Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powyzej 172 ,173 cm to jest babochlop nie kobieta !

Polecane posty

Gość gość
Ja mam tylko 168, ale wolałabym być tym babochłopem i kilka cm mieć więcej. Pozdrawiam wszystkie babochłopy, te powyżej 170 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 184, ja tylko 173, ale nie mam nic przeciwko tym filigranowym, pięknym kobietom poniżej 160. Piękno tkwi w naszych sercach i umysłach, nie w centymetrach wysokości. A miłość też nie liczy się w centymetrach. Jakie znaczenie ma stosunek wzrostu do płomiennych uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 180cm, wymiary 95x65x100, nogi dlugie i mega zgrabne, faceci swidrują oczami jak je widzą, a jak zaloze krotka spodniczke i buty na obcasie(wcale nie szpiiiiili 10cm jak te ktore zakładaja kurduple) to sie dzieje na miescie. kolezanki z zazdroscia patrza na moje zgrabne nogi.wiadomo kazdy wzrost ma swoje plusy i minusy, mi ciezko kupic dlugie spodnie, ciezko znalezc fajny sweter czy bluzke z npaprawde dlugim rkawem. no i wysocy faceci tez czesto zajecie przez kurduple. ale wole byc wysoka, wysokie osoby sa lepiej odbierane przez otoczenie, tzn podchodzi sie do nich z respektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:35 "to się dzieje na mieście" No to nie ma żartów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam 180cm, wymiary 95x65x100, nogi dlugie i mega zgrabne, faceci swidrują oczami jak je widzą, a jak zaloze krotka spodniczke i buty na obcasie(wcale nie szpiiiiili 10cm jak te ktore zakładaja kurduple) to sie dzieje na miescie. kolezanki z zazdroscia patrza na moje zgrabne nogi.wiadomo kazdy wzrost ma swoje plusy i minusy, mi ciezko kupic dlugie spodnie, ciezko znalezc fajny sweter czy bluzke z npaprawde dlugim rkawem. no i wysocy faceci tez czesto zajecie przez kurduple. ale wole byc wysoka, wysokie osoby sa lepiej odbierane przez otoczenie, tzn podchodzi sie do nich z respektem. xxxxxxxxxxxxx Tylko nogi i nogi...ty od pasa w gorę nie istniejesz? Ale tam pewnie opona, dwa wysuszone zwisy i kilo rozstępów. O tyłku tez nic nie wspominasz...masz rację, nie ma co wspominac o cellulicie. No i widzisz, jednak wysocy faceci wolą niskie. W moim otoczeniu, wszyscy jak jeden to powtarzają. Dla nich, wysokie, to zgarbione kobyły o powolnych *****ch. Niskie są szybsze i zwinniejsze. Taka tyczka zanim się obróci lub gdzieś wejdzie, to niska ją dziesięć razy obskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogarniam czemu faceci mający 190 zadają się z krakanami z 150 jak by nie mieli lepszego wyboru. Sam mam 185 i nie wyobrażam sobie dziewczyny niższej niż 165. To nie praktyczne, a po za tym mało do kochania. Dla tego też nie lubię np: wysokich ale chudych dziewczyn. Laski 150 są dla facetów 160, wysokie dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obalaste ..potoczne określnie oddaje to perfekt . Wielkie stopy buty jak zdarte z faceta :) pająkowate ruchy, grube masywne nogi jak kolumny, grubo ciosana figura . Jeszcze jak nisko brzmiący tubalny głos i nędzne / króciutkie włosięta to to już komplet nieszczęścia ...:O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×