Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsze lata dla kobiety to 25 do 35 a potem klapa

Polecane posty

Gość gość
Teraz mam 30, niektórzy nadal mnie pytają czy studiuję, ale widzę sama w lustrze że moja twarz w niektórym oświetleniu potrafi już wyglądać na zmęczoną życiem /nie maluję się na to/. I jestem w pełni pogodzona z upływającym czasem, czuję się bardziej kobieco i seksownie niż 5-10 lat temu, bo czuję hmm jakby to określić, jakbym nie musiała nic udowadniać światu, jakby świat był moim sprzymierzeńcem, przyjacielem, nie boję się nieuczciwych ludzi, nie muszę zabiegać o sympatię tam gdzie mi się nie podoba... Trudno to opisać, ale to się przekłada też na wygląd, sposób poruszania się, jestem taką prawdziwą, ziemską kobietą i uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że te co rodziły to mają zmęczone ciało itp. Facet jak np. chce założyć rodzinę bo w końcu się dorobił itp to wybierze sobie młodsza partnerkę niż po 30tce z dzieckiem co ją zostawił facet a jeszcze 5 lat temu mówiła "łobuz kocha najmocniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lobuz kocha najmocniej -ulubione powiedzenie fajtlap, których żadna nie chce, ale oni oczywiście nie widzą winy w swoim charakterze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybiera się partnera za młodu na całe życie, to dość niespotykane zjawisko, po 30,stce to jest wiek kiedy zaczyna myśleć się o prawdziwym związku z pokrewna dusza, wygląd również schodzi na plan drugi, tzn ważne aby być zadbanym i ktoś to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była jak miała 26 lat to wyglądała jeszcze całkiem nieźle na mordzie a teraz ma 36 i jak ją widziałem pełno zmarszczek,oczy jakieś takie dziwne,szyja pomarszczona jak u buldoga,drugie podgardle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhahhaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi po 35 roku zycia cycki gwiżdżą....... Ściągam stanik a piersi gwiizzzzzzzddd o podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek często powtarzał: Na starej picy to sie młody ćwicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.28 To się mylisz i to bardzo. Bo kobiety od 35 robią się pewniejsze siebie, spokojniejsze, wiedzą czego chcą i dążą do tego, o seksie już nie wspomnę, wystarczy się zorientować. Zgłoś Taaa,, chcą jeszcze więcej niż jak były młode, są bardziej chciwe i wybredne, i bardziej chore psychicznie niż wcześniej, sukces jak hooj, tylko kota im kupić zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat autorko to wg ciebie zalicza się do najlepszych lat życia kobiety ? Chyba sobie żartujesz. Dla mnie 35 lat to jest już dramat w porównaniu z tym co było. Najlepsze lata wg mojego światopoglądu to zdecydowanie 16-29 lat. Od 30-stki już pomijając metrykalny niesmak to ciało zaczyna się sypać nagle i szybko. Sama byłam zszokowana. Nie wiedziałam że natura potrafi tak wedle kalendarza nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie nie, najlepsze lata dla kobiety to do 22, może do 23 roku życia. 30 lat już jest cała twarz w zmarszkach, a jak jesteś sama, to kup sobie kota albo dwa do kompletu Jak masz 40, to lifting twarzy, spódnice do kostek i kok na głowie, nie wypada nosić też kolorów. Im bliżej 50 to kup sobie miejscówke na pobliskim cmentarzu, chodzisz już o lasce, lub z balkonikie, a na noc zę by wkładasz do szklanki.... Wychodzi na to, że kończąc 30 lat (no w porywie do 35) to w sumie można się już zabic bo: -ciało obwisłe i nieatrakcyjne -nikogo już nie znajdziesz, może jakiegoś desperata albo 60 latka -jak znalazłaś i masz z nim dzieci - to tez już jesteś nieatrakcyjna dla męża, na pewno zdradzać cie bedzie z atrakcyjnymi 21 latkami - na ciąże już za późno, bo jeszcze cie pomylą z babcią i wstyd na całą wieś I pomyśleć, że żyją gdzieś ludzie, którzy żyja jak chcą i maja w d... jakieś kosmiczne teorie o sypiących się 30 latkach, tylko do starości używają życia. " No właśnie. Starość. Ostatnie słowo cię jednak zdradziło. To jak sie oszukujesz i innych próbujesz, co świadczy że masz ich za głupich, ale inni nie są aż takimi bajkopisarzami i nie łykają też mitomanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy.... Generalnie jedno jest pewne... było by mniej zdrad gdyby faceci brali młodsze od siebie.... To motywuje facetów do działania i dbania o siebie. A kobieta ma oparcie w starszym mężczyźnie. A tak to wielka ściema, żona równolatka i facet odchodzi do młodszej później. PORA SIĘ OBUDZIĆ!!!!!!! ZWIĄZKI RÓWNOLATKÓW TO WYMYSŁ WSPÓŁCZESNOŚCI!!! Efekt ucisku ekonomicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steroptyp że facet odchodzi do młodszej. Przeciez on też już nie przypomina siebie sprzed lat. Włosy przerzedzone, część z nich przeniosła się do nosa i na plecy, worki pod zapadniętymi oczami i oczywiście nieodzowny atrybut przystojego faceta- brzuch toczący sie przed nim.starsi faceci są zapuszczeni i pasują do zapuszczonych kobiet o obfitych , w tłuszczyk,kształtach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze dla kobiety lata są tak do 45 -50 a potem to faktycznie przerąbane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla faceta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie faceci do 40l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 40 wszyscy sie starzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy mlodzi lubia starsze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wole młodsze bo mają prawko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda. Jestem przed 30stka i mam kasę i wiedzę żeby o siebie porządnie dbać wręcz moje ciało wygląda lepiej niż parę lat temu. Schudłam pozbylam się celulitu rozstepow opalam się natryskowo ma ładny kolor nie niszczac skóry. Używam dobrych kosmetykow i wiem w czym dobrze wyglądam a co mi nie pasuje mam własny styl. A i młodszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze mam tzw baby face okrągła buzie i jestem niska i często słyszę że wyglądam na ok 23lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie tu dużo tych 30 plus co to wyglądają na 15 :D. Szkoda że tylko wy same w to wierzycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa niech któraś wstawi fotoxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są Ukrainki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby 30+ żyją w iluzji że wyglądają na 23, a w rzeczywistości to są sypiące się próchna, wystarczy że rano w lustro popatrzą i to dopiero jest dramat jak w halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to fakt. Wystarczy obejrzeć profile kobiet w wieku 35+ Otyłe, krótkie włosy, szare, nieubrane kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile zauwazcie ze temat bezsensu bo kazdy/kazda jast mloda a czas leci,przeciez kazdego starosc czeka i nigdzie autorze tematu nie s*********z chyba ze wcześniej wybierzesz sie na tamten swiat z jakiegos powodu.Niestety do pieknosci nikomu nie idzie ale co z tego?zyjemy tylko raz wiec zajmijcie sie czyms pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×