Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię...

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego fałszywi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie nie odzywa po awanturze chyba to fałszywy :( wszystko mogło się stać bo życie powalone jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś sfrustrowana, bo czułaś coś do niego. Jeśli facet nie odzywa się to albo nie chce, albo ma inną. Nie marnuj czasu na takie znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awantura na mailu:classic_cool: wyjdzcie na zewnątrz nołlajfy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Otam jest prawdziwe życie:O:O:O((((((🖐️)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Ooo fałszywi faceci to jest to:-) im sprawia przyjemność łganie na każdym kroku. Jest ślicznie, cudownie plany spotkania a tu nagle jeb....znajduje się była dziewczyna z którą prawdopodobnie ma dziecko i strasznie jest tym faktem zdruzgotany takich buraków tu na pęczki takich bajkopisarzy w du... kopanych daj spokój autorko szkoda czasu na takich. Też się uniosłam za bardzo ale chyba nie żałuję nie nawidze być oszukiwana. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo coś się stało 😴 nawet jak ma inną to może się odezwać 😴 ostatnio straciłam przyjaciela też nie odzywał się :(:( przez długi czas mieszał w innym mieście urodził w jeszcze innym i został pochowany w tym mieście w którym się urodził :( nawet o pogrzebie nie wiedzialam i mam wrazenie ze slaba ze mnie znajoma byla :( nawet na pogrzebie nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 co w tym dziwnego ze dowiaduje się ze ma dziecko :o:O wina tej dziewczyny ze jakas glupia byla :(. Ciekawe ile tak naprawdę mozemy mieć dzieci po przelotnych znajomościach bez zobowiązań :o o których nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on był dla mnie ważny. Przyjaciel odskocznia od życia codziennego. Dlatego nie napiszę sms bo może kogoś ma ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie mamy kontaktu z tą osobą 😴 Kafeteryjnie przegrywy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel, a nie wiesz nawet czy kogoś ma to nie taki prawdziwy przyjaciel 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelotem Ty to chyba życia nie znasz :o jakaś cnotka jesteś albo wręcz przeciwnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście nie kwestionuje tego. Jest wiele osób które chcą mieć dzieci a nie mogą. Ale to powód by unikać kogoś kto jest dla Ciebie niby ważny? To żałosne. Zawsze można razem wstawić czoła temu i cieszyć się z nowego życia . Nie znoszę gościa nigdy nie był szczery ale ja szczerze życzę mu dużo szczęścia i radości z nowego życia nie jestem msciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ją olał to jedzie po nim :D:D:D ta przelotem Typowa kobieta :D:D cudo :D:D nie moze zniesc mysli ze moze jednak nie był zdecydowany na znajomosc :D:D albo czyms przestraszyla :D:D WY kobiety myslicie ze jestescie pępkiem świata poznanym przez internety :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby dziewczyna z która spałem łączyło mnie coś po jakimś czasie po zerwaniu kontaktów pojawila się w moim zyciu z dzieckiem i twierdzila ze jest moje :o:o ( moze moje) dzieki.. tak z dnia na dzień dowiedziec sie ze moze jestes tata, jednoczesnie moze cuć do tej dziewczyny jeszcze cos.. z drugiej strony mysleć ze kazda z was robi faceta w chuu...a i nie chciec z wami kontaktu rozpustne dajki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet który nie jest chu..em a baba odebrala mu mozliwosc macania i brzucha bębocha 😴 wydętego jak piłka plazowa :( patrzenia jak jej tylek rosnie .. w sume pewnie laska szukala jelenia skoro nie odezwala sie po teście ciążowym :o.. Kobiety to Suki wyrafinowane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Mogę być i cnota ale życie znam bardzo dobrze. Czasem chęć wiary w drugiego człowieka jest silniejsza niż rozum. Ale już teraz zawsze będę kierować się rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne zawsze facet musi być tym złym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy bzdury piszecie. :D I proszę nie obrażać kobiet w ciąży. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry dla mnie kobieta która nie powie swojemu zapylaczowi z którym się gziła o ciąży i później się zjawia bo niby pomyślała po jakimś czasie ze powinien wiedzieć jest poje...na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze koleś zaczął układać sobie zycie a Ona po roku czy coś w tyum stylu pojawia się z nowiną :D:D:D walącą w pieluchy :o przeciez to Ci na Psychike siądze :o taki szok :o dziwaczki :o I zawsze facet zły :o.. serio baby za dużo telenowel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej juz gejem zostać 😴 albo singlem forever.. po badaniach DNA :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nie w temacie, proszę o skrót. :( Tylko bez określeń zapylacz, brzuch jak piłka plażowa i tłusty tyłek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie jestem w temacie :o Przelotem coś tu pisala o chlopie jakimś zreszta nie wiem pewnie sciemnia :o ale jezeli nie to ten chlop mial p********e :o i głupie baby w które ogona pakowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są głupie 😴 w sumie to facet powinien zachodzić w ciążę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym czytała o swoim przyjacielu :( ale on nie ży tylko wegetował :( kilkanaście lat :( taki żywy trup :( który nie potrafi kochać i nie chce już żyć bo serce umarło z kimś kogo bardzo kochał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym zapylać facetów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umc umc umc
Łatwo kogoś oceniać, oceniać jego postępowanie nie znając historii i kiedy się nie wie jak i co myśli w danej sytuacji. Nie myślisz jak on się czuł itd :o żałosne. Fakt jest taki jedne tzipki powinien się trzymać ale też nie oceniam bo nie wiem jak było :o Laska zle zrobila ze nie dala znać o ciąży a później się pojawiła. mogła sobie darować skoro zrobila to na początku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o tym jest ten temat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o tym :o opisany przypadek komentujemy :classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lala obrażona ze koleś sie pogubił :o:o załosne każdy ma problemy i może to był gwóźdź do trumny :o i wisi na jakiejś brzozie a ta przelotem robi z tego swojego *****cza drania bo sie nie odzywa do niej :D:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×