Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki leja na Polaków ciepłym moczem

Polecane posty

Gość gość
A ja ostatnio oglądałam na yt sondę wśród ukrainek , i ta dziewczyna ukrainka pytała się uktainek z jakiego kraju chciały by męża to jedna na początku powiedziała że anglika druga ze Australijczyka albo obywatela "starej unii " a jak się ta redkatorka spytała czy polaka to powiedziała że Polacy rosjanie i ukraincy to to samo i się skrzywila (wywiad był robiony w Kijowie ) może znajdę ten film i wrzucę ale trzeba znać angielski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustrat to jesteś Ty pewnie masz brzydki ryj i liczysz na służąca z Ukrainy ale one nie sa głupie i jak mają być służącymi to wola być służącymi u Anglików Hiszpanów Włochów którzy chociaż są przystojniejsi i bogatsi od Polaków , już nie mówiąc o pewności siebie tamtych mężczyzn i urodzie , dla Ukraińców Polska to jak dla nas Czechy niby lepiej ale doopy nie urywa , już od dawna mówi się o prodecedrze ze ukraincy i ukrainki pracują w Niemczech na polskich tozsamosciach tak im tu dobrze , a uktainki które wiążą się z Polakami sa albo z bardzo biednych wsi i nie sa zbyt ładne albo traktują Polaków jako trampoline do Niemiec , Szwecji Anglii gdzie zaczną nowe życie z przystojnym i bogatym , Polska nie jest wogole miejscem docelowym dla Ukraińców a jedynie przeskocznia , ukrainki biorą sobie Polaków bo nie mają innej lepszej opcji na razie więc jak nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma , Polak dla anglika lub Amerykanina to żadna konkurencja tylko slowiano mongol taki sam jak Rosjanin , trzeba się nad soba zastanowić skoro nawet Amerykanie na forach piszą że co takie zdolne i wspaniałe kobiety jak Polki robią z takimi śmieciami jak Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I macie czym podniecac sie bo jakies paniusie z Ukrainy tak powiedzialy,normalnie wyrocznie znalazly sie.Jeszcze tylki zacznijcie lizac im.A jeszcze lepiej jak co niektorzy wyjada na ta Ukraine,w koncu beda mieli jak w raju skoro to taki wspanialy narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O porządnego faceta trudno o jakiejkolwiek narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwedzy sa super i niemcy , Anglicy w większości też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 Myślisz, ze kazdy facet z Anglii jest przystojny i bogaty? Hahhaha Sa na takim samym stopniu atrakcyjności jak Polacy czyli zero, z kultura jest tak samo jak nie gorzej. Czemu jest tyle Irlandczyków i Anglików na wakacjach w Krakowie? Bo maja nadzieje, ze trochę taniej. :D Polaczek to przynajmniej musiał w szkole trochę posiedzieć do pełnoletności, w UK to nie lada wyczyn u facetow po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie ustępowałem kobietom miejsca w autobusie i ustępować nie zamierzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech se biorą nawet po 3 hahaha tylko takich nieudaczników nie tkna , którzy nic nawet nie mają oprócz Internetu który takim koniobijcom nie jest potrzebny bo i tak nie umieją z niego twórczo korzystać :D w sumie to mi tych ukrainek szkoda :D widząc te "kulturalne " wpisy ich miłośników :D nawet nie widzą w jakie goowno wdepna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy może są brzydcy ale australijczycy albo skandynawowie to jest niebo a ziemia w porównaniu z Polakiem : / wysocy blond niebieskie oczy muskularni opaleni gotują pracują opiekują się dziećmi i nie mają mongolskich twarzy tak jak Polacy i ukraincy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja kształt głowy, jak to mowi moj znajomy Anglik, "potato head" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:32 Taa,wszyscy Australijczycy i Skandynawowie sa wysocy,muskularni i przystojni.W kazdym narodzie sa przystojniejsi i brzydsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy rosjanie i ukraincy to ten sam szpetny słowiański syf, A ukrainki to nie sa głupie dziewczyny i wiedzą ile jest warte euro a ile Polska obsrana złotówka i razem z polkami i Rosjanami uciekają do anglosaskich facetów , którzy zapewnia im opieke i wysokie standardy życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat miałam Norwegów na studiach i genetyka tych ludzi to fenomen oni dosłownie wszyscy sa piękni jak z obrazka i kobiety i mężczyźni wyglądają dosłownie jak istoty z innego