Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kazdy mezczyzna jesli sie zakochuje w kobiecie to tylko w ładniutkiej szczup

Polecane posty

Gość gość

Czy kazdy mezczyzna jesli sie zakochuje w kobiecie to tylko w ładniutkiej szczup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładniutkiej i szczuplutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik_30
tylko i wyłącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miałaby się zakochać w brzydniutkiej i grubiutkiej? Chyba lepiej jeździć ferrari niż golfem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna to pojęcie względne a co do szczupłej to faktycznie ma więsze szane że się ktoś w niej zakocha. ja obecnie szukam dziewczyny to dla mnie warunek konieczny to żeby była szczupła a drugi warunke mniej konieczny to aby miała długie włosy bo takie mi się podobaja ale może na 100 kobiet w krótkich włosach widziałem 2 które naprawde mi się spodobały więc ładna to pojęcie względne ale co do pytania to odpowiedź tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dużo otyłych kobiet i też mają mężów więc chyba niekoniecznie wszyscy gustują w szczupłych...inna sprawa czy te grube partnerki są w ich oczach atrakcyjne i pociągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy te grubaski które mają mężów były grube już przed ślubem czy może po ślubie się tak spasły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bi i odpowiem szczerze za mężczyzn, bo w sumie czym mój gust względem kobiet się różni prawda. :P Podoba mi się wiele kobiet, różnych - szczupłe i drobne albo wyższe, z wyraźnymi kształtami typu duże piersi, szerokie biodra. :) Aaale wszystkie, w których byłam zakochana miały wspólne cechy: 1. bardzo ładne, seksowne twarze 2. BARDZO SZCZUPŁE (nie chude) 3. ładne włosy. naprzemiennie rozpuszczone i spięte w fajne fryzury 4. przedział wiekowy 25-30 5. bardzo zgrabne nogi, ładne ramiona, ręce - wszystko się liczy 6. poruszające się seksownie. takie co lubią chodzić na szpilkach 7. ubrane gustownie, nietuzinkowo. NIE TYLKO w to co modne 8. do tego inteligentne. tak, nie tylko wygląd się liczy :P inteligentna kobieta to wyzwanie 9. pewne swojej atrakcyjności oczywiście 10. potrafiące się zachować w towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupla ale z duzym cycem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież polki są tragiczne z wyglądu,o wiele gorsze od polaków. Babo-chłopcy z płasko doopiem i szerokimi barami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać, co sie dla was liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być puszysta i pociągająca osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Widać, co sie dla was liczy'' Rozumiem że masz faceta nieśmiałego ,biednego i brzydkiego ,a sama jesteś ładna klepsydra, byłaś dla niego dziewicą i go utrzymujesz? Sorry ale w Polsce jest o wiele więcej mężczyzn pewnych siebie ,kasiastych i przystojnych niż kobiet z figura klepsydry z krągłościami i ładna twarzą oraz dziewic. A szczupła i z cycem to i tak do doopy (takie jak emili Ratajewska ),bo liczą sie proporcje i najlepsza będzie klepsydra z full zestawem z średnim biustem niż typowy polski patyk-nawet jesli jest to patyk z cyckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja po prostu znam życie i wiem, że ciało się zmienia, ale tacy jak ty poświęciliby życie kobiety, byleby cycki zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pieprzysz.... i pamiętaj-same cycki nie czynią kobietę atrakcyjną,tylko całokształt figury-a klepsydra z krągłościami to nawet z celolitem jest seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co wam chodzi? Same chcecie wysokich wysportowanych a od nich wymagacie żeby kochali świnie? :classic_cool: ...pamiętajcie, kij ma dwa końce, będziecie tak kochane jak same kochacie, więc powinnyście być zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sorry ale więcej jest przystojnych polaków niż atrakcyjnych polek. A cieszyć cie z chudości u kobiety z figurą 15 letniego chłopca,to jak cieszyć sie z dużej ilości wolnego czasu bezrobotnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie pieprzę, życie to skurwusyn, więc klepsydra może długo cyckami się nie nacieszyć, a że dla facetów najważniejszy jest seks i ciało, to na mastektomię by sie nie zgodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kochają rodzice, a mężczyźni kochają pizdę, więc sobie daruj te pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To rżnij drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopka jak 2 zł jest super :-P Co jest takiego fajnego w tyłku wielkim jak u krowy, do czego ci to potrzebne? :-O Weź pod uwagę że krowa waży z pół tony a te małe karakany idą z nią w zawody na wielkość tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopka jak 2 zł jest super jezyk.gif Chyba dla Trykiewicza. To aseksualna ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natyyy
Ja jestem szczuplutka i ladniutka i jakos facet mnie zostawil dla 20 latki, nie zakochal sie ;) nie ma reguly, jedni wola pulchne, inni szczuplutkie. Jesli mowa o prawdziwym zakochaniu sie, to nie ma to znaczenia. Jesli mowa o zachwycie kobieta i podjarce to predzej facet poleci na szczupla niz na gruba krowe z celulitem. Nic na instynkt nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty co kochasz? :-D ...kasę czy parobka służącego bo ci się należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' Nic na instynkt nie poradzisz.'' Dlatego lepsza klepsydra nawet z drobnymi wadami ,niż aseksualny patyk-wy nadal tego nie ogarniacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natyyy
gosciu ogarniamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobro, a związki są dla egoistycznych słabeuszy, którzy nie potrafią zrobić niczego dla innych. Ale co ja będę tłumaczyć *****czom nastawionym na hedonizm i unikanie cierpienia? Życie to g****o i trzeba być dobrym, bo inaczej się zlejesz w jedną bezsensowną i pustą całość z tym gównem, nie zrozumie tego nikt, kto bólu w życiu nie zaznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewnie, ale klepsydra pójdzie w odstawkę, jak tylko będzie zbyt chora na seks, co jest życiowym priorytetem większości mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty takiego wycierpiałaś? I czy facet nieśmiały,bo na przykład pochodzi z patologicznej rodziny tez pójdzie w odstawkę dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natyyy
ale ktos jebnal tematem... nastawionych na hedonizm i brak cierpienia? co to ku.wa ma byc haha :D wez najpierw przeczytaj co znacza te pojecia.. cierpienie nie jest wartoscią to raz, a dwa hedonizm to pozytywna wartosc, bo mowi nie o czerpaniu przyjemnosci z j.bania tylko o czerpaniu przyjemnosci z zycia, w kazdej jego dziedzinie. Nie myl pojec. Chyba zamiast hedonizmu pisalas/es o nihiliźmie. Radze sie lekko doedukowac, a potem pisac o tym. Uslyszal/a gdzies pojecia lewym uchem i chce swiecic. Ja jeb.eeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×