Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martini84

Na zawsze... A wyszło jak zawsze

Polecane posty

Gość Helenka Zy
Ja z kolei drażnię ludzi "zobaczymy" i "przemyślę to". Zbyt rozważna (ostrożna) czy nie dość romantyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.54 To najzwyczajniej niegrzeczne (delikatnie określając) odpowiedzi. Gdybyś zakończyła podaniem dokładnego terminu, kiedy udzielasz konkretnej odpowiedzi byłoby grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Niegrzeczne? Prawdziwe. Jak nie wiem to nie wiem. Nie będę składać obietnic bez pokrycia. Na szczęście te sytuacje dotyczą spraw mniejszej wagi. Zachowania, o których piszesz z takim patosem, dotyczą spraw istotniejszych niż "pójdziemy wieczorem na lody?" ;) Niegrzeczna bywam dla niegrzecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wiesz, to odpowiada się - nie wiem.:) Odpowiedzi, które wcześniej cytowałas, są takim przeciąganiem, zwodzeniem i łudzeniem, dlatego niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Więc jest jakiś regulamin, który nakazuje odpowiadać "nie wiem" zamiast "przemyślę to"? Nawet jeśli zamierzam przemyśleć? ;) Lody? Zobaczymy, może jutro - dla mnie jest ok. Mogłabym odpowiedzieć oczywiście: nie wiem, wiążącej odpowiedzi udzielę do godziny 18:00 :) Nie będę jednak na siłę usztywniać luźnych kontaktów międzyludzkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.49 W mojej młodości taki regulamin nazywał się kultura i wiele znanych mi osób do dzisiaj "go" stosuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
O to, że jestem niekulturalna, bo mówię "przemyślę to" i "zobaczymy", gdy ktoś mnie zapytuje, czy na lody pójdę z nim. Jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Raczej spóźniona. No chyba, że udzielasz niekulturalnej odpowiedzi na inne zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rano moim kwiatom w doniczkach powiedzialam: nie wiem, czy was dzisiaj podleje. Moze jeszcze nie padly, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee ja wole swoje ostrzec, nie daj panie beda czekaly i jeszcze zawod przezyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, i jeszcze z miesem w lodowce bede musiala pogadac, bo w sumie nie wiem, czy je dzisiaj "oprawie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ja się, Moja Droga, nie znam na takich zespołach. Więc nie stwierdzę Ci przypadłości. Mogę ewentualnie zostać Twoją groupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
O, poprawności znienawidzona! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj nogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No nie dość, że leniwy (jak wyczytałam), to strachliwy na dodatek? Wchodzisz jak do siebie, no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz po zabawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kazda chwila nie jest zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×