Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie z wyksztalceniem zasadniczym zawodowym to prostacy

Polecane posty

Gość gość

Zdarzy sie bardzo rzadko ,ze człowiek z wyksztalceniem zasadniczym zawodowym jest porządnym człowiekiem ,ale w 95% to zadufane w sobie snoby i grafomanie nie umiejący napisać zwykłego podania czy cv . Mysla kategoriami 5 letniego dziecka . Brak im wiedzy . Maja problemy z kojarzeniem i z przenosniami . Oglądają telenowele i paradokumenty oraz kabarety. Kazda sprawę osadzaja na tak albo nie . Innego twierdzenia nie znają albo cos jest dobre albo zle , nie ma nic pomiędzy . Nie ma oczym z nimi porozmawiać ,sa opryskliwi i udawaja wszechwiedzacych . Oceniają Lekarzy , nauczycieli z posiadanych kompetencji . Sa zawistni i zazdrosni . I tak dalej . Wyzsza kultura osobista posiadają ludzie z wyksztalceniem podstawowym oni sa po prostu skromni i gdy czegos nie wiedza to się pytają i to mi się podoba ,bo nikt wszystkiego nie wie . Wykazują pokorę i skromność a to mi się bardzo podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam takich ludzi po zawodowce,ktorzy sa o wiele madrzejsi niz te wszystkie wyksztalciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ci wyksztalceni nierzadko okazywali sie chamami i nadetymi bufonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie wyższe wykształcenie każdy idiota może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 Alez oni uwazaja sie wtedy za lepszych i madrzejszych a w glowie tak naprawde kompletny pustostan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie po zawodowkach to takie debile ze boje sie ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam czasy licealne ile trzeba bylo nocy spędzić przy książkach . Tablica Mendelejewa na pamięć i wszystkie lektury a pozatym rozwiązywanie zadan z fizyki ,chemii i matematyki ,które pamiętam po30 latach w mniejszym stopniu jak kiedys . Ale duzo wiedzy pozostalo . Moj kolega uczyl w szkole zawodowej i powiedzial mi podczas picia wódeczki ,ze takich kretynow jak uczniowie jego nie widział . Ja takze nie chciałbym takiego towarzystwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:04 A ja boje sie takich chamow i prostakow jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie twierdzenia ze wyższe każdy może miec ,to zrób chociaż maturę .zobaczysz czy to takie latwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedys chłopaka po zawodówce ,gdy napisal mi smsa to ja naprawde nie wiedziałam co to znaczy . To nie byly tylko bledy ,to byl kotlet mielony z literek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Kamil
A ja się kiedys umowilem z dziewczyna ,nie wiedziałem ze jest po zawodówce ,bo nie umowilbym sie z nią . Cale 2 godziny chodziliśmy po miescie w milczeniu po prostu nie rozumiała moich pytan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi po zawodówce to ćwoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega naprawial gościowi komputer ,przez caly czas gość pouczal kolegę co sie zepsulo i co z czym trzeba policzyć i co zrobić . W pewnym momencie kolega miał juz dość i zapytal gościa kim jest z zawodu i dlacczego sam tego komputera nie naprawil. . Okazalo sie ze to byl tokarz pracujący na budowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem kiedys kolegę po zawodówce i niie. Wiedział co to jest grawitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×