Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrażony pan rak

Polecane posty

Gość gość
13.21 A Ty spod jakiego znaku jesteś? Dobrze zapamiętać gdzie rodzi się głupota.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję wam facetów bez jaj. Nie wiem czy bym mogła w ogóle po czymś takim jeszcze pójść do łóżka z takim facetem. A on jest jeszcze twoim mężem. Totalnie niemęskie i dobrze mu prawisz o tej królewnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś masochistka czy psychicznie chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwaczaly idiota, po co tracić czas i zdrowie z takim czubkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak się nie odzywa i głoduje w ramach protestu to może niech wykorzysta swoje "umiejętności" w czymś pożyteczniejszym np. Greenpeace :D :D :D. Mógłby się przywiązywać do drzew gdy się na ciebie obrazi :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Pani potrafi byc taka do meza spod znaku raka... taka znaczy twarda i wytrzymała. Ja jako autorka postu głaszcze go coagle po głowie w każdej sytuacji a nawet jak nie chce czegos ode mnie to i tak staram się mu pomagać we wszystkim. Niby to docenia choć osttanio brak mi slow dziekuje i przepraszam. Wy sobie dyskutujcie na temat panów raków ja juz nie mam sił i stwierdziłam ze po prostu dam mu ochlonac moze to potrwać dłuższy czas ale wiem ze mnie kocha i tak czy siak zatęsknił by. Z checia bede czytać co wy sądzicie na temat panów raków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość postów w tym temacie pisze jedna i ta sama osoba. kto wierzy w znaki zodiaku? przeważnie ludzie ze wsi, nie zbyt inteligentni i bez wykształcenia. z mężem który jest zodiakalnym RAKIEM jestem już 8 lat i za nic w świecie bym go nie zamieniła. jest wspaniałym człowiekiem i zupełnym przeciwieństwem partnera autorki tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie twój mąż jest z II lub III dekady. Bo ci z I to psychole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu pisze kilka osob, autorka nie uważa swojego ukochanego za jakiegos uloma jest mądrym człowiekiem ale jest wybuchowy i po prostu nie wie ona jak radzić sobie ze stresem kiedy on strzela focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ci z drugiej dekady to chyba też są psycholami, dobrym przykładem na to jest O.J. Simpson. Typowy rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja HOT
Z tego, co pamiętam, to znaki zodiaku mają swoje źródło w astrologii, a astrologia przekazuje "tajemną" wiedzę o wpływie planet i gwiazd na życie człowieka. Rzekomo układ planet w dniu urodzin ma decydować o charakterze i losie człowiek. Rzekomo za planetami kryją się kosmiczne siły (bóstwa). Odkrycia nowych planet (i ksieżyców) w naszym układzie słonecznym rozwalają astrologię. Bo jeśli cały czas istniał np. Pluton, o którym astrolodzy nic nie wiedzieli (i rzekomo oddziaływał), to cały układ został naruszony. Niestety ludzie czasem lubią wierzyć w bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja123456
nie ma w co wierzyć to tylko manipulacja i siła autopsugestii. jak bedziesz sobie wmawiac ze zlamiesz noge idac to w koncu sie przewrocisz, jak ebdziesz sobei wmawiac ze Cie boli głowa to zacznie bolec, jak bedziesz sobie wmawiac ze zostaniesz ksiegowa to gdzies tam podswiadomie pojdziesz w zyciu tą drogą. w zasadzie nawet nie musisz sobie wmawiac wystarczy ze to Ci gdzies utkwi w pamieci i podswiadomie bedziesz o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinowa pani
Dokładnie Kaja ma rację. To tylko siła naszej świadomości i dopasowywania zdarzeń do horoskopu. Bo przecież jeżeli powiem ci, że jutro spotka Cię coś miłego w pracy to nawet najmniejszą rzecz możesz do tego dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttita89
Horoskop,wróżbistwo i inne tego typu pierdoły - to nic innego jak czysta manipulacja, która uderza w podświadomość osoby podatnej na manipulację, dzięki temu owe osoby widzą to co chcą widzieć i zaczynają interpretować to co przeczytają w taki sposób iż wydaje im się, że opisane wydarzenia miały miejsce - ponieważ zmanipulowane podświadomość podkłada takowej osobie obraz wydarzenia zupełnie innej sytuacji przekształconej podług przeczytanego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubinowa pani i Kaja to ta sama osoba, a dokładnie jakiś pan rak który teraz próbuje bronić swojego stada raków. Od związku z rakiem można dostać raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bylby to inny znak to? jak mozna wierzyc, ze ludzie dziela sie na 12 grup, szczegolnie gdy blizniacy sie roznia diametralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cała reszta "kobiet" z loginem żeńskim to ten sam pan rak. Serio przestań już się tak produkować. Skoro tyle osób miało takie same sytuacje z rakiem to chyba coś w tym jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zawodu psycholożka
