Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILLAMASQUA

Polecane posty

Gość gość
No halo, jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norman Daviesczy piszesz o kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mi nic nie mówiłaś o pisaniu na innych tematach, nie wiem, chyba masz jakąś jazdę. Ale upewnij mnie, że ty tu piszesz o Normalnie Davies. Bo może piszesz o innym Brytyjczyku piszącym o historii plm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba poszła czytać książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się nie dowiem. Wyglosiła sentencję zo jakichś wspomnieniach i poszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez chcialas dyskutowac o Davisie, ktorego ksiazki znasz na pamiec, i on nie jest anty pis. To doprecyzuj z laski swojej- masz na mysli Normana Davies'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet,idz tam gdzies blekitnie kwitnij,albo w hejcie na Bogu ducha winna dziewczyne z jarmuzu Dobrze wiedziec gdzie hejtujesz z goscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo juz mam cytaty z Normana Davies'a ktore chcialas, tylko nie wiem czy o nim piszesz. Moze chodzi ci o jakiegos Mariana Davis'a, bo nawet nazwiska nam sie nie zgadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowqiedz prosto- masz na mysli ksiazki Normana Davies'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes normalna?? NAjpierw piszesz: otulona_snem dziś poprosze o cytat z Davisa z ksiazki,ze cytujac ciebie gosciu z orange-"jest PIS sceptyczny"-bo niestety odnosze wrazenie,ze nie przeczytales,ani jednej jego ksiazki Zgłoś otulona_snem dziś mam w tej chwili na polce dwie,ktore bardzo dobrze znam,prawie na pamiec,pewnie bede czekac na odpowiedz nie wiadomo do kiedy-ile ty ksiazek przeczytales tego autora? smiech.gif -wiec sobie daruj i idz wiesz gdzie spioch.gif )) hejtuj dwa tematy na gosciu to tylko potrafisz xxx A teraz nawet nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie i gadasz o jakichs bzdurach?? Pisz konretnie i trzymaj sie dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś poprosze o cytat z Davisa z ksiazki,ze cytujac ciebie gosciu z orange-"jest PIS sceptyczny"-bo niestety odnosze wrazenie,ze nie przeczytales,ani jednej jego ksiazki Chcesz o tym dyskutowac czy bedziesz gadac jak potluczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data publikacji: 08.08.2010, 11:10 Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013, 15:00 Fot. PAP 254TweetnijZobacz24 ROZMAWIA DARIUSZ WILCZAK PiS nie jest normalną opozycją, a sektą polityczną, posiadającą guru, misję i własnych świętych. To raczej ruch wywrotowy, który próbuje nie tyle polepszyć III RP, co ją zburzyć - mówi w rozmowie z „Newsweekiem” wybitny znawca polskiej historii profesor Norman Davies. Newsweek: Mamy w Polsce sezon rocznic. Niedawno obchodziliśmy 600. rocznicę Grunwaldu►, teraz 90. rocznicę bitwy warszawskiej► – wielkie bitwy, ważne dla całej Europy. W nowej bitwie nie walczymy z obcymi, tylko sami ze sobą. To starcie coraz częściej nazywa się wojną polsko-polską. Kiedy pan na nią patrzy, to co o niej myśli? Norman Davies: Przygnębiający spektakl. Pierwszy raz od upadku PRL martwi mnie to, co się dzieje w Polsce. Rok temu na wykładzie w Oksfordzie użyłem dla opisania tych brzydkich zjawisk brzydkiego terminu: sezon wymiotów. Mam wrażenie, że część społeczeństwa nie może już spokojnie trawić zmian, jakie następują po 1989 roku. Jedno z ugrupowań politycznych celowo mobilizuje wszystkich niezadowolonych w kraju i dla własnej korzyści prowokuje kolejne spazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i jeszcze jedno. Skoro czytalas wszystkie ksiazki, dwie znasz nawet na pamiec, to moze wypadaloby sie nauczyc pisac poprawnie nazwisko autora? To tylko 6 liter :) Widac tez, ze moze i czytalas, ale zrozumialas z nich bardzo niewiele. I nie jestem Shatynem, alkusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona, jestes tak nachlana, ze na wlasne zacytowane pytania odpowiadasz cytatami przeciw sobie? o kurfa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to jest, Agata- Davies jest pro-pis, czy anty-pis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie moze bawic skoro mnie nie znasz :) Davies jest anty-pis czy nie? Jak masz zamiar gadac o jakichs p*****lach to idz spac, lubie rozmowy na temat, nie o doopie i zupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, to sobie pogadalismy o Daviesie i o pisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu, ktoś tu się ostro nachlał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze o cytat z Davisa z ksiazki,ze cytujac ciebie gosciu z orange-"jest PIS sceptyczny"-bo niestety odnosze wrazenie,ze nie przeczytales,ani jednej jego ksiazki Zgłoś otulona_snem dziś mam w tej chwili na polce dwie,ktore bardzo dobrze znam,prawie na pamiec,pewnie bede czekac na odpowiedz nie wiadomo do kiedy-ile ty ksiazek przeczytales tego autora?  -wiec sobie daruj i idz wiesz gdzie  )) hejtuj dwa tematy na gosciu to tylko potrafisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś zawsze mnie mendo nowohucka- bedzie zastanawiać... No i już wiadomo kto wyzywa z goscia. Nie wstyd ci kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna ściema Agaty-zorientowala się, że Davies wali w PiS jak w bęben, to zaczęła zmieniać temat, ale ze jest nachlana,wyszedł jej jedynie belkot. Ona w życiu jednej książki Davies'a nie widziała na oczy, nawet nie wie jak autor ma na nazwisko i nie potrafi tego napisać. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz dziadygo hejtuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz coś jeszcze o "Davisie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedziesz z goscxia od rana do nocy udajac babe na jednym rtemacie,udajac chlopa na drugim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile masz książek "davisa" i do jakich refleksji skłoniła cię ich lektura? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Shatynem kretynko, ale po tych tekstach widać, kto łazi od rana do nocy i wszędzie wyzywa dziadzie z goscia. Szkoda mi ciebie głupi alkusie :) Nawet zwyczajnej książki historycznej nie potrafisz zrozumieć, ale do hejtu to pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy gadacie z tą krakowską kreaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co piszecie z nachlaną Odurzoną która nie ma pojęcia o książkach na które się powołuje, nie potrafi napisać poprawnie nazwiska ich autora, a do tego wyzywa innych od mend i gnid..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j stad nowohucki palancie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz nowohucka gnido pilnik do poroza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×