Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILLAMASQUA

Polecane posty

Gość gość
Sprawa Misiewicza jest tylko zasłona dymna dla prawdziwej kasy o którą się biją Ziobro z Morawieckim w PZU. Mydlą Wam oczy jakimiś drobnymi gdy prawdziwa kasa jest pod innym stolikiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Tekst dnia z tvp... dotyczący zakupów. "Nie wszystko jednak podrożało, jajka kupimy w PODOBNEJ cenie jak w zeszłym roku". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos wam topique cienko przedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>to publiczne gg:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie? Skąd taka nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sernik z rosą siostry Anastazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz głośno zrobiło się o kolejnym skandalu związanym z księdzem, który doczekał się dziecka. Tym razem emocje wywołuje już nie to, że duchowny zakochał się w kobiecie, sypiał z nią i spłodził potomstwo, ale postawa Kościoła Katolickiego. Od urzędnika z kurii usłyszał, że może kontynuować posługę miłosierdzia, jeżeli najpierw... wyrzeknie się własnego dziecka. Dziewczyny czasem kochają się w księżach. No i zakochała się we mnie dziewczyna. Z wzajemnością - powiedział Gazecie Wyborczej ksiądz Bogdan Skowroński. Zaszliśmy w ciążę. Powiedziałem jej, że kapłaństwa nie zostawię, ale jej też nie. Bo i kapłanem, i ojcem zostaje się do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooootuuuuloooonaaaaaa wroc do szatyna, brakuje nam twoich wybrykow po pijaq!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś No a jak chcesz inaczej porządnie ręce umyć??? Przecież pod obrączką, w ciepełku, to sie robi inkubator dla bakcyli. xx Jak ktoś ma serdele takie, że skóra spod obrączki mu się wylewa jak z opony, to musi zdejmować. Ale nie mierz wszystkich swoją miarą Ifcia :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ciekawe kto w tych uslugach tam pracuje..czy to na pewno Polacy,skoro od lat nie bylo tam takiego problemu,a nagle przy duzej fali emigracyjnej sie pojawil x Piłaś już od rana, że wypisujesz takie pierd/olety ?? A ty myjesz ręce, tępa emigrantko na robotach u Niemca? :o :o :o 🖐️)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CH/uj, iftara, przez "ch", analfabetko. I "wyprzedaż", a nie "wySprzedaż" :o 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArecki
hamku/ze chcesz takie rzeczy/odczyniac/dla/dwoch kobiet/zonatych/to/az d***** bierze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ale u nas państwo założyli TW i byli funkcjonariusze służb bezpieczeństwa prlu.. więc mamy prawo jakie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajna narzędziówke:D i mam ich troche:D mam walizki narzedziowe, plecak narzedziwy, skrzynki :D i takie tam :P torebka taka męska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Niemcy: tysiące uchodźców z Afganistanu twierdzi, że są talibami } Jeden z nagłówków z portali internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Europejscy przedsiębiorcy potrzebują taniej siły roboczej... UE powinna dołożyć wszelkich starań, by rozbić wspólnoty narodowe..."...Migracja z Afryki do Włoch nabiera rozpędu dzięki pomocy organizacji pozarządowych. Na początku tego roku, w styczniu,1)śledziliśmy, jak organizacje pozarządowe we współpracy z włoskim rządem przerzucały migrantów z wybrzeży libijskich do Włoch i jak następnie przy wydatnej pomocy świata przestępczego migranci byli wykorzystywani do pracy we włoskich gospodarstwach rolnych lub zmuszani do prostytucji. Pierwsze dostępne dane za początek roku 2017 pokazują, że interes ma się jak najlepiej: nastąpił 57% wzrost w porównaniu z pierwszymi miesiącami ubiegłego roku, co stanowi 81% za cały okres zimowy,2)zaś odsetek osób przewiezionych na statkach pozarządowych organizacji wzrósł z 5% do 40% tego, co obserwowaliśmy w 2016, i zbliża się do 50% w ostatnim miesiącu roku.3) Wygląda na to, że organizacje pozarządowe zajęły miejsce przemytników. Całość tu: https://gefira.org/pl/2017/03/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
tak, obecnie pod stołem :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×