Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pioruńskie pisowce

Polecane posty

Gość gość

jak chcą dawać 500+ to niech dają ze swoich majątków,a niech od moich pieniędzy uzbieranych ciężką praca na emeryturę się odpieprza, oby ich Bozia pokarała za okradanie nasz emerytów, bo to nie jest po Bożemu, zgroza, Boże gdzie jesteś, nie widzisz, ze my emeryci żyjemy w biedzie za nasza 40 letnią pracę. BOŻE ZLITUJ SIĘ NAD NAMI EMERYTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisowcy trafią i tak do piekła, bo na pewno nie do nieba, Bóg rozliczy hołotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z pisowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam na emeryturke. Jestem na wczesniejszej,wcale tak mało nie mam. Jestem dosyc mloda i zdrowa. Wnuki dostają 500+. Mnie tam sie rzad podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja narzekam i codziennie się modlę o to aby Bóg ich pokarał za moją krzywdę jaką mi wyrządzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie narzekam na emeryturę. Narzekają głównie lenie i darmozjady, którym wcześniej nie chciało się uczyć i pracować. Całe życie pół etatu, grzanie dupska w domu, a teraz płacz, bo emerytura mała i zwalanie na innych. Wolę żeby rząd dał dzieciom, niż zachłannym nierobom takim jak autorka wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym 500+ to całą patole przekabacili na swoją strone a robić ni ma komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - nie pieprz baranie jak nie wiesz, i jeszcze może modlisz się w kościele o to, że cholerne pisowce zapieprzyli innym pracującym za ich pracę 500+ dając leniom, cholerny patafianie katolicki. Jakby każdy taki był wykształcony to kto idioto byt pracował na tych niższych stołkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie osoby pracujące zarabiające mało bo na to pozwala cholerny rząd to nie ludzie a rozmnażający się jak króliki idioci nie mający pieniędzy na utrzymywanie tych bachorów to ludzie, baranisko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktoś pracował i w trakcie pracy się ciężko rozchorował to według ciebie winno sie takich rozstrzelać, bo nie ma pieniędzy dla chorych tylko dla młodych zdrowych jak byk rodziców są bo oni muszą mieć siłe się pieprzyć i rozmnażać, zgroza. Za darmo tylko i wyłacznie pomoc dla chorych, pozostałych pały i do roboty, wtedy nie będa mieć siły sie tak pieprzyć i rozmnażać i będzie mniejsze bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo akurat uwierzę w twoją chorobę. Pełno znam takich migających się od roboty na L4. Lenie i darmozjady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co znam emerytów to mają ok. 1200-1800 zł , i to ma być dobra emerytura, do tego jak masz dobrą emeryturę to i była dobra praca, a aby dostać dobrą pracę to trzeba mieć znajomości tych przy korycie, także nie każdy ma znajomości tych przy korycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INTERWENCJA 23.03.2017 Stracił ręce. Fatalna ugoda po wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie "leń" bez rąk winien się wziąć do pracy, bo będzie m miał małą emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, siostra jego też "leń" bo zwolniła się z pracy p oto aby zajmować się "leniem" bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dzisiaj zostało zatłuczone dziecko, bo jakoś nic jeszcze nie wyczytałam, no bo jak rodzice dostają 500+ za darmo to mają na wódę i wtedy leją te dzieci ile wlezie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to każdy ma innych w d***e, aby mu było tylko dobrze, kochana emerytko, teraz cholerne pisowce zarąbały na 500+ właśnie z zaoszczędzonych pieniędzy na emerytury i teraz są obniżone emerytura, pusta babo,, to co masz to to jeszcze były wskaźniki wyliczone za komuny, komuna rozpieszczała pracujących, teraz mają się dobrze własnie lenie, ciesz się, ze spieprzyłaś wcześniej na emeryturę, teraz tego byś nie miała, bo idzie dla cholernych rozmnażających się królic tj. dla 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z*******y kase na bachory a te durne mamuśki bedą pieprzyć że ich bachory bedą na nas pracować. haha takie same lenie jak i ich mamuski, tylko na gotowe łape bedą wyciagać, chołota, patole i darmozjady genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, bo osoby chcące coś mieć, to wyjechały za granicę, w naszym kraju to tylko została rozmnażająca się patologia i emeryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×