Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowa fundacja przeciwko aborcji, potrzebne wsparcie finansowe

Polecane posty

Gość gość
To skoro można zabijać dzieci to czemu nie zabijać dorosłych na ulicy ? Dorosły człowiek to taki sam zlepek komórek jak płód , tylko ze gorszy bo już zdolny do zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby z kościoła wyszły kobiety które dokonały aborcji, to pewnie 90% by musiało wyjść. W szczególności mówię o tych które rodziły lub mogły rodzić w latach 1970-90, bo takich najwięcej w kościele. W tamtych czasach prawie wszystkie chodziły na skrobanki i nikt nie mówił że to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to zakłamane hipokryzki takie same jak ty , profesjonalnie to się nazywa katolka bo katoliczka by dziecka nie zabiła , myślą ze jak będą leżeć krzyżem przed obrazkiem to odkupia morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta te baby się nic nie zmieniły , oddadzą wszystko Rydzykowi żeby kasa wykupić grzech zabicia własnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w Polsce i mnie obchodzi sprawa Polski a Afrykanie muszą sami rozwiązywać swoje problemy , a po drugie to kiepski przykład bo cały świat papuje pieniądze w Afrykę a oni nic z tym nie robią w nic nie inwestują nic nie kupuja nie modernizuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś prymitywem bo nawet mnie nie zapytałem o zdanie a już twierdzisz co ja myślę co za farsa , ja jestem za antykoncepcja i to jak najbardziej , jestem za tym żeby pary używały nawet 2 czy 3 na raz byle nie doprowadzić do poczęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze inne dzieci też nas interesują , dziecko to dziecko i koniec polskie czy niemieckie , żydowskie , byle miało prawo do życia a polki więcej mózgu kupując gumy albo lykajac tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwnicy aborcji nie potrafią powiedzieć czy chcą tylko zakazu aborcji w Polsce czy na całym świecie. Na dzień dzisiejszy, to Polki żeby zrobić aborcję, to jadą na wycieczkę do Czech lub gdziekolwiek poza Irlandią. Dają zarobić innym, bo nasi nie mogą. Powiedzcie jeszcze że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 19.11 Chiny nie leżą w Afryce. To jest przeciętny poziom przeciwnika aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was zaczną interesować te kobiety i ich dzieci po urodzeniu dzieci to może ktoś zdanie zmieni. Na ten moment 20kilkuletnia laska założyła profil na pomagam i zbiera sobie kasy wygłaszając oklepane slogany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeżeli ktoś dzieci nie chce, niech nie uprawia seksu, wtedy nie będzie musiał zabijać dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Bóg chciał, żeby dziecko żyło to kobieta nawet nie pomyślałaby o aborcji! To On sprawiłby, żeby kobieta zmieniła zdanie, bez zakazów jakichś pseudo-katolików, którzy stawiając zakazy, stawiają się na miejscu Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lekarze wycinają wam wyrostki, chociaż powinniście umrzeć, to jakoś nie psioczycie, że zabawiają się w Bogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zlepek komórek, a człowiek! Człowiekiem się jest od dnia poczęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa idiotko u gory ze Bóg dał Ci aborcyjny bezmozgu wolna wolę której nie może zmienić , więc jeśli się chcesz wyskrobac on tego nie zmieni tylko Ci dokopie za to później jak wylozysz kopyta ;) zakładam że jesteś pseudo katolka która modli się pod figurą ale zabicia dziecka już nie kwalifikuje jako morderstwo , bezdennie glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna prawdziwa katoliczka nigdy nie zabilaby życia danego od Boga tylko jedynie fałszywe faryzeuszki , nie martwcie się modlitwa zabójstwa własnego dziecka się już raczej nie odkupi ;) bo to gorzej jak zabić obcego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja ? A co tam wprowadzmy w pakiecie eutanazję i zabijanie ludzi na ulicach przecież wszyscy jesteśmy zlepkami komórek a niektórzy mają nawet Iq ameby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem debilu co to jest autanazja i nie pouczaj mnie , ale skoro można zabijać dzieci to czemu nie odbijać chorych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skala bestialstwa jest taka sama więc ja tez mam prawa tego rządac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywa innych od chamow sam będąc jeszcze większym chamami , nie wiem czy jesteś aż tak mało inteligentny czy udajesz ;) stawiam jednak na to pierwsze , i skoro sam masz kibel w mordzie nie moralizuj innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje chamstwo i tepota również się objawia w dawaniu sobie przywileju oceninania innych ;) więc radzę następnym razem się zastanowić nad swoją wypowiedzią , chodź tego nie oczekuje bo najpierw trzeba mieć przynajmniej srednie Iq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesprę tą fundację książką o fizjologii kobiety i procesach powstawania człowieka, a także wieloma innymi medycznymi i psychologicznymi książkami, a potem artykułami o dziciach, które bez morfiny udusiły by się od płaczuz bólu, który odczuwaja już od 5 mieisąca życia w łonie, a przy zetknięciu z powietrzem ogromne męczarnie, gdzie nawet mofina nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłóćcie się, tylko wpłacajcie, jeżeli chcecie chronić życie dzieci skazanych na śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego ze nie jestem facetem koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy dopiero 93 zł, a celem jest 10 tys. zeby fundacja mogła powstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomagajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×