świata pod względem urody , 190 -200 to normalny wzrost Norwega 90 % piękne niebieskie oczy ale to naprawdę przepiękne , duża część jasni blondyni świetnie ubrani wysportowani , Polacy nigdy tak nie będą wyglądać bo trzeba być nordykiem żeby mieć taka urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Zachodzie dużo facetow woli lokalne kobiety, na Polki lub Rumunki leci ten sam sort facetow , który leci w PL na Ukrainki. To, ze ktoś nie mieszka w starej kamienicy nie znaczy , ze jest bogaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i sie zastanawiam, czy to pisza Polacy, czy Ukraincy? Dlaczego tak bardzo zalezy Wam, ludziom z cywilizowanego kraju, by srac w e wlasne gniazdo? Burak, syf, obszarpaniec, golod***ec, brak kultury, cham, prostak, Polska to bagno, bieda- przeczytajcie te epitety, ktorymi obrzucacie krajanow i wlasna ojczyzne. Przykro sie robi, gdy sie to czyta, jak mlodzi ludzie nie szanuja siebie nawzajem jako narod, jak nie szanuja wlasnej ojczyzny... Skad w Was, Polakach, to poczucie nizszosci wzgledem zachodu? Skad te kompleksy? Bywalam w wielu krajach zachodu i naprawde nie mamy sie czego wstydzic. Akurat Polacy to narod mezczyzn, ktorzy sa uwazani za jednych z bardziej szarmanckich. Piszecie, ze Polacy nie szanuja kobiet, bo miejsca nie ustepuja? Wiec wybierzcie sie na randke ze Szwedem, Finem, dopiero sie mozecie rozczarowac. Oni boja sie nawet drzwi przed partnerkami otworzyc, bo moga byc posadzeni o seksizm. Co do ''wspanialych, szanujacych'' kobiety Ukraincow- jestem z lubelskiego, tu Ukraincow jest w brod, nie tylko teraz, ale od zawsze, wiec co nieco wiem na ten temat. Ciekawe dlaczego prawie kazda mloda Ukrainka, ktora tu przyjechala do pracy miala za soba rozwod i samotnie wychowywala dziecko? Naprawde to sie rzucalo w oczy, to ich samotne macierzynstwo. Ja pamietam mlodych Ukraincow, ktorzy chleli na umor, chodzili w poplamionych koszulach, nie dbali o zeby. Zgadza sie, ze Ukrainki wolalyby szukac meza na zachodzie niz w Polsce, ale to tak naprawde nie zalezy od miejsca urodzenia kandydata, a zasobnosci jego portfela, tylko i wylacznie. Takze Polacy wcale nie maja czego zalowac. Niech zachodni panowie je utrzymuja w zamian za doope, bo milosci to u nich pod dostatkiem, ale wylacznie wtedy, gdy delikwent ma gruby portfel. Nie wiem wiec, czy jest czego zalowac, drodzy panowie Polacy. A Wy nie dajcie sobie wmowic, ze jestescie gorszym sortem niz Anglik czy Niemiec. Ludzi nie ocenia sie po zawartosci portfela, jak to ma w zwyczaju wieksza ilosc ludzi teraz. Pozdrawiam Polakow i Polki, ale wylacznie tych ktorzy nie sraja do wlasnego gniazda i sa kulturalni na tyle, by nie ublizac wlasnym krajanom... A propos- wlasnie, pelno tu ludzi, ktorzy o braku kultury u Polakow pisza, wytykaja, a Wy jaka kulture sobe prezentujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobiety polki z facetami z zachodu (moje znajome ) i sa bardzo szczęśliwe , bo dostają dużo miłości szacunku i je ich ukochani po całym świecie woza, żadnej się nie dzieje krzywda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, dodam ze piszac o Polakach: to ten sam slowianski syf, mam nadzieje ze zdajecie sobie sprawe z tego, ze do tego slowianskiego ''syfu'' nalezycie? Nie dosc, ze jedziecie po innym Polaku, to rowniez po sobie samym. Nie zapominajcie o tym. I tak w ogole, to mysle, ze to jest nie do zniesienia, ta mysle, ze sie jest slowianskim syfem, wiec jeden z drugim powinniscie poplenic harakiri. Po co macie zyc ze swiadomoscia, ze natura genetycznie z Was odpady ludzkie zrobila? A i slowianskiego ''syfu'' sie szybciej pozbedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:58 chodź jako polka Polaków nie toleruje to tobie przybilabym piątkę i polala wódki , reszta wypowiadających się tu to nie Polacy tylko polaczki i gdyby było więcej takich facetów jak ty to Polki by od polakow nie uciekaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:58 Brawo!Ktos wreszcie rozsadny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polacy którzy wyzywaja polki prezentują sobą taki sam poziom jak ukraincy którzy tak samo mają kobiety za trzode chlewna , mało niestety jest dobrych szanujacych polakow , dużo mniej niż zachodzie , i wyzywajac kobiety nie będzie was chciała ani polka ani ukrainka ani chinka bo kobiety mają instynkt samozachowawczy i jak widzą takiego osobnika to każda ucieka , a ukrainka w szczególności nawiązując do tematu bo nie po to odchodzi z Ukrainy żeby wejść w drugą biedę i chamstwo ale w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do faceta który wyzywal polki od frustratek niech sobie weźmie nawet 4 ukrainki nikomu żal takiego chama nie będzie , pakuj się i jedz nawet dziś tylko żeby jeszcze jakaś chciała takiego wrednego męskiego pustaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
