Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

tak zaczynam dzisiejszy dzien fota

Polecane posty

Liscie szpinaku cytryna dwie pomarancze swiezy ogorek woda zappmnialem o pietruszcd tez jeebne xD. http://imgur.com/BJMXvqW Jak ktos chce przestac palic to zamiast niepalic polecam zmiane diety na weganska ;). Ja 3 lata palilem jak opetany a teraz widzac jaki wplyw ma na mnie dobra dieta weganska nie chce sobie psuc dobrego samopoczucia papierosem :D. Pala ludzie glodni, ktorzy sa i njedojedzeni i na zlej doecie przypominam ze jedzenie miesa i nabialu to najgorsza dieta z mozliwych. Gorszej nie ma. Dieta bogata w mieso jest dobra jak sie jest barbarzynca... u mnie rodzina na swieta bedzie krolika jadla ja pieerdole swieta w ktorym zabija soe zwierzeta w imke tradycji, jezus na pewno jest uradowany hahah. Gardze wami miesozercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze na diabelskie swieta wielkanocy bede na wyspach wielkiej brytanii. Dla mnie czyli moj punkt widzenia wegana jest taki ze swieta bozego narodzenia czy wielkanocy sa swietami szatana. Ludzie gromadza sie co pol roki by czcic szatana zabijajac ryby, kroliki kaczki, by delektowac sie stanem upojenia alkoholowego. To prawda wyznawcy chrystusa jestescie niczym wiecej niz czcicielami szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×