Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agoosh

Sala na wesele

Polecane posty

Potrzebuje pomocy czy ktos moze polecic jakies dobre miejsce na wesele ok 60-70 osób Rzeszow lub Okolice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie masz świetną salę w hotelu best western efekt express. Jest duża, przestronna, goście nie będą się gnietli. A do tego bardzo elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednią salę z powodzeniem znajdziesz na http://gdziewesele.pl/Rzeszow/ reklamuje się tam najwięcej lokali, na bieżąco aktualizowane są także opinie o poszczególnych obiektach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam dość kameralne wesele w http://zajazd-jonatan.pl. Ogólnie to jestem zachwycona tym, jak wszystko ładnie zorganizowali - wesele wyszło perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie bardzo dobre wrażenie zrobiła sala w hotelu best western efekt express w krakowie. To piękny hotel, ładna sala i dobre jedzonko. Wszystko mi sie tam podobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łodzi jest bardzo fajna sala na wesele - Venge na tomaszowskiej. Po pierwsze mają tam rewelacyjne jedzonko, po drugie sala jest bardzo ładna i zadbana no i po trzecie przemiła i pomocna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystań Smaku i tylko ta sala :) Mega dobre jedzenie, atmosfera przyjazna, obsługa profedsjonalna, dla mnie wszystko idealne :0 tutaj macie wizytówke : www.gdziewesele.pl/Restauracje/Przystan-Smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie salę w krakowskim hotelu best western efekt express. Ja tam organizowalam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona z tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie ofertę best western efekt express w krakowie. To dosyć duża sala gdzie pomieścisz nawet 250 gości. Jest przestrzeń do tego aby spokojnie tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda best Western ma dużą sale, nie ma tłoku ale i zarówno na pewno nie odczujecie pustki. Sprawdźcie sobie opinie na www.gdziewesele.pl/Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś z was szukał sali w Łodzi, to bardzo fajne jest Venge na tomaszowskiej. BYłam tam jakiś czas remu na przyjęciu weselnym i było świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyżej wymienionych sal to bawiłam się w Kryształowej w Zajeździe u Przemka. Bardzo elegancka sala. Jest dużo miejsca i za stołami i na parkiecie. Jedzenie przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×