Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teresa73

praca w drukarni

Polecane posty

Gość magdate
Tak czy siak, trzeba polegać przede wszystkim na swoim własnym zdaniu. Zresztą coś co dla kogoś jest negatywne, dla innych może być zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowe podejście :) A co do niesłuchania opinii innych co postanowiłaś z pracą w drukarni? Zgłaszasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdate
Tak, idę za ciosem zanoszę dokumenty do drukarni. Najlepiej od raz, bo później czasem będę odwlekać, a tak to wyjścia nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, działaj, działaj. Pochwal się zaraz jak dostaniesz odpowiedz! Mam nadzieję, że zasilisz nasze grono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdate
Dziś z nimi lecę! Pozdrawiam! Jeszcze raz dzięki za wsparcie! odezwę się niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdate
dokumenty dostarczone, dostała odpowiedź i jutro idę na rozmowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama pracowała w tej drukarni. Ogólnie warunki dobre, stabilne, nie skarżyła sie też na jakieś konflikty czy złą atmosferę, lubiła tą pracę. NIestety musiała zrezygnować z powodów zdrowotnych (problemy z biodrem, endoproteza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekleta
Na jakim stanowisku jeśli można spytać? Mąż zastanawia się czy nie złożyć cv na wózki widłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, moja mama pracowała na introligatorni przy obróbce jakby kartonów. Ale z tego co wiem na wózkach mają bardzo dobre warunki płacowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekleta
A jak ogólnie atmosfera, wypłacalność? Dają umowę? Mąż ma jutro rozmowę i nie wiemy czy w ogóle sens iść dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliott
Z tego co wiem to dają umowę o prace i 2k brutto wynagrodzenia. Praca nie jest trudna i adekwatna do wynagrodzenia. Jedyny problem to praca na trzy zmiany, ale da radę do tego przywyknąć. Z tego co wiem to nadal szukają pracowników właśnie na introligatornie do wycinania kartonów z palet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym to w ogóle polega? Taka praca w drukarni? I 3 zmiany, o Boże, nocki... Nie lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliott
Na introligatorni pracuje się głównie nożem elektrycznym i wycina się kartony. Ta drukarnia głównie zajmuje się produkcją opakowań więc pewnie dlatego najwięcej pracowników potrzebują do tego noża. No na zmianie nocnej jak się trafi dobre towarzystwo to można się nieźle naśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zdrzemnąć. :D Ale w sumie to wygląda na to, że praca wcale nie jest taka trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliott
No jeśli to praca na taśmie, to raczej nie ma szans na drzemkę, chyba że w czasie przerwy. Ale ja chyba był bym bardziej zmęczony niż bym miał nie spać całą noc. A ktoś wie czy za nocki dostaje się większe wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, to w innych firmach za nocki jest chyba 1 zł więcej. Niby niewiele, ale zawsze coś. ;) Trzeba by zadzwonić i zapytać, lub skontaktować się mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliott
No w sumie jak się zsumuje każdą godzinę pracy w miesiącu to z tej 1 złotówki wyjdzie niezła kwota. W każdym razie najważniejsza jest praca i to by zarabiać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grybson
nie sa to miliony ale zawsze cos haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliott
No tak, w dzisiejszych czasach kiedy w niektórych rejonach ciężko o prace to każdy grosz ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×