A mnie polka chce :) a w was tyle jadu że aż żal czytać wasze wypociny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam dziewczynę pół polke pół greczynke i nie mogę złego słowa powiedzieć :D wcześniej miałem polki i też wszystkie były git fajne dziewczynki :D do ukrainek nic nie mam ale nie mój typ one sa niskie a ja wysoki i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufffff jak dobrze że pojawili się jacyś fajni ludzie bo już myślałam że sie pozechlewaja i to o taką durnote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dziewczynę polke w ciąży i na żadną upainke nie zamienię , wogole nie ta klasa co moja karolinka :* zyczcie zdrowego synka żebym miał z kim kopać piłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03, nie wiem, czy Cie nie rozczauje, ale jestem kobieta. Mam 26 lat ;). Mysle, ze ogolnie Polacy powini szanowac Polki, a Polki Polakow. Bez wzgledu na to, z kim sie zwiazemy, nie powinnismy opluwac siebie jako narodu. Naprawde to nie wyglada dobrze. Pomyslcie chwile, co o calym narodzie wtedy mysli taki obcokrajowiec, gdy to czyta? Ze Polacy to narod bez zasad, kultury, bo kazda nacja (z zachodu rowniez) ma zastrzezenia do innej nacji, ale sami na siebie To tylko Polacy potrafia pluc. To naprawdE smutne. I naprawde swiadczy o naszym zakompleksieniu. A wychodzi na to, ze wlasnie najgorszymi zakompleksionym osobami sa Ci, ktorzu wypisuja takie bzdury. To wcale a wcale nie swiadczy o Waszej ''nowoczesnosci'' , a wylacznie o kompleksach. Mialam okazje pracowac z Litwinami, Lotyszami- to bardzo hermetyczne grupy, stojace za soba murem, bierzmy przyklad z takich narodow. Zacznijmy jednoczyc sie nie tylko podczas nieszczesc, ale wstawiajmy sie za soba w kazdej innej sytuacji. Wtedy jako narod bedziemy silniejsi. Obecnie panuje jakas chora nagonka na Polakow, Polske. Komus bardzo zalezy na tym, aby wmowic ludziom, ze co polskie to zle, gorsze. I najgorsze jest to, ze sami Polacy w to wierza. Badzcie madrymi mlodymi ludzmi, patrcie krytycznie nie tylko na wlasny kraj, a dostrzezecie, ze ten oslawiony zachod rowniez ma wiele wad, ludzie tam mieszkajacy rowniez. Bo tak jest w kazdym narodzie. Nie tylko w Polsce. Polska obecnie potrzebuje silnych madrych ludzi. Gdy inni zobacza, ze Polacy nie daja po sobie ''jezdzic'', ze maja swiadomosc wlasnej wartosci, to nie bedzie takich sytuacji, jak z ''polskimi obozami smierci'', z karami nakladanymi przez UE za to, ze Polacy nie chca sie podporzadkowac, z wmawianiem nam, ze jestesmy gorsi, itp. Bardzo Was o to prosze. Badzcie madrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Litwini i lotysze mieszają się tylko między sobą bo to co litewskie to najlepsze , Czesi też między sobą się nie gryzą bo wola gryzc innych , np masowo deportuja ukraincow i wyzywaja ich od upa jeszcze bardziej niż Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ukraincy mówią o Polakach ze to jedyny naród w Europie który sam na siebie pluje i ze uktaincy wygrywają z Polakami zgraniem i wspieraniem się , rosjanie to samo , że jak jeden ruski tonie to drugi łapę wyciagnie na pomoc a Polak polaka zechla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
polki przeszlo wam czy dlawicie sie dalej swoim jadem ? myslicie ze takim pisaniem cos zmienicie ? nic, a to czy ukrainki nas chca czy nie wali mnie to, nawet nie wiadomo czy prawda to wszystko czy podłe klamstwa, wyzywaja od najgorszych takim jezykiem ktory sam swiadczy wlasnie o polkach jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spójrz na słownictwo Polaków ; ) a podejzewam ze to nie sa kłamstwa bo kiedyś czytałam wypowiedzi z typowo męskiego forum o nich i faceci którzy z nimi mieli do czynienia mówili o nich dużo gorzej niż tu , uważam że każdy ma swoje życie i niech nim kieruje jak chce byle nie krzywdzic innych a najlepiej to żeby wszyscy byli zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×