Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILLAMASQUA

Polecane posty

Gość Myrevin
{ale nie blokowano nikogo w wolnej Polsce z powodow swoatopogladowych czy tez politycznych jak w tym roku, } <<>> No i to jest oczywiste kłamstwo, nie mówię tu o Opolu. Jak pisałem nie wiem jak jest organizowany. Artyści "blokowani" za poprzednich ekip.. a Makowski, Piekarczyk. A zapytaj się wreszcie Jana Pietrzaka jak to nie był "blokowany" przez poprzednie ekipy rządzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietrzak wystepowal w Opolu trzy lata temu za rzadow pis :o Czyli typowo: "nie wiem/nie pamietam/nie znam ale mam racje i nie chrzan ze jest inaczej" :D No tak, kto z kim przystaje, takim sie staje. A taki byles fajny Myr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Dzień dobry. A raczej średnio dobry. Dwoje Polaków zginęło wczoraj w zamachu. Trzeci ciężko ranny. Czy jeszcze jakiś idiota chce tu sprowadzić biednych uchodźców???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Trzy lata temu nie rządziło PiS. x Kiedy rządziło PO, mój błąd. Nie pisze o dziennikarzach, bo ci zawsze się zmieniali z każdą władzą, tak było jest i będzie. (choć nawet za PO Wildstein, Cejrowski i Pospieszalski mieli swoje programy w tv :o) Piszę o CENZURZE i blokowaniu ARTYSTÓW na FESTIWALACH w telewizji publicznej. Ale skoro od dwóch stron ja o zupie, wy o doupie, to trudno, z koniem bić się nie będę. Cieszę się jednak z tego, że w gruncie rzeczy doskonale wiecie o czym mówię tylko jak wiadomo - przyznać się do błedu nie jest w waszym stylu. Tak więc - miłego jedzenia truskawek i czereśni 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Ifka to już totalnie wystrzeliłaś z tymi dziennikarzami jak filip z konopii - nie o tym z Myrem pisaliśmy :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś https://pbs.twimg.com/media/DAgQlVHXgAAaaQk.j pg:large x to są zdjęcia ofiar wczorajszego zamachu xx I tak Polacy sobie myślą, że póki co nas to nie dotyczy, że to nie o nas, nie u nas, że to bez nas i poza nami. Tym czasem giną też Polacy, zgineli i w Madrycie i na Bali, zginęli wczoraj w Manchesterze, zginęli też w WTC. I ginąć będą. I wcale nie jest powiedziane, że i u nas coś nie pieprznie, pewnie jest to zresztą kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lis o atakach terrorystycznych: "aradoksalnie ofiar terroru w Europie o wiele mniej niż w latach 70- tych i 80-tych, gdy szalały mało muzułmańskie IRA i ETA."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiadomości" odtrąbiły sukces TVP w Cannes. Tyle tylko, że go wcale nie było xxx Zaraz się okaże, że wyemitują jednak Opole :D :D Kim Dzong Un przyjedzie do nas niebawem na lekcje propagandy sukcesu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ifka, czego łazisz za szatynem i błagasz go o święty spokój? To nie szatyn tu pisze, bejbiczku :D 😘 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło mi, dzień dobry :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, zdajesz sobie sprawę z tego, że gadasz sama ze sobą? :D To nie Szatyn, czy ja się znowu mam zalogować żebyś spaliła cegłe i nie odzywała się przez kolejne dwa dni, jak to już bywało? :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArecki
a hamek.i tu dotarl.idzcie zmiencie nicki.bo ten gnom.was wszedzie.dorwie. jak. smrod po gaciach.sie ciagnie.za lidzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę Otulona, zdaje się, że nie tylko szatyn podczytuje tu te wasze wypociny :D arecki, desznik, dobra zmiana - no no no, jakie elity :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArecki
s********j.hamku stad.w pysk chcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, czyżbyś zaczęła już weekendzik i chlapnęłaś sobie coś do drugiego śniadanka? :classic_cool: Dzieciak w przedszkolu? Starszego syna już odnalazłaś czy dalej go szukasz po forumowych tematach z 2009 na Ciąży? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArecki
mowile.hamieja.znowu.tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArecki
mnie ten.hamek.nie oszwabi.powkleja.u siebie.przylazi.za wami.tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otulona, czyżbyś zaczęła już weekendzik i chlapnęłaś sobie coś do drugiego śniadanka? :classic_cool: Dzieciak w przedszkolu? Starszego syna już odnalazłaś czy dalej go szukasz po forumowych tematach z 2009 na Ciąży? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArecki
idz.hamku.swoich rogow poszukaj.w dupsku swoje.puszczalskiej zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 10-letni samochód? Zapłacisz podatek! MF ma taki projekt Ministerstwo Finansów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości pracuje obecnie nad projektem nowego podatku. Jego założenia mają być gotowe z początkiem września. Według nieoficjalnych doniesień opłata może wynieść nawet kilkaset złotych rocznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby caly czas mnie ostrzegano i pozniej mowiono mi " A bede nim" tez bym nie brał tego pod uwage :D a juz na pewno nie myslal ze ktos tak na powaznie się od razu przyznaje :O hej if:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie państwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzieli, ze nie zakapuja swoich klientow, to im skarbowke sprowadzili na leb. Jakiez to przewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/z netu// Polecam tym wszystkim, którzy coś pieprzą o pomylonych szczątkach wzięcie udziału w standartowej sekcji zwłok. To po pierwsze. Po drugie przypomnę, że po takiej katastrofie to nie zwłoki pozostają a..."tatar z ludzkich ciał"! Po trzecie, w 2010 roku pochowano we wspólnej mogile...230 KILIGRAMÓW niezidentyfikowanych szczątków ofiar tej katastrofy. ZA ZGODĄ RODZIN (sic). Po czwarte, odrobina arytmetyki. 230 kilogramów szczątków ludzkich podzielone przez 96 ofiar daje blisko 3 KILOGRAMY ubytku w każdych zwłokach. Czy teraz to jest proste i jasne? Czy jeszcze znajdą się tacy, którzy będą to uważali za niechlujstwo? Inaczej tego zrobić nie można było bo identyfikacja szczątków trwałaby do dziś. I dopiero wtedy PiS podnosiłby larum, że nie może pożegnać bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszliśmy do porozumienia [z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim] co do regularnej współpracy corocznego wydarzenia, cyklu koncertów, które z czasem powinny stać się festiwalem polskiej piosenki - powiedział prezes TVP Jacek Kurski. xx Ha ha ha, 10/10 :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×