Ja w to nie wierzę, dla mnie to bez sensu, a i tak zawsze można podać na tyle ogólnikową wróżbę, że każdy znajdzie w niej coś co by do niego pasowało. I pewnie tak to się zazwyczaj robi. No i czasem w takim horoskopie jedno zdanie przeczy drugiemu. Podzielam zdanie Marttity89. Ja ani nie czytam horoskopów, ani w nie nie wierzę. Sama kiedyś byłam świadkiem, jak znajome dla potrzeb jakiejś gazety (nie napiszę jakiej, by nie robić "reklamy") fabrykowały historie o tym, co spotka w danym tygodniu osoby z poszczególnych znaków zodiaku. Miały przy tym niezły ubaw, a ja kolejny dowód na to, że te całe horoskopy to jedna wielka "ściema".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie spod znaku raka mają cipki zamiast k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zawodu psycholożka
dziś "No i cała reszta..." nie cała ;] Temat o wadze, baranie przybrał by ten sam schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie chodzi o takie dzienne horoskopy z gazet tylko opis charakteru osób z danego znaku zodiaku który akurat jest robiony rzetelnie przez osoby które się na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zawodu psycholożka
Nie wierzę w horoskopy itp i nie czytam ich. Sama mogę "stworzyć" jakikolwiek horoskop, dla kogokolwiek. Kazdy może. Zawsze trafiłby się ktoś komu by podpasował :)To są zwykłe fantazje, a często wystarczy być dobrym obserwatorem, domorosłych psychologiem, żeby ludzie identyfikowali się twoimi "przepowiedniami". To ściema. Zresztą najprościej rzecz biorąc... pseudo wróżki itp. stawiają horoskopy bo na tym zarabiają z naiwności ludzi. Chodzi więc o kasę. Gdyby dana "wróżka" naprawdę znała przyszłość, skreśliłaby 6 w totka i miałaby z bani te wygłupy i $$$ za wróżby. W historii, zwłaszcza w hagiografiach wspominane są osoby, które mają dar pewnego rodzaju przenikania człowieka, ale jako, że to jest dar nie wykorzystywali tego dla celów własnych, ani o tym nie mówili. Inni to zauważali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu najczęściej widzę sporo negatywnych tematów na temat raków, wystarczy wpisać w google 'facet rak kafeteria' i od razu wszystko znajdziesz. O innych znakach tematy nie są aż tak częste i negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat o wadze, baranie przybrał by ten sam schemat. x otoz to x tylko opis charakteru osób z danego znaku zodiaku który akurat jest robiony rzetelnie przez osoby które się na tym znają. x hahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahha daj mi kontakt do tej osoby, pogadam o moich kuzynach blizniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które mają dar pewnego rodzaju przenikania człowieka, x tez to mam, nazywa sie wysoki poziom inteligencji emocjonalnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie spod znaku raka mają c*pki zamiast k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zawodu psycholożka
dziś nie ma znaczenia to ta sama bajka. data urodzenia nie ma nic do rzeczy do typu charakteru człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery to pewnie jakiś rak nieborak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwóch raków i oboje byli słabi w seksie. Pewnie dlatego że mieli małego :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zawodu psycholożka
Kiedyś się tym interesowałam, chciałam poznać ten fenomen i owszem sprawdziłam na sobie. Zbyt podejrzane, zbyt ogólne, nieprecyzyjne, intuicyjne, dlatego niewiarygodne. Częściowo się zgadza, częściowo nie; przecież to nie może być wyznacznikiem :) Każdy jest wyjątkowy. Można spotkać podobnych sobie, ale nie w 100% i nie trzeba urodzić się w podobnym czasie i miejscu. Żadna osoba urodzona w tym samym miejscu, czasie, godzinie - nie jest identyczna z drugą z tymi samymi danymi (chyba, że nr sali porodowej tez jest wyznacznikiem:). Można znaleźć cechy wspólne, ale tak samo jak z każdą inną osobą, choćby na pozór skrajnie różną. Skoro uważasz, że nie rozumiem astrologii (może masz rację) , skoro jesteś takim jej obrońcą, to mi uzasadnij, że się mylę. Przypadki, osoby, dokładność, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×