciwnie. Póki co mam 1 dziecko więc nie poleciałam na pięćset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kogokolwiek, byle nie na PiS. Tak żenującego rządu i pomysłów na przyszłość chyba jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żebym głosowała na PiS. Nawet kosztem tych pincet plus. Po prostu nie po drodze mi z ich, w pewnym sensie, konserwatyzmem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaglosuje na pis bo nigdy wcześniej nie zylo mi się tak dobrze jak teraz. A i sprawa z imigrantami tez nie jest bez znaczenia. Kolezanka mieszka w Niemczech i mwoi, ze jest katastrofa- sama nie wychodzi wieczorami bo boi się pobicia i gwałtu, na ulice nie zakłada mini bo tez się boi ( jej kolezanka dostala z liscia od jakiegoś czarnucha kiedy miała dekolt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdecydowanie tak. Mieszkałam 4 lata we Francji i kiedyś jechałam z koleżanka metrem i jakiś czarnych naplul mojej koleżance w twarz. Pewnie dlatego ze miala spodnixe przed kolano. Nikt nie stanął w naszej obronie. Nienawidzę muzułmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Też na nich zagłosuje bo ani na PO ani na tych kretynów z nowoczesnej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wręcz odwrotnie, nigdy już na tych dinozaurów z PiS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę głosować na PiS ale nie dla 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 + mogloby zostać ale TYLKO dla ludzi pracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę głosować na pis. Nie ma na kogo głosować, trzeba będzie chyba wybrać partię, która ma największe szanse wygrać z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie dziwie ze po tych wyciekach nagran z PO gdzie jawnie mowia jak okradali Polske jak wyprzedawali polakie firmy np Orlen, jak nawet sam Tusk na nagraniach mowil "wy to jednak jestescie mafia" ludzie dalej chca na nich glosowac. Wy zapominacie ze Rydzyk zlatwil PiSowi duzo wyborcow wiec PiS jest mu dluzny. I tyle, Kaczynskiemu wcale nie na reke te zakazy aborcji, projekt Kai Godek juz odrzucili przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaje 500 + ale tak wole PIS niz PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę głosować na PiS. Nie biorę 500 plus i nie składam wniosku o tą dotacje szkolna. Mimo to głosować będę za PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×