Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem facetem i brzydzi mnie seks oralny

Polecane posty

Gość gość
Lekarz mi powiedział, że nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rak krtani się bierze z jazdy na rowerze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie brzydzi anal, spusty na twarz i połykanie, nigdy tego nie praktykowalam i nie zamierzam. W ogóle to jakąś abstrakcja dla mnie żeby cos do doopy sobie wkładać... Nie rozumiem takich ludzi, to chyba jakąś choroba psychiczna zarówno u tych co się na to godzą, jak u tych zwyroli co lubią tam wkładać bo chyba kręci ich kupa.... Nie pojmuje tego.... Mimo ze jestem kobieta to brzydzi mnie mineta, nie lubię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwka to ktos kto uprawia seks za pieniadze. A ja robie to co lubie i to moja sprawa. Nie zagladaj innym pod koldre...nie Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie nawet wyśmiał i tyle ma wspólnego oral z rakiem krtani, języka, płuc, co jazda na nartach na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest spory wzrost na zachorowan na raka krtanii i jezyka wlasnie przez popularny seks oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robienie loda cie nie brzydzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bo członek nie służy wkładania do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze, co można gdzieś wtykać, to wtykanie nosa w nie swoje sprawy i wredne komentarze do tego ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą jak kogoś coś brzydzi, niech tego nie robi. Co cię obchodzi, kto dostanie tego pieprzonego raka? Na pudełkach z papierosami są drastyczne zdjęcia i ostrzeżenia ostatnio, a ludzie i tak palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie można znaleźć normalnej dziewczyny ktora nie brala k****a do mordy nie chce syfu od niej dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie możesz? Popierdółka jesteś, nie facet. Nie uwierzę, że każda od razu przed tobą klęka i z paszczą do twoich spodni. Bredzisz jakbyś się Warsaw Shore naoglądał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wzieła twojego to byś zmienił zdanie... a jak połyka to frajda na całego bo sam widzisz jak kłody się spinają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktyczne kłody bo jak można wyjść za mąż za faceta który się brzydzi ich psity, same do anala to porównują... zostało im z czasów gdy się myły w sobotę na niedzielę :classic_cool: Małżeństwo z kłodą to bomba zegarowa, na pewno kiedyś rypnie, nie może się udać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×