Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość 89 3dzien po
Ja wszystkie sposoby samodzielnego wywołania wypróbowałam i nic :( pojawiły się skurcze ale jakoś zanikały po czasie no nie wiem jakaś masakra może lekarka ma rację że jak dwie ciąże przeterminowałam to teraz też tak będzie ale u Cb nie musi a może akurat cię weźmie życzę Ci tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 3dzien po
Kama a mówią coś o wywoływaniu czy na razie się nie piszesz na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
89, od 3 dni czekam na USG i za każdym razem słyszę, że pilne pacjentki maja... Mam nadzieje, że jutro się w końcu dowiem czegokolwiek bo jestem załamana tym siedzeniem i czekaniem.. a jeszcze bardziej mam nadzieję na to, że mnie po prostu złapie i będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 3dzien po
No ja wczoraj byłam na porodówce robili mi USG ale musiałam czekać na doktorke ponad godzinę mówią że cały oddział zawalony poród za porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Wysyp na święta :D myślę, że jak mnie nie wypiszą do soboty to już zostanę i jak nie będzie się nic działo to będą wywoływać, ale nie mam pewności. Dziewczyny! Dobra rada.. kupcie sobie korki do uszu jak będziecie leżały tak jak ja, bo mi się trafiła sąsiadka, która chrapie jak OGR !!! Jestem taka zmęczona tymi nieprzespanymi nocami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja już tyle razy w szpitalu lezalam i chrapanie sasiadek to dla mnie nie nowość :D zdarzają się i pierdy i różne inne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Agnieszuna, ale jak OGR ?! :D korki nie pomagają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Okropnie!! Ale dziewczyny! Wody mi odeszły <3 także już niebawem przytulę maleństwo <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 4dni po
Kama powodzenia a może już po :) Ja ktg i badanie mam o 14 no już mam doła że chyba ja to na święta będę rodzić nic mnie nie bierze masakra jakiś pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
To te wysypy wszedzie... jak sie kladlam w szpitalu to byly ze 2 porody plus cesarka dziennie, a jak mnie wzieli na wywolanie to zaczal sie taki natlok ze wszedzie lozka podostawiane. Porod za porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6grudzien
No ja tez jak przyjechalam do szpitala to sie okazalo ze nie ma miejsc i musze jechac do innego szpitala, ale jak zazartowalam ze pojade jeszcze na troche do domu to mnie przyjeli;) bardzo mi zalezalo na porodzie akurat w tym szpitalu..... Ale fakt faktem maja tyle pacjentek ze trudno to ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Jeszcze w dwupaku, skurcze są okropnie bolące. Mój wysoki próg bólu? Co to jest wysoki próg bólu przy skurczach? Nie ma czegoś takiego jak wysoki próg bólu i właśnie się o tym przekonałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 4dni po
Kama dasz radę myśl o maleństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
89, jest ze mną dziewczyna, która bardzo płacze i bo ja tak bardzo boli, mnie też bardzo boli, ale jak widzę jak ona biedna się męczy to aż mi niedobrze.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6grudzien
Nie macie mozliwosci poprosic o znieczulenie?! Po co sie tak meczyc! Trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 4dni po
Kama wiem boli jak diabli moje słowa nic nie pomogą przeszłam to dwa razy teraz mnie czeka trzeci raz i nie mówię że mnie to nie przeraża ale to minie trzymaj się tam !!! Ja po badaniu piszą się delikatne skurcze szyjka zamknięta jutro znowu kontrola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że mi czop zaczyna odchodzić, ale nie to tylko trochę śluzu po spacerze było. Teraz sucho całkowicie. Żadnych objawów nic no już się denerwować zaczynam. A raczej smucic, że prawdopodobnie nie będzie mnie w domu na święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Hej kobitki. Ja urodziłam we wrześniu mój trzeci skarb ma już 3miesiace-:) rodzilam po raz drugi cc, powiem Wam że szybciej doszłam do siebie po cc niż po porodzie siłami natury. A po drugiej cc to jak bym w ogóle nie rodziła:-). Pozwoliłam sobie wejść na waszą stronkę z tęsknoty za brzuszkiem;-) byłam z wrzesniowek:-) początki są trudne, ale spójrzcie na buzię Waszych dzieciaków i będzie dużo lepiej. Dla dziewczyn w dwupaku życzę szybkich i 10punktowuch dzieciaków;-) a mamusiom rozpakowanym życzę , wytrwałości cierpliwości i dużo miłości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam z czerwcowek ale tez czytam biezace tematy bo brakuje mi tej atmosfery. Bedzie dobrze laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Wojtuś, 15.12.2017 godzina 23:55, 3050g, 55cm, 10/10 <3 Po mimo tego, że się bardzo umeczylam jestem zadowolona z opieki 2 zmiany :) .. nie dali nam znieczulenia bo się jak zwykle czymś tłumaczyli ;) Nie ukrywam, że bardzo mnie bolało i bardzo się darłam.. od 3:00 do 23:55 rodzić to wyczyn. W końcu i tak dali mi oksytocynę bo bóle były ogromne a rozwarcie w miejscu. No i taka dobra rada, ciepły prysznic działa cuda!!! Idę spać dziewczynki bo jestem wykończona ! Buziaki i dziękuję za miłe słowa! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama92 gratulacje. Czyli wszystkie rodzicie a ja chyba na deser... Nie wiadomo kiedy. Odpoczywaj i zdrowia życzę wam obojgu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
No Kama super gratulacje zostaje Ci tylko cieszyć się tym małym wielkim skarbem gratulacje ! Agnieszunia nie przejmuj się jeszcze ja jestem i też jeszcze nie rodzę mimo że jest 5dni po wszystkim co dzwonią mówię że przenieśli mi terminie na Nowy Rok i mają dzwonić po Sylwku no cóż zobaczymy Mamusie dzięki za wsparcie ja też wiem że będzie mi tego brakować no ale na chwilę obecną jest to męczące same wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6grudzien
Gratulacje! Kolejny maluszek na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefka
A ja wczoraj pol dnia w szpitalu. Mała się nie ruszala od rana ale za to miałam regularne skurcze tyle że bezbolesne. W końcu po prawie godzinie na ktg zaczęła fikac. Za to reszta ustala. Ja mam termin na sylwestra ale naprawdę się ucieszyłam że to już :) głupia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 5dni po
Sztefka nie głupia tylko jak każda przyszła mamusia chcesz już powitać maluszka na świecie i dobrze że tak zareagowalaś ja jak nie czuje dobrze ruchów młodego to ruszam sobie porządnie brzuchem kładę się na lewym boku a potem przepraszam maluszka że go obudziłam ale najważniejsze być czujnym Właśnie jadę na ktg noce są masakryczne takie mam bóle w pachwinach obrzucenie się na bok zajmuje mi 5 min a co dopiero wstanie z łóżka mały wyłaź już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 5dni po
U mnie rozwarcie na palec szyjka skrócona jeśli do poniedziałku nie ruszy rano na wywołanie więc moja nadzieja w niedzieli a co tam u was mamusie dochodzicie do siebie jak dzieciaczki dajecie sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Gratuluje wszystkim.mamusiom:-) ja wlasnie karmie zuzie, moje pytania: co ile Wasze malenstwa wolaja jesc? ) moja czasem to i co chwila, rzadko udaje jej sie wytrzymac 3 h) Ile trwa karmienie? ( u mnie dluuugo bo dziecko szybko zasypia ale co chwila sie budzi i cos tam wypija, ale godz to standard) Sutki pogryzione? )U.mnie tak- I ogolnie dajecie rade? ( ja sama nie wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×