Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lillliana_15

Gdzie poznać sensownego faceta po 30

Polecane posty

Gość gość
gość dziś wyścig szczurów to dopiero się zaczyna po ślubie i gdy dzieci się narobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padłam> to powstań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty sprzedaje
Autorka to przyszła stara panna, czas szukać kota bo szybko się sprzedają ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autorka nie pytała o to samo kilka dni temu? Czy liczy na jakieś perełki/nowości, że coś się w świecie w tym czasie zmieniło i teraz dostanie odpowiedź gdzie czeka na nią fajny facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetów chętnych na darmowe bzykanko pełno, nawet skłonni obiecać wszystko takiej niewieście :D musi jednak szukać na forach regionalnych :D bo jak facet skalkuluje dojazd to często wyjdzie mu że lokalna profesjonalistka z agencji jest tańsza :D niech szuka na forach dla facetów z danego regionu albo na wysypisku odpadów typu sympatia tam sami chętni będą, co weekend będzie mogła kręcić film z nowymi aktorami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekałem zawsze od takich kobiet aż sie kurzyło, ledwo ja znasz a juz masz przez nią życie zaplanowane, za miesiąc zamieszkamy razem, za 3 ślub, za rok rodze, potem wprowadza sie mój namusia, idę do pracy. Wakacje tu i tu, chodzimy na tenis, kabrio sprzedajesz kupujesz kombi itd A ty chlopie nie masz nic do gadania, zero kompromisu. Takie kobiety w czy maja 20 czy 40 lat to zło w czystej postaci. Przez tyle lat faceci od niej uciekali, bierzcie z nich przykład, i wypijmy za to co wycierpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillliana_15
Witajcie misiaczki :D. To ja :). No proszę, ile tu nowych komentarzy. Co niektórzy, to chyba uwielbiają takie fora - można być wulgarnym, nieprzyjemnym, hejtować, nie to co w realu :D. No nie ważne. Jest tutaj ktoś, kto chciałby sobie o życiu damsko-męskim popisać, tak jak to robiliśmy z kolegą wczoraj, kilka postów wyżej? Myślę, że ciekawe tam opinie i poglądy wszyły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o którego kolegę Ci chodzi, ja pisałem o rozwodnikach ze nie chca dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillliana_15
Wiesz co, są tacy i tacy. Dużo zależy od tego jaki ten facet jest, czy tylko kalkuluje, czy boi się o swoje zarobki, czy jest ok i chce mieć kolejne dziecko z następną partnerką. Najlepiej chyba się parować w kwestii dzieci, kiedy ma się te same potrzeby i oczekiwania. Ja tam się nie zamykam na rozwodnika, ale też nie byłam w małżeństwie i dochodzącą "na lekko" partnerką nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilka napisz jak juz poznasz idealnego kandydata w jakim czasie od poznania chciała bys zamieszkać razem i jak szybko chcesz zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
hejtować, nie to co w realu> nieprawda, mnie sie nie chciało logować po prostu, ale mogę się podpisać pod hejtem :D bo pewnie nazwanie cie pustakiem mialas za hejt. to bylem ja:classic_cool: ty tez zapewne opisalas sie inaczje niz widza cie w realu :D a i tak nie zakumalas ze to co dla ciebie jest zaleta to tak naprawde powoduje ze kazdy normalny bedzie s*******al :D i dlatego wg mnie jestes pustakiem. mam nadzieje ze tak poparte argumentami stwierdzenie juz nie bedzie hejtem i przestaniesz byc pustaczka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie taką sytuacje, chcesz wynająć mieszkanie, oglądasz kilka podobnych w podobnej cenie, a tu nagle jeden sąsiad wychodzi i mówi ze co rano masz mu przynosić pieczywo, zakaz impez bo dzwoni na policje, po 22 nawet wody nie możesz spuscic bo bedzie awantura. Wynajmiesz to mieszkanie? Co innego jak pomieszkasz, poznasz, ze to mily pomocny staruszek, to co Ci zalezy przy okazji mu cos kupic czy tez za głośno muzyki nie sluchac. To samo z Tobą, ok jestes ładna i miła ale to nie wystarczy, obca baba mówi mi so mam robic na dzień dobry, to na chłodno kalkuluje czy mi sie to opłaca, zero emocji ( oprócz napalenia na Ciebie). Co innego jak Cię poznam, zrodzi sie uczucie wtedy naturalne jest ze będę chciał spelnic Twoje marzenia bys byla szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilijanko a co byś powiedziała na weekend w Warszawie. Bez podtekstow, ale chętnie pokazałem ci nocne życie Warszawy i poznał. Pokazałem ci tez gdzie się "ukrywaja" fajni faceci po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillliana_15
