Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody 95

Czy kobieta w przedziale 30 45 lat obejrzy się

Polecane posty

Gość młody95
22:52 Ja już kiedyś miałem doświadczenie z 10 lat starszą i było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że marzenia są od tego, żeby je spełniać, a Twoje jest całkiem realne do spełnienia :) (do trzech razy sztuka z ty moim "zmykaniem" :D ) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci są bezczelni i potrafią zaśmiać się w twarz jaak kobieta na niego 'leci'. Młodsi,owszem podobają mi się ale po co się mam błaźnić? Na różnych portalach nieraz byłam zaczepiana przez młodych, nawet 15latków (ja mam 31) ale co z tego jak oni chcą tylko do jednego..żeby ich starsza czegoś nauczyła w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie chce seksu tylko czegoś poważnego, związku, miłości myślę, że bym się sprawdził w roli twojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojny do czasu? Pisaliśmy tu ostatnio. Ja od 40 latki, pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Tak przyjacielu :)To ja :). 23:02 - 15 latkowie to przesada :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa akurat chcesz związku,bo ci uwierze. Ja już facetów przekreśliłam. Tylko im ******ie bez zobowiązań w głowie. Teraz próbuję szczęścia u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mi nie w głowie ******ie tylko związek jestem romantykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Tak myślałem, że to Ty. Kurcze, widzisz mam tak samo, jak Ty. Ciężko znalezc Kobietę starszą, która by chciała tworzyć związek. Mnie już lekko wnerwia ten mój romans, bo chciałbym czegoś więcej, a tak się nie da. ;/ Też chciałbym starszą tylko dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
23:12- Nie masz się co zrażać do mężczyzn . Nie ma co ogólnie generalizować. Świata nie można dzielić na złych mężczyzn i dobre kobiety/lub v-ce versa,tylko na tych,którzy są w porządku oraz oszustów.I to tyczy się obydwu płci. Znam zarówno dobrych ludzi ,jak i szumowiny zarówno wśród mężczyzn,jak i kobiet. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze przeważnie mają dzieci. Wziąłbyś na siebie taki ciężar odpowiedzialności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Myślę, że jeśli było by to jedno dziecko, to nie stanowiłoby dla mnie jakiegoś mega problemu. Jeśli ta kobieta pasowałaby mi charakterem i urodą, to bez zastanowienia bym się podjął. Mam 25 lat, jestem niemal po uszy zakochany w 40 latce, ale tutaj związku nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba iść do pracy, dołożyć się do rachunków, życia. Myślicie że taki związek to tylko romantyzmem żyje? Kiedys spotykałam się z jednym takim, 4 lata młodszy i do pracy się nie rwał. A jak już popracował to go szybko wywalali bo lubił wypić. Do tego myślał że znalazł dojną krowe i w nieskończoność będzie ode mnie wyciągał kase niby na bilet w odległe miasto na rozmowe kwalifikacyjną a potem okazało się że szedł chlać. Jak mu wygarnęłam wszystko to zwyzywał mnie od najgorszych. Tak że z tymi młodymi to różnie bywa. A ja drugiego dziecka też nie będe utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam dobrze płatną pracę więc jestem w stanie utrzymać rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niestety też bywa. Zdarzają się wśród facetów gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
23:32-Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie szukałam faceta sponsora bo od 17 roku życia musiałam sama sobie z wszystkimi problemami życia codziennego radzić. Bo panuje przekonanie że jak samotna matka to pewnie szuka frajera. Skoro mam już 30+ na karku i do tej pory sobie radziłam bez niczyjej łaski to chyba nie jest tak ze mną źle? Ale ja i tak już przekreśliłam wszystkich grubą krechą. Minęło już tyle lat w samotności że się do tego przyzwyczaiłam,mam swój ustalony harmonogram dnia i nie byłabym zadowolona jeśli coś lub ktoś stanął na drodze mojej niezależności i wolności jakim jest czasem o******lanie się na łóżku, niechęć do gotowania i sprzątania. Oczywiście sprzątam,nie lubie brudu ale robie to wtedy kiedy mam na to ochote i nikt mi nie ryczy za uchem że czegoś nie ma zrobionego, że jestem śmierdzącym leserem albo że zjadam za dużo lodów :D a młodych to se pooglądam w internecie jak sie masturbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie poznam dojrzałą panią nie na seks tylko na coś poważnego zapraszam na marcin913951@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ja mam 44 lata i nie zainteresowalabym sie kims tak mlodym jak ty ;). Dla mnie facet zaczyna sie kolo 40 -tki. I piszesz ze koledzy mowia ze "zajeliby sie" taka pania duzo od nich starsza- nie wiem jak dla innych pan ale dla mnie brzmi to smiesznie i tu nie chodzi o sposob jaki to mowia tylko o ich wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jestes niesamowitym paszczurem i piekne 20+ cie nie chca, a potrzeby sa.moze rowno 30 sie obejrzy, w koncu 8 lat roznicy ujdzie o ile facet jest powazny i dojrzaly.ale to chyba nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody 95
Pudło .Jestem wysokim , szczuplym gościem z ciemną karnacja. PS Januszu w średnim wieku z zarosnietym brzuchem idź szczekac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko za starszymi sie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciemna karnacja hahaha czemu faceci mysla ze kobiecie podoba sie ciemna skora? Mnie sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody 95
To już Twój problem, nie będę rozjasnial mojej karnacji specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody 95
Może i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie. ..a znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co up? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio probowalem poderwac ladna mamuske. Ja mam 26 lat, ona miala moze ok. 40 lat. Patrzylem sie na nia dlugo, dosc prowokacyjnie z gory na dol az sie spojrzala mi prosto w oczy. Usmiechnalem sie zaczepnie, ale nie odwzajemnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×