Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię...

Polecane posty

Gość gość
dokładnie, Tirem w taką wjedziesz a i tak nie poczuje a mówi ze "dziewica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też urwałem kiedyś kontakt i na dobre jej to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletant
Skąd wiesz że na dobre jak****ałeś kontakt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Kochani wybaczcie ale to nie mój temat skupie się na autorce to ona potrzebuje pomocy nie ja. Ja tylko odpisalam na temat mam takie samo prawo to zrobić jak wy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkałem ją kiedyś przypadkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletant
Przelotem tym tokiem myślenia również my znaczy ja mam prawo wypowiedzieć się na temat Twojego wpisu. :) Spotkałeś ją tutaj przypadkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznała faceta, wyszła za mąż i jest szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulicy :P a nie tutaj :D. A co do przelotem opisała swoją historię i zatruła swoim wyobrażeniem Straciła kontakt więc nie wie co z tym facetem( moze nie chce wiedzieć) a zakłada ze wszystko dobrze.. a może nie?. Skoro się nie odzywa założyła że ją olał a na coś zareagowała za ostro.. ( pewnie na nowinę o innej kobiecie) i traktuje to jako wymówkę a życie lubi płatać figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie tak miało być, trzeba się pogodzić tak samo jak z czyjąś śmiercią :( np taki wdowiec, kocha mocno a nagle traci ukochana albo ona jego :( i jak żyć po czymś takim :( a trzeba mimo ze cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a autorki kolega moze poznał jakąś babeczkę i nie widzi świata poza nią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Zadziwiające jest to jak wy potraficie z jednej wypowiedzi zrobić awanturę hehe. Ja skończyłam swoją znajomość i dobrze się z tym czuje mam serce i czasem myślę czy jest dobrze ale to już nie moja sprawa za dużo szans było i wyczerpał się limit nie zabraniama się odezwać zawsze pomogę wesprzeć mogę doradzić wie gdzie mnie znaleźć nie jest to trudne Aldona nie będę się prosić widocznie nie jestem wystarczająco dobra osoba do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletant
Ja nie jestem "WY' Przelotem. :) Po drugie nie robie awantury tylko rozmawiam ale nie będę robił tego z Tobą na siłę . :) Nie każdy lubi na siłe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
I wiem ze życie płata figle doskonale to wiem. Wole myśleć ze jest dobrze niż to że coś się stało. Niestety aż tak blisko nie zdążyliśmy być by ktoś mógł mnie poinformować o czymś złym. Ale takie jest życie to są te figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Dyletant a ja nie muszę mówić jak lubię :-) wyraziłam tylko swoje zdanie w tym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać przelotem nie do końca się pogodziłaś😴 I Ja tu awantur nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletant
Ja Cię nie proszę o to byś to mówiła. Nie zauważyłem znaku zapytania w mojej wypowiedzi . ;) Wyraziłaś więc nie odmawiaj tego mi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Ależ ja nikomu nic nie zabrania i nie mam takiego zamiaru. Wiec chętnie poczytam wypowiedzi inny i Twoje Dyletant. A w odpowiedzi dla gościa...tak może do końca nie pogodzilam się z tym co się stało ale to już mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na spacer a nie przed kompem siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna pogoda Przelotem😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Dziękuję za troskę. Tak pogoda piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelotem zabralas mi temat szmato idz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jakiś podszyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie trolle jesteście odpowiedzialni za hejt przynajmniej 50 tysięcy ofiar: bibliotekarzy, nauczycieli, lekarzy, dzieci, kobiet... Wszyscy wyhejtowani! 😠 Niszczyliście całe topiki ! W imię czego? 😠 Ani jeden kafe-troll nie doczekał się procesu, nie został oskarżony nawet o jakiekolwiek hejterstwo! Myślicie że jesteście ponad prawem? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Dyletant masz jeszcze wątpliwości że nie warto się odzywać bo zostaje się "szmata" za własne zdanie i komentarz? Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletant
Wybacz ale ja nie mogę odpowiadać za kogoś kto nie ma szacunku do kobiet. Ktoś taki pewnie za szmate uważa również swoją matke czy córke i to jest przykre. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletant i właśnie udowodniłeś
swoim komentarzem ze jestes takim samy stolcem jak ten stolec wyzywajcy Przelotem i inne kobiety 😴 po matkach i siostrach z**** sie nie jezdzi tylko dlatego ze on ten wyzywajacy to psychol :o zalosny typ jestes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodziło. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Nie wnikam w to kto co pisze nie oceniam nikogo tylko forum w którym już nie jest fajnie. Ale czasem można poczytać trochę bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×