Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

już mam dosyć

Polecane posty

Gość gość

od pół roku piszę i rozmawiam praktycznie non stop z jednym facetem. ja mam 25lat, on 31. Niestety, widzieliśmy się w tym czasie 6razy i on jakoś nie wychodzi z żadną inicjatywą, chociaż sama już nie jeden raz sugerowałam. od wczoraj siedze cicho, nie odzywam sie chociaz on dzwonił. boli. ja sie chyba zakochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ciebie traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszajcie czaszką ludzie
Kolejna, co nie wie co robić, bidulka... A porozmawiać w 4 oczy nie możesz z nim i powiedzieć co czujesz i rozwiać wątpliwości jego zachowania? Masz jakieś zwoje, czy mózg gładki jak pupka niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zwoje, co to ten mózg? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okaż mu więcej zainteresowania lub zaproponuj spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli spotykacie sie srednio raz w miesiacu I jak sie domyslam, z Twojej inicjatywy? Skoro on jej nie wykazuje? Slabo...lepiej urwij to bo facet niezbyt jest zainteresowany, moze pisze nadal z Toba jak mu sie nudzi ale jak pozna Inna to Cie kopnie w d...e. Prawdziwie zainteresowany facet dazy do czestych spotkan I kontaktu a tutaj tego nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego sie odcielam. Napisałam mu o co mi chodzi. Ale już nie czekam na spotkanie, na. Jego inicjatywę. Lepiej szybko to skończyć bo z pisania to nic nie wynika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wykaż zainteresowanie i zaproponuj spotkanie. Korona z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki on ma charakter, jest nieśmiały, skryty? Może ma kogoś i dlatego tak rzadko się spotykacie, może jesteś odskocznią od tej stałej partnerki, a może on po prostu cały czas szuka tej dla której straci głowę, a z Tobą tak się spotyka, bo jesteś fajna ale nie aż tak jakby chciał. A może sam nie wie czego chce i jest niedojrzały do związku. Ile macie lat? W każdym razie, jeśli facetowi naprawdę zależy, to potrafi wszystko zrobić by się z Tobą jak najczęściej spotykać, nie daje Ci zbytnio spokoju, tak m.in. można poznać zdecydowanego i zakochanego faceta, że chce planować z Tobą jak najwięcej spotkań, wyjść, spacerów itp i nie może się tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, sorki, zapomniałam, że pisałaś ile macie lat. A on mówił coś o poprzedniej dziewczynie? Jak zerwali jeśli była? Jak daleko od siebie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×