Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Angielski przez skype opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej czy ktoś tutaj uczy się angielskiego przez skype? Czy to dobry sposób na naukę języka angielskiego? Jakie macie opinie o takiej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzięki za szybką odpowiedź - a co radzisz? Gdzie znaleźć takie osoby? z jakich metod nauki słówek korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić mogę a i owszem bo sam korzystałem z http://enlinado.pl/ - to kurs który dostarcza rewelacyjne metody nauki słówek i zwrotów. Dodatkowo masz tam jedną lekcję poświęcona własnie nauce z native-speakerami - są podane kontakty gdzie znaleźć takie osoby z łatwością ( ja obecnie utrzymuję kontakt z 4 takimi osobami) większość z nich używa skype lub innych komunikatorów więc bez problemu można z nimi rozmawiać czy pisać o dowolnej porze dnia. Sprawdź na ich stronie darmową lekcję a przekonasz się jak jet prowadzony kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki sprawdzę te lekcje i dam znać co o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - trzeba znaleźć dobre osoby do nauki angielskiego na skype żeby nie tracić czasu a zmaksymalizować naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałem na żywo osób do nauki i ciężko było, spotkanie godzinne z Native-speakerem w Warszawie to koszt 80zł/h a z tym Enlinado znalazłem 4 osoby bez problemu i uczę się z nimi po 3-4 godzinny dziennie pisząc lub gadając - tak właśnie po 3 miesiącach doszedłem do poziomu gdzie potrafię bez większych problemów pogadać po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angielski przez skype
Gdzie znaleźć osoby do nauki angielskiego na skype? Ale polaków mówiących dobrze po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko znaleźć kogoś kto Cie będzie uczył za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczę sie przez skype z anglikami i pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawie to enlinado sie prezentuje po darmowej lekcji... ale czy pozostała część kursu tez warto uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość445728
Ja przerobiłem ponad polowe lekcji i są naprawdę warte sprawdzenia, nie każda metoda w 100% jest przeze mnie wdrażana ale znaczna ich większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki kupiłem wczoraj i juz gadałem z dwiema osobami na skype które bedą mnie uczuć i rozmawiać ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jestem tu
Angielski przez skype wczoraj Gdzie znaleźć osoby do nauki angielskiego na skype? Ale polaków mówiących dobrze po angielsku. Zgłoś Oto jestem, moge pomóc troche w nauce, podaj kontakt GG czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo oferujesz lekcje na skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moirekk44
ja przeprowadzam lekcje po angielsku takiemkonwersacje na skype w cenie 20 złotych za godzinę jak ktoś chce to zostawcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jestem tu
gość dziś Za darmo oferujesz lekcje na skype? >>> jak chcesz to możesz płacić ;), Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś znalazłem taką stronę chyba myhappyplanet, ale nie wiem czy ona działa jeszcze. Byłą po angielsku. Znalazłem tam osoby które chciały uczyć się polskiego, ale bałem się zagadać, teraz chyba spróbuję takich ludzi znaleźć, bo co mam do stracenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nauki angielskiego przez Skype nie miałam jeszcze okazji spróbować. Generalnie myślę, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu z nauczycielem. Nie trzeba przecież nawet wychodzić z domu by móc się uczyć, można skorzystać na przykład z oferty firmy http://www.more.edu.pl/. Nauka języka z dojazdem do domu lub firmy, ciekawa opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kogos, kto naucza przez Skype, i jej angielski jest fatalny... Polecam wiec nativow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ci sie chce tak sam ze soba monolog tu prowadzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej iśc do szkoły językowej i tam ogarnąc zajęcia z nativem z wykształceniem,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ucze za darmo
jak chcecie uczyć się od debili to native speakers są idealni, niestety większość z nich sama nie zna swojego własnego języka, więc powodzenia z tymi głąbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego napisałam wcześniej: z nativem super, ale w dobrej szkole. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polecasz jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSC dobre opinie słyszałam. Tu chyba nawet ktoś pisał już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam szkołę z 16 letnim doświadczeniem - uczę się u nich od 4 lat - 100% profesjonalizmu w chyba możliwe najniższej cenie (wcześniej tyle wydawałem na dojazdy - 25 km w jedną stronę) - najważniejsze jest to że mają darmowe pierwsze lekcje! polecam https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Enlinado - ten kurs jest naprawdę rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×