Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ina®

o ile najwiecej byl starszy od was facet, ktorym sie zainteresowaliscie???

Polecane posty

Gość gość
Ja poznałem dziewczynę właśnie 10 młodszą i zastanawiam się jak jej powiedzieć że mi się podoba. Ona ma 19 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie trawię moich rówieśników. Dogadać się dogadam, ale być z takim w związku? Nigdy :O Uwielbiam za to starszych facetów, po prostu uwielbiam ❤️ i wiem, że mój przyszły partner bedzie ode mnie dużo starszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wcześniejszych epokach zeniaczka była chłopa po 30 czy po 40 z Panna od 15 lat w górę a gdy Panna miała 24 latach i była bez ślubu to stara panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez nie patrze na facetow po 30 jak na "staruchow", bo mam brata po 30.:D Na star**** nie wyglada, jak emeryt tez sie jeszcze nie zachowuje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne tylko 2-3 lata, bo u was w grajdolku tak jest i wszyscy sa tacy sami. A do wszystkiego co innego od nas trzeb apodchodic nieufnie. Wyrwij sie czasem z tej dziury matolku i rozejrzyj po swiecie, rozszerzena horyzontow ci zycze, bo frustracja az bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kiedy mialam 19 lat bylam bardzo zakochana w facecie powiedzmy okolo 30. Ale nie wiem czy to tak dobrze na mnie wplynelo...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąca 16 dla każdego starego prawiczka się należy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się leczy u psychiatry jak mogą pociągać staruchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie cierpie starszych od siebie.. Rowiesnik,ew.kilka lat mlodszy... Raz tylko zainteresowal mnie mezcxyzna starszy o 6 lat,z tym ze nie bylo po nim widac wieku .54 lata...a takie ciastko ze...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studzia to projekt faceta leczcie się na głowę jak może interesować staruch przecież taki śmierdzi starymi ludzmi i śmierdzą moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jakie staruchy?:O obajawow starzenia jakos u niego nie widze.:O Szczupla wysportowana sylwetka, meska twarz- ogolnie przystojny, wyluzowany, a rownoczesnie niby na co dzien powazny, ogarniety...:P kurde coraz czesciej mamy kontakt i nie wiem do czego to prowadzi, mialam sie wcofac...:classic_cool: lece spac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak moga pociągać nastolatki przecież z taką nie da się rozmawiać ma pusto w głowie, to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ina ale było coś między wami? Czy to tylko taka niby miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki są puste, ale seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzowany tepy stary dziad ktory szuka malolaty na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który bzyka małolate to szczęściarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.03.21 tepy z pewnoscia nie jest, wyluzowany przesadnie tez nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×