Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WorstDreamer

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Polecane posty

Hej! To tak: przyjaciółka ma w poniedziałek urodziny, a ja muszę jej kupić jakiś prezent. Tylko nie ramkę ze zdjęciem czy takie typu rzeczy. Interesuje się końmi i razem jeździmy. Nie ma ulubionego zespołu, więc płyta też odpada. Mam zamiar wyszydełkować dla niej nauszniki. Co mogłabym dać jeszcze? Pomóżcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwarty bilet do kina, mały Power bank (5000mAh), przydaje się do smartfona. Kupilam taki na prezent firmy Vacross, trafilam na promocję , 30zl. Zamówilam na stronie sklepu, odebralam fizycznie w sklepie. Obdarowana osoba jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dildo, ładnie zapakuj i będzie zadowolona, za 20 lat będzie wspominała :-P ...a nie jakieś nauszniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zabrzmi to banalnie, ale może prześlij jej kwiaty? ostatnio wysyłałam przyjaciółce bukiet tulipanów z czekoladkami, zamówiłam z Kwiatowej Przesyłki i dostarczyli w wyzczonym czasie, kwiaty świeżutkie, bukiet ogólnie super :) coś dla zabieganych i dla dalekich znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiarzyna888
Wszystko zależy od tego ile masz na to funduszy. Ja swego czasu zafundowałam przyjaciółce przejażdżkę w http://prezenty.sjs.pl/prezenty/present/index/10/jazda-mitsubishi-lancer-evo-ix , bo w żartach powiedziała, że najbardziej marzy o takim samochodzie :) A w ogóle obie jesteśmy zakręconymi fankami motoryzacji, więc prezent był idealny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaa80
Swojej mamie na urodziny zrobiłam niespodziankę i wysłałam kwiaty (mieszkamy w oddaleniu od siebie). Ludzie polecają różne wysyłkowe kwiaciarnie, ale jest też sporo krytycznych opinii, jednak postawiłam na Kwiatowy Ogród i nie żałuję. Bukiet się bardzo spodobał, cenowo bardzo in plus na tle innych e-kwiaciarni. No i można sobie w pełni spersonalizować kompozycję jak ktoś chce. Może faktycznie komuś kwiaty się wydają banalnym upominkiem, ale trudno o coś bardziej uniwersalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×