Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki leja na Polaków ciepłym moczem

Polecane posty

Gość gość
I przeczytaj wszystko jeszcze raz bo to Polki tutaj pokazały klasę a Polacy wyzywali więc chyba my czytaliśmy coś zupełnie innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu a co mnie to obchodzi z kim się zenia Polacy , akurat Polaków mi nie szkoda niech się zenia z nimi a najlepiej tam wyprowadza i nie wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
taaa jasne my sami na siebie plujemy jacy to jesteśmy do niczego, poza jednym wyjątkiem który chciał zabłysnąć jaki wspaniały, ten którego pytano czy dostał medal. :D polki nas bronią, wezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
najlepiej tam wyprowadza i nie wracają xxxxxx nasze miejsca jak wprowadza lepszy socjal zajma ciapaci i wszyscy bedziecie zadowolone. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polaków to zapatrzone w siebie dupki dlatego nawet ukrainki ich nie chcą bo od ukrainskiego pijaka i lenia nie odejdą do polaka lenia i megalomana z wybujalym ego , nie mówię że każdy taki jest ale większość wystawia się na piedestał tym samym się odwiedzając w oczach kobiet które mają N takich facetów alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie patrzę na narodowość tylko na serce człowieka , jeśli będzie dobry Polak to będę z Polakiem jeśli będzie dobry arab to będę z arabem jeśli będzie dobry Amerykanin będę z amerykaninem, narodowość nie ma nic do charakteru człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Dla was ma znaczenie narodowość bo odziwo jedziecie sobie tylko po nas i same swoje ego próbujecie wysunąć przed piedestał. Mnie się dobrze czyta wasze wypociny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam chłopaka austriaka ktory specjalnie dla mnie sie sprowadzil do polski ib szczerze mówiąc mnie sprawa Polaków i ich wyborów wali , możecie się nawet zenic z pigmejkami , byle mi nikt nie ublizal bo ja nikomu krzywdy nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
a wy nawet z ciapatymi i arabami byleby nam zadna nie ublizała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat większość Polek nie leci na ciapakow ;) tylko polki z patologii te mądrzejsze wychodzą za białych blondynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Ja bylem kiedyś zakochany w polce :) ale wybrała włocha i siedzi we włoszech, przeżyłem ale trudno się powiedziało, teraz znowu jestem zakochany, w polce :) i jest ona ze mną mega szczęśliwa a ja z nią i ciesze się teraz ze tamta wybrała włocha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest prawidłowe nastawienie , wszystko ma jakiś sens ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym narodzie sa świnie i ludzie ale akurat wkurzanie się nawzajem to akurat zaraza Polaków xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadnicza różnica między polkami a ukrainkami jest taka ze polki to zazwyczaj niebiesookie blondynki a ukrainki brazowookie brunetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedyś jakiś ukrainiec mówił że jak przyjechał do Polski to był w szoku ile dziewczyn u nas ma niebieskie oczy i blond włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zauważyłam że ukraincy chyba też gustuja w polkach bo mojej koleżance cały czas jakieś ukraince zdjęcia lajkuja na fejsie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się im Polska blondyna marzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole ukraincy to fajne chłopaki sa , ciocia ma męża ukrainca i dobry chłop a jaki przystojny :) oby sobie tylko nie dali wmówić ze sa gorsi od Polaków , ukraincy chętnie polki podrywaja tylko polki się poderwać nie dają a szkoda , bo biedny nie znaczy gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko spotkać ładną Ukrainkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za określenie "polczyna " w słowniku polskim takiego nie ma ? Nie pasuje wam coś ukropy to won do siebie . Ci co tak chwala ukrainki i wysławiają ich walory to one same bo sie pod Polaków podszywają :P nie widzicie ,że to marna prowokacja ukropki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osoby co tak pluja na Polaków to ukraińcy podszywający się pod nich. I jest to naprawdę żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu skończcie z tą nienawiścią :/ ja mam Ukraińców w szkole i sa normalni wtapiaja się w Polaków i nawet nie widać ze innej narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jak ludzie narodowość nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najlepsza przyjaciółka jest ukrainka i ona sama nie chce polaka bo mówi że Polacy traktują ukrainki jak dzivvki a one sa takie same jak Polki (szczególnie te urodzone w Polsce ) i uwierzcie ze one się czują zarzenowane tym jak polaczki ich traktuja , był taki serial dziewczyny ze Lwowa czy jakoś tak to się oburzyla ze pokazuja ukrainki jako sprzątaczki i ze polacy to chamy bo sami sprzątają u Anglików a taki serial seksisotwski robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak na nich leją to dlaczego za nimi tak latają? marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają robić do Polski przyjeżdżają te najgorsze i najtrudniejsze , lepsze i ładniejsze się pchają na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo i co znaczy okreslenie "polczyna"?? takiego słowa nie ma w języku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaw mam z tych wpisów. Chyba jakieś dzieciaki tu piszą. Polki tak narzekają na Polaków, a z zagranicy wracają z kolorowymi bez pracy :) Bogaty i przystojny Holender (itd.) jest rozchwytywany przez Holenderki i najczęściej już na studiach poznaje ich całą masę. Dla niego żona Polka to żaden rarytas. Woli Holenderkę, która sama się utrzyma i umie się zachować w towarzystwie. Kraje zachodnie są bardzo rasistowskie i osoby wykształcone niechętnie obniżają swój status społeczny przez ślub z kimś z Europy Wschodniej. Te najpiękniejsze Polki na poziomie znajdą fajnego dewizowca, który się w nich zakocha, ale te nerwowe bez klasy będą tylko zmieniały łóżka. Dorośnijcie dziewczyny i przestańcie marzyć o księciu z bajki. Znam masę przyzwoitych Polaków z niezłymi zarobkami, ale chyba gdzieś na wioskach żyjecie, że jesteście takie sfrustrowane, albo macie słabe branie. Co do Ukrainek to jasne, że wolą facetów z Zachodu, bo są bogatsi. To od zawsze najważniejsze kryterium dla kobiet. Jako faceci jesteśmy dość zaniedbani, to fakt, ale głównie na prowincji. Jestem w szczęśliwym związku z Polką, sam jestem Polakiem i nie mam z tego powodu żadnych kompleksów. Znam masę zadbanych Polaków, którzy mają świetne żony, też Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wpis Ernesto. Prosto i wulgarnie piszcząc, Polki robią za tapczan dla ciapatych czy murzynów i innych nizin. Smutne, ale prawdziwe. Mit łatwej Polki za granicą nie wziął się znikąd. Ukrainki szukają w Polakach, tego czego Polki na zachodzie > kasy i lepszego życia. Tylko, z czym się spotkałem w rozmowach, Ukrainki potrafią zadbać o dom i męża, w zamian oczywiście kasa musi się zgadzać z czym się nie kryją. Tak się zastanawiam, czy taki układ na jawnych zasadach nie bywa lepszy niż skryte żądze ukryte pod płaszczykiem hipokryzji ("ja jestem inna" "dla mnie tylko wnętrze") w czym przodują nasze Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 ukrainki sobą nie dają pamiatac, U mnie w pracy są pary małżeńskie z Ukrainy i jak ukrainka ryknie to jej vova ma sie zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×