Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż po 6 latach oznajmił mi, że kocha inną kobiete i chce się

Polecane posty

Gość gość
trzeba byc niezle walnietym zeby myslec brzydka = stabilna emocjonalnie i wierna. :D a moze o kase jej chodzi...a nie o milosc. Tego nie wiesz. Ale racja, nie moj problem. ja poszukam sobie kogos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się fortunnie składa, że interesuje się mną dwóch przystojniaków jeden młodszy od męża, a drugi w jego wieku ;) to na zakładkę. Raz zobaczy mnei z jednym, raz z innym ;) a moze tylko z jednym jak sie namyślę, tak czy owak, zaboli ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam , nie ma co załować facetów, oni oddzielają żonę (ciepły obiadek, przyjaźń, miłość :D) od przygód (kochanka), a ja tez potrafię rodzielić te dwie sfery, mogę kochać jednego i spotykać z innym. to wcale nie jest trudne. Niech sobie o mnie mówi co chce. Leje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdzie zobaczyć mnie spłakaną, po swoje rzeczy, a tu niespodzianka otworzy mu przystojniak i powiem słodko: już ma mi kto naprawiać kranik ;) ale jak coś to zadzwonię ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowuje sie jak niegrzeczny chlopiec to dobrze bo ja tez jestem strasznym smykiem. i pokaze mu jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, że On się mnie boi, poniewaz kiedy się zdenerwuję to jestem troche nieobliczalna i mam skłonności do zdrady. Nie dawałam mu powodów, lecz jednak nie potrafię opanowac języka, wieje ode mnie chłodem, nie okazywałam mu może uczuć tak jak okazują ciepłe kobiety, ponieważ z natury jestem raczej zimna i chyba trochę wyniosła? Ja zawsze była trochę frywolna, może nie prowadzałam się z innymi facetami, ale lubiłam porozmawiac, a oni traktowali to jako flirt, a On odbierał jako zdradę...emocjonalną. I w sumie mimo, że się zmieniłam On tego w ogole nie dostrzegł. Nadal obok mnie jest dwóch mężczyzn, którzy tylko czekają aż się rozejdę, choć ja ich nie dopuszczam do siebie i w koncu oznajmil mi ze kocha inną. Może chciał mi przyłożyć, dobić mnie, a może to prawda. ale czy da się naprawić taką relację? Ja nigdy nie lubie byc w pozycji proszącego o cos petenta...lecz gdybym mogła poprosić, żeby wrócił i on by sie ucieszył i byłoby inaczej to byłabym szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc prowo albo ty powalona psych.jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem, ale On nie mniej. Moze jestesmy siebie warci. I pasujemy do siebie, on wariat ja wariatka. Jesli mamy jednak byc razem to pewnie sie zejdziemy po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamil
Autorko sory ale czy ty sie widzisz slyszysz?jakiego przystojniaka ty znajdziesz masz juz 40 lat kszdy normalny facet ma w tym wieku zone i dzieci.A ty lap sie czego badz bo skoro taki twoj cel kogos miec z przebieraniem swojego idealu przystojny madry to zycze powodzenia uwierz ze facet od atrakcyjnej 40 latki zawsze wybierze mniej atrakcyjna 25-30 a ich jest duzo wiekszy wybor na rynku;) powodzenia bo widzisz w sobie jakies bustwo a widac ze jestes poprostu zarozumiala szlakwie czy ty go w kompleksy nie wprowadzilas tym pieprzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeen
,,dziś To następnym razem jak zakładasz temat to opisuj wszystko dokładnie w pierwszym poście, a nie opisujesz po łebkach 6 lat życia z jakimś typem. Więc z tego co piszesz to było g... nie związek, dlatego tak się szarpiesz i pałasz chęcią zemsty i udowodnienia mu nie wiadomo czego. Daj sobie spokój i zacznij żyć normalnie sama. Nie ma sensu dalej ciągnąć tej dyskusji.,, xxxxx Ludzie co sie dziwicie,ze Autorka dziwnie pisze,przeciez kobieta jest w szoku.Troche zrozumienia i empati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może on tak gra? może Cię podpuszcza? albo jest skolowany Twoim zachowaniem i woli mieć spokój u boku innej, więc głośno mysli o starzeniu się przy tamtej... ja też jestem wredna, czasem chlodna i nieprzyjemna, mój mąż to znosi póki co... mamy dzieci, ogólnie jest dobrze, ale właśnie on wiecznie mi wmawia zdrady, zainteresowanie innymi, ma wręcz obsesję. Kiedyś zrobił mi awanturę "życia", bo ... miał sen, który wg jego interpretacji oznaczał, że go zdradzam. Kiedyś imponowalo mi, że jest zazdrosny, teraz boję się czasami coś powiedzieć albo na kogoś spojrzeć. Nawet cześć w sklepie traktuje źle. Kiedyś pisalam tu jak miałam spieprzone wakacje, bo odruchowo machnelam kierowcy przed nami... oczywiście był to wg mojego męża mój wymarzony a może i realny kochanek, nie ważne że za granicą, że pierwszy raz widziałam faceta. Życie z kimś takim nie jest łatwe, ja mam już swoje linie obrony/czytaj olewania/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkamil dziś Autorko sory ale czy ty sie widzisz slyszysz?jakiego przystojniaka ty znajdziesz masz juz 40 lat kszdy normalny facet ma w tym wieku zone i dzieci.A ty lap sie czego badz bo skoro taki twoj cel kogos miec z przebieraniem swojego idealu przystojny madry to zycze powodzenia uwierz ze facet od atrakcyjnej 40 latki zawsze wybierze mniej atrakcyjna 25-30 a ich jest duzo wiekszy wybor na rynkuoczko.gif powodzenia bo widzisz w sobie jakies bustwo a widac ze jestes poprostu zarozumiala szlakwie czy ty go w kompleksy nie wprowadzilas tym pieprzeniem O to to:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo walniętej i sfrustrowanej kochanki co tu siedzi całymi dniami oraz nocami. Ona co chwilę się wciela jak nie w żonę kochasia to w jego córkę albo matkę czy siostrę brata kolegę a nawet często bredzi sama ze sobą udając że pisze z kochankiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro facet chce odejść to znaczy że w waszym związku się nie układało. To zazwyczaj jest winą oby stron a nie tylko faceta (bo akurat on chce to przerwać). Zaakceptuj to i wyciągnij wnioski na przyszłość. Może tak lepiej niż układać sobie życie z kimś kto Cię nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ucieka najczęściej jak nie ma seksu i czułości. Ta ta my tylko o jednym... do znudzenia :D Ale niestety seks dal faceta to potrzeba jak jedzenie czy spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz jedzenia,seksu i spania sa jeszcze inne,bardzo wazne plaszczyzny malżenstwa wiec marne to tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co o tym może wiedzieć sfrustrowana kochanica warująca latami przy cudzym mężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty do kogo i czego piszesz znana hejterko ten ostatni wpis? czytaj ze zrozumieniem a potem pisz,nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×