Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet średnio dba o higienę

Polecane posty

Gość gość
nie przejmuj sie ta idiotka. widac facet z domu nienauczony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest w tobie zakochany to powinien posłuchać uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co do stęchlizny to jak byłam w domu jego rodziców to pranie jakie im się suszyło było zwinięte a nie szeroko rozłożone, i tu upatruję przyczyny xxx kto normalny suszy pranie zwinięte w kulkę??? polska żona, matka, gospodyni??? weź mnie nie rozśmieszaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już kobieta zbliży się jak przyjaciel do faceta to wtedy daje się instrukcje jak się myje fiutka ,bo oni nie wiedzą bo mama nie mówiła :-) obsługa prania też do wyjaśnienia,wszystkie takie praktyczne rzeczy można dać instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:28 w kulkę nie było zwinięte, naucz się czytać :D i odp*****l się w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? prawda zabolała zdesperowana idiotko? teraz będziesz winę za smród na jego matkę zrzucać? on nosa nie nie ma i nie czuje że śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, czy ty jesteś całkiem p******a? ja nie pisałam tych postów a ty idź coś zrobić ze sobą bo chyba coś cię boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu zeby sie umyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko juz sie dzisiaj w tym temacie wypowiedzialam kilka razy i to co wpadlo mi do glowy to juz ci wszystko napisalam :) a ty skorzystaj z wszzystkich nappisanych rad i olej komentarze trolii :) w skrocie napisze jescze raz : zastosuj sie do wszystkich rad jakoe tu napisaliśmy, nie rezygnuj z goscia o taka p*****le i olej komentarze trolli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie rezygnuj z goscia o taka p*****le" xxx Ciekawa jestem, jakby to facet uczył "higieny" niedomytą, śmierdzącą pannę. Kopnąłby w doopę i tyle. Tylko z kobiet takie "matki tereski", co to będą uczyły misia, jak się umyć i zmieniać bieliznę, bo matka bidulka nie nauczyła. Sory, ale śmierdzi mi tu desperą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a jakbyś kochała swojego faceta, a on nagle by zachorował i jechałoby od niego (miałam taką koleżankę która miała chore nerki i był taki zapach) to też byś go w dupę kopnęła? może facet autorki nie czuje tego zapachu. Skoro ten zapach jest wyczuwalny tylko przy przytulaniu, to może tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"może facet autorki nie czuje tego zapachu" No "może" nie czuje, tylko mi taki niedorobiony egzemplarz do niczego nie potrzebny. Śmierdzielom i brudasom mówię STOP. I nikt tu nie pisze o chorobie, a o braku podstawowej higieny, więc nie manipuluj. Poza tym nikt "nagle" na nerki nie choruje, to długi proces i również zaniedbania ze strony osoby chorującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi komu mówisz stop,my doradzmy autorce,a ty sobie stopuj,akurat nie ty się z nim zadajesz więc nie przeżywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja też każdej idiotce mogę wytykac błędy i skreślać na wstępie a tutaj nie o to akurat chodzi ,a zapewniam ze u ciebie też dużo znajdę wad,cuchnących bardziej niż smród moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę jakiś brudas się zdenerwował :D Ja też doradzam autorce, żeby go zostawiła większym desperatkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak facet autorki weźmie sobie jej rady do serca i sie zmieni, to co ? skoro uzywa regularnie antyperspirantu i perfum to jest w nim nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie znajdzie fajniejszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, ty masz jakis problem ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robic ,klupuj z nim razem srodki czystosci ,mydlo zele pod prysznic ,szampony, golarki do golenia idz razem z nim na zakupy klupcie wspolnie dla niego bielizne ,skarpetki ,nastepnie jak przyjdziecie do domu popros go by poszedl pod prysznic wyprobowac nowego zelu pod prysznic i mow mu na glos ze bielizne ma zmieniac codziennie i codziennie brac prysznic, bo ty chcesz miec czyscioszka.A wogole to sie dziwie jak ty autorko w tym smrodzie wytrzymujesz podziwiam, ja kiedys poznalam chlopaka co mu jaja smierdzialy i dziurawe mial skarpetki a w koszuli w kratke przyjechal do mnie dwa razy pod rzad wiec mu podziekowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pisala ze on tak bardzo nie smierdzi cialo ma czyste nie liczac fiuta :D i ubran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:37 zawsze takie idiotki myla moją płec ,nie jestem ani brudasem ani facetem głupia suuczkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym żeby jakiś samiec cie rzucił jak zauważy lepszą sztukę od ciebie,to kategorie twojego zawszonego światka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajniejszą ,że niby ciebie? ty cuchniesz nawet jak się umyjesz bo jesteś prymitywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.09 ma taki problem że nie może znaleźć samczyka i jest zazdrosna nawet o brudaska i dlatego doradza porzucenie go,jakby ktoś wierzył w przyjacielskość takiej dziewuchy i jej niezwykłą troskę o wirtualną koleżankę ,zazdrosna jest i sfrustrowana że jest sama ,inaczej doradzałaby jak rozwiązać problem a nie polecała rozwód ,jak by były dzieci też doradziłabyś rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej kafe to naprawdę siedzą zdesperowane idiotki :D Znalazły śmierdzieli i myślą, że pana boga za nogi złapały, i jeszcze doradzają innym, jak takie coś "ucywilizować". ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak debilko, zazdroszczę wam waszych śmierdzieli i jestem sfrustrowana, że żaden brudas mnie nie chce o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna rzecz dla Faceta dbać o higienę. Wiem że kobiety 10 x intensywniej wyczuwają zapach toteż biorę dokładny prysznic rano, po pracy bo spotykamy się wtedy i po seksie wieczorem. Zęby tak samo trzy razy dziennie + płyn do płukania. Na standardowym wyposażeniu znajduje się się też antyperspirant do "paszków" i specjalny do stóp. Z dewiacji to jeszcze pachy golę co znacznie poprawia komfort i zabija smrodek w lato :D Po prostu przestań się myć i tyle. Nażryj się czosnku i zacznij się nim całować. Za absolutnr minimum uważam prysznic i zęby dwa razy dziennie dla normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym goleniem pach to bardzo dobry pomysł, większość mężczyzn uważa, że to "niemęskie" i wolą śmierdzieć, niż się ogolić. Obrzydlistwo. No ale oczywiście kobieta najlepiej, jakby cała była wygolona/wydepilowana. Taka męska hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam hipokryzja. Są różne Kobiety i Faceci. Golę jeszcze jajka oprócz pach bo Kobieta tak lubi a mi to nie przeszkadza a zajmuje góra 5 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×