Warszawy to mam dość. Sodoma i gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zpaziłaś się do wawiaków? Ojej ja to jak tak czytaju to mi sie wydaju źe to tak za bardzo na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sodoma i gomora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
może ona lubi jak jeden nagrywa a drugi działa, a w wawie może miała przygodę, ze nikt nie chciał nagrywać a wszyscy chcieli działać :classic_cool: wszak większe miasto gendery i inne osobniki, tęcze mają nie diość ze na rondziei to nie tylko po burzy wiec szerzy sie zepsucie. nie to co na południu, górale i góralki porządni ludzie, do kościoła chodzą i są wierni sobie.... ale to dopiero po 30-tce, do 30-dziestki to grzmocą się za stodoła ile wlezie i utrwalają dla potomnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiano spadłam z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
Zmiano spadłam z krzesła> było kupić z oparciem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzeslo bez oparcia to taboret:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
dzieki za wyjasnienie ale niekoniecznie sa hokery i pewnie jeszcze inne krzesla bez oparcia niekoniecznie taborety. taboret to chyba takie cos rodem z prlu :classic_cool: przynajmniej tak mi sie kojarzy slowo taboret. to jak wersalka taki wyrob do czegos podobny ale niekompletny :D charakterystyczny dla minionej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillliana_15
Hellooou! :). Miłego dnia wszystkim życzę. Idzie weekend, trzeba wypocząć za miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i rozwalacie topik a ja tu czekałam na dalszy rozwój akcji. Już nawet skrycie liczyłam że oni naprawde sie spotkają i potem Lilka nam tu zrelacjonuje wszystko ze szczegółami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillliana_15
No ale widzisz, że tu jakieś takie... mało konkretne propozycje :D. Ech..., tu chyba na kafe nie ma "sensownego" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillliana_15
Ale też zaraz, zaraz - ja pytałam głownie o to, gdzie poznać fajnych facetów po 30 :). Panowie, gdzie ciekawy, kulturalny, inteligentny i ambitny facet spędza czas. Czy tacy faceci byliby zadowoleni, gdybym się w sprzyjającej okazji do nich uśmiechnęla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ciekawy, kulturalny , inteligentny i ambitny facet spędza czas leżąc na swojej kobiecie. Spójrz prawdzie w oczy pozostają Ci nieciekawi, gburowaci, mało oczytani i bezrobotni z nałogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duźo złośliwośći i kąśliwych uwag,zamiast normalnych nie aź tak udeźających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest prawda, taki facet jakiego chciała by autorka to albo jest zajęty albo może przebierać w kobietach jak chce. I ma do wyboru młodsze, atrakcyjniejsze które będą realizować JEGO plany a nie SWOJE , bez parcia na dziecko,dom, rodzinę. Marne szanse ze Ci się uda takiego ustrzelić, weź sie za żonatego 40 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 40 latek z 20 letnią d**ecją :D. A co potem? Ahahah :). Ludzie na tym forum to nie dość, że głupi, to jeszcze język jak z chlewa. A autorka niezła babeczka, tylko kochana tutaj takiego faceta nie znajdziesz, bo jaki sensowny facet będzie siedział na takim forum. On będzie siedział w robocie, na wyjazdach, sporty będzie uprawiał. Daj sobie czas, kiedyś poznasz właściwego/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zakładaj lepiej konto na portalu dla samotnych. Mało atrakcyjna partia z Ciebie. Może jeszcze jakbyś cnotliwa była to bym się skusił. Takich deprech jak ty to zarobieni po 30 mają na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×