Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrażony pan rak

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się mam w rodzinie takiego. Wszyscy uważają go za cudownego człowieka bo świetnie udaje. Dopiero w swoich czterech ścianach pokazuje jaki jest naprawdę. Z nich są tylko świetni aktorzy i kombinatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelka
Aaaa raki i ich fochy :) mój tez tak robi niestety dla niego ja jestem ryba i na jego focha strzelam 2 razy większym, biedak nie wie co się wtedy dzieje i zapomina o swoim fochu a skupia się na moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe wodne znaki są bardzo emocjonalne ,im bardziej dojrzałe tym bardziej opanowane ale w środku i tak będzie wulkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to prawda jak moja ryba zaczyna wymyślać to jako rak tobie takie piekło że on już marzy o mojej spokojnej wersji i mu przechodzi i nie pamięta o co smęcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblizniaczka
Ktoś pisał ozaburzeniach rakow i blizniakow a ja sie niee zgadzam uwielbiam pewnego raka za to ze rozumiemy sie bez słow.Czasem bawią mnie te jego fochy ale też jest z kolei bardzo czuły wrazliwy romantyczny i bardzo namietny zupełnie jak ja.Uwielbiam go..mimo ze okresla siebie jako zbyt nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię raków za ich wulgarność, brak argumentów w dyskusji, małostkowość, chamskie zachowania, impertynencję, słabą wrażliwość, ataki słowne, niczym nie uzasadnione wybuchy złości, nieuczciwość, brak ogłady, sarkazm, nietolerancję, tchórzostwo i kłamstwa, zdrady i oszustwa, a często: pijaństwo, narkomanię. "obrażony pan rak", jak głosi tytuł to człowiek z chorą psychiką i takich należy omijać bo kiedy wyciągasz rękę do zgody, on tego nigdy nie docenia. nie warto mieć przy sobie raka, jest tylu spokojnych, mądrych, zadbanych, inteligentnych facetów. po co wam bubel i imitacja mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma takiego znaku, by osoby pod nim urodzone tak pluły jadem jak Ty. Musisz być rasową żmiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie chciałam syna-raka, jak będzie taki jak tu opisany to chyba umrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:59 - ja zgadzam się z postem osoby z godziny 8:40. trafiono w sedno. ludzie różnią się ale osoby spod znaku raka takie niestety są. bardzo trafne i mądre stwierdzenia, a jadu, drogi gościu z 8:59 nie widzę w wypowiedziach osoby z 8:40. to stwierdzenia i ufam, że poparte własnym doświadczeniem, które może być inne od twojego, masz do tego prawo. zawsze śmieszyły mnie osoby, którym wydawało się, że odpierają argumenty innym stosując zdanie o "jadzie" . ;) doprawdy jest to śmieszny i mało prawdopodobny argument :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argumenty... Znać umiar nawet we własnej głupocie. "Argument – fakt lub okoliczność przytaczana w komunikacie celem potwierdzenia lub obalenia tezy." Argument, to nie urojenia. A co to fakt nie będę wyjaśniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje osoba z 8:40. Tacy są panowie raki. Nic dodać nic ująć. Jeśli chcesz mieć rozbity związek, weź sobie pana raka na męża, partnera, kochanka. Szybko ustawi cię do pionu. To rąbnięty choleryk i nieprzejednany w zawiści człowiek. Szczerze odradzam, to chorzy ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:51 - mnie nie interesuje "przytaczanie" przez takich jak ty, człowieku "faktów" ani twoich urojonych argumentów. walczysz bo sam jesteś rakiem i to dla ciebie niemiłe, ale jest w tym, co napisała osoba z 8:40 dużo prawdy, skoro skoczyłeś do ataku. takie osoby walczą do upadłego by przekonać kogoś, że są inne. ale to bezcelowe bo atakują jedynie ci, którzy czują się zagrożeni, rozumiesz? bądź sobie obrażony dokąd chcesz, mnie to nie rani bo mam swoje zdanie. nie zamierzam go zmieniać tylko dlatego, że nieudolnie przytaczasz fragmenty . bye, nieboraku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.00 Wrednaś i głupiaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 8.40 ma 100 % racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 napisał fochnięty rak, polecam obejrzeć żeby się trochę pośmiać z fochów jednego pana raka - kukiza (ex alkoholik) , swoją drogą po co tacy ludzie zabierają się za politykę? https://www.youtube.com/watch?v=FDH2ePMTaZs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka_teatralna
Też bym chciała wiedzieć, jak takiego ugłaskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"marionetka_teatralna dziś Też bym chciała wiedzieć, jak takiego ugłaskać..." X Dlaczego ? Gryza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pana raka
Dokładnie. Na każdy znak zodiaku w tym tytule by było 90% niepochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to jesteśmy na etapie spotykania się, a on już się obraził. Właściwie to sama nie wiem, o co. Stał się mało przyjemny, oschły, unika kontaktu. Nie wiem, co robić, a jestem pewna, że jest zakochany. Ech... wygląda faktycznie, jakby robił parę kroków w tył. Mnie to już frustruje i mi się odechciewa. Macie jakiś sposób na to? Czy po prostu trzeba przeczekać? Czy robić pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubeł zimnej wody na łepeł panu raku i niech obrażony nos do drzewa przyklei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz mu, że się zachowuje jak stary kawaler i masz go dosyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zapomnij charakternie trzasnąć drzwiami jak u teściowej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość blizniaczka
8.40 znam pewnego raka od 8 prawie lat i nictakiego nie zauwazyłam.To co oposujesz to podłe i bardziej pasuje do skorpiona i wagi.Wtedna i głupia?to nie ja nalatuję To nie moj tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagi i sqrpiony to zaiste qrwy wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, wagi są fajne. Przynajmniej dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×