Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na imprezę firmową Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Czy zna ktoś dobry zespół na imprezę firmową w Warszawie? Słyszałam dobre opinie o zespole Vocart. Może ktoś coś powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto porozmawiać z dj z agencji Playdjs, http://playdjs.pl/ moim zdaniem świetnie sprawdzają sie an imprezach/weselach, ja byłam zawsze zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaNFS
Need For Strings - show rockowe na smyczkach(dwie piękne dziewczyny, największe hity rocka), gramy sporo eventów, klienci zawsze zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za namiary :) Właśnie niebawem czeka nas impreza firmowa w Warszawie. Jeszcze tylko hotel i busa ogarnę i już będzie całość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrej agencji, która pomoże Ci w organizacji imprezy firmowej, to zdecydowanie polecam http://artystyczna.pl/ . Organizowali wiele eventów u mnie w firmie i zawsze sprawdzali się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić eleganckie miejsce na imprezę firmową poza stolicą. Ciekawą ofertę ma Zajazd u Przemka w Zgierzu. Miejsce jest dobrze wyposażone również do prowadzenia szkoleń. W kompleksie jest również Hotel Diament. Jeśli chodzi o atrakcje to fajne miejsce na imprezę zimową, bo blisko znajduję się ośrodek narciarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym wyborem będzie zespół The Crush, grają dużo, dobrze a przede wszystkim różnorodnie. Z pewnością nikt nie będzie się z nimi nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni Grzelak
The crush to odpowiedni wybór na taką imprezę, gra na żywo, prowadzenie zabaw integracyjnych a poza tym co ważne myślę cena za uczestnictwo też jest przyzwoita, polecam ponieważ jeśli o mnie chodzi to się nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek 34

Polecam The Crush na 100%, zabawa z nimi zawsze się udaje,  z przyjemnością skorzystam jeszcze raz jeśli będzie taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×