Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Angielski przez skype opinie

Polecane posty

Gość Jaroszekk
Zgadzam się z poprzednikiem. Oglądałem materiał https://youtu.be/oYsYjvCy5B4 w którym właśnie Darek z Enlinado opowiada o tym czy warto płacić za konwersacje po angielsku i pokazuje jak łatwo można znaleźć takie osoby w internecie. Wszystkie te osoby, które pragną by zacząć mówić po angielsku powinny ten materiał zobaczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski przeze skype i ogólnie online to całkiem niezła metoda nauki języka angielskiego. ja bardzo polecam https://jaksiemaszpolsko.com/ całkiem przyjemna forma nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Sulin
Witam, jestem naczycielką ang i przez 8 lat uczyłam języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, tutaj też ukończyłam kurs BA Teaching English to Speakers of Other Languages with Spanish (Plymouth University). Aktualnie podróżuję i uczę przez Skype. Pierwszą, darmową lekcję zawsze poświęcam na zapoznaniem się z potrzebami i predyspozycjami klienta. Potem planuję indywidualny kurs i konkretne cele, krótko i długoterminowe. Moją mocną stroną jest jasne tłumaczenie gramatyki i pasja. Wierzę, że dobra atmosfera i wzajemne zaufanie to podstawa efektywnej nauki. Przy lekcjach online stosuję metodę flipped learning - klient otrzymuje treści które będziemy poruszać na sesji. W ten sposób czas ze mną może poświęcić na zastosowanie nowej wiedzy w praktyce i zadawanie pytań. Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu: kontakt@kazik.tv Próbkę mojej filozofii uczenia można zobaczyć na kanale YT - KazikTV. Pozdrawiam, Katarzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awk81

polecam naukę języka niemieckiego i angielskiego przez skype z www.linguaboutique.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awk81

polecam naukę języka niemieckiego i angielskiego przez skype z www.linguaboutique.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlecam wam moją szkole

Jeśli mogę wam pomoc, ja od 3 lat korzystam ze szkoly EPROFESS , ucze sie tam ang na smype; zaczynalem od podstawowego poziomu a teraz mowie naprawde biegle, lepiej niz moi koledzy z pracy, ktorzy mają jakies tam kursy grupowe; nie wahajcie sie naprawde taka nauka jeste rewelacyjna, a szkola dzieki swoje metodzie szybkiej immersji jest bardzo efektywna www.szkola.eprofess.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAniel

Jeżeli nadal szukasz sprawdzonej metody na naukę i jesteś zainteresowany metodą nauki przez skype to polecam zapoznać się z angielskim metodą dziecka🙂

Mam bardzo dobre zdanie na temat tej metody nauki, nie pomyślałbym wcześniej, że można nauczyć się tak szybko mówić. Dzięki tej metodzie zacząłem mówić w ciągu 2 miesięcy. Wcześniej jak ktoś zaczepił mnie na ulicy to była duża przerwa milczenia i zazwyczaj odpowiedz brziala ,, I don't understand'' 

Nie czułem się na tyle pewnie, żeby coś powiedzieć, z angieslkim miałem doczyniena tylko w szkole, ale natłok słówek i gramatyi, który miałem w głowie mnie strasznie blokował. 

Dlatego jeszcze raz polecam angielski metodą dziecka, wpiszcie w wyszukiwarce tą frazę to was odeśle do tej metody 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

U mnie nie sprawdził się skype ale Toddler British Centre prowadzi zajęcia z dojazdem i to okazał się dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półtora roku uczyłam się w szkole przez skajpa. Wcześniej chodziłam na korepetycje, ale korepetycje to była strata czasu. Przez skajpa uczyłam się metodą bezpośrednią  i dopiero to odblokowało u mnie mówienie. szkoła to teleenglish.pl. Dodałam do tego filmy w oryginale z netu i teraz rozmawiam normalnie po angielsku, bez strachu. Najważniejsze to chyba szybka metoda nauki angielksiego i nauczyciel któremu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×