Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mario187

Dziewczyna unika spotkania

Polecane posty

Gość Mario187

Witam,jestem Mariusz i mam problem xd Jakiś miesiąc temu poznałem na zasadzie zagadania na ulicy fajną dziewczynę,dosiadła się do mnie w tramwaju i bardzo mi się spodobała. Udało mi się zdobyć jej numer a potem się z nią spotkać,bardzo fajnie spędzało mi się z nią czas i jej tez się podobało,juz po pierwszym spotkanie się pocalowalismy i myślałem ze będzie naprawdę super,wydawała się bardzo mądra i taka...jakby to powiedzieć "nie szlaufowata". Problem polega na tym ze od tamtego momentu nie widziałem się z nią ani raz,chciałem się z nią spotkać ale ona ciagle nie ma czasu.Znaczy tylko pisze ze nie ma czasu jestem pewny ze kłamie,zawsze ma coś do zrobienia(np.impreza w niedziele xd) Dziwne jest tez to ze często pisze że robi to co np.ja naprawdę mógłbym robić w danym momencie,np właśnie siedzi ze znajomymi albo jest na imprezie albo robi Poprostu coś co ja bym robił,kiedy pisaliśmy na początku była bardziej szczera. Nie ogarnia tez kiedy się z nią droczę i pisze "dlaczego".Kiedy napisze coś śmiesznego ona żadko to kmini i umoralnia mnie. Kiedy się tłumaczy nadużywa słowa "Poprostu",kiedyś jest pisałem ze nie mogłem jej odpisać bo poszedłem spać albo coś tam i ona teraz czasami podobnie pisze. Ostatnio nacisnąłem na spotkanie i znowu napisała mi ze nie ma czasu,zdenerwowało mnie to No bo pisze z nią już 3 tydzień a ani razu przez ten czas jej nie widziałem,wiec ponowiłem pytanie o spotkanie no i nie odpisuje. Nie wiem czemu się tak zachowuje. Myślałem ze może się jej nie podobam. Chociaż nieskromnie pisząc nie wydaje mi się żeby tak było :) Może jest nieśmiała i czegoś się boi,ale czego,kiedy ostatnio się z nią widziałem wszystko było zaje*iscie. Może rodzice jej nie pozwalają ale to by było dziwne,ma 24 lata i jest 2 lata starsza ode mnie. Myślałem ze może coś złe napisałem ale po konsultacji z dobrą koleżanka moje przypuszczenia zostały rozwiane. A może za bardzo się jej podobam i myśli ze jestem jakim podrywaczem albo boi się coś złe zrobić...nie wiem Zazwyczaj miałbym na coś takiego wyrąbane ale bardzo mi na tej dziewczynie zależy.Wydaje się być bardzo w porządku jako człowiek,mamy podobne zainteresowania no i nie nudziło mi się kiedy musiałem jej godzinami słuchać na spotkaniu a tego bym się nigdy nie spodziewał. Bardzo proszę o szczerą i kompetętną poradę.Co powinienem zrobić żeby się ze mną spotkała,naprawdę nie mam już pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario187
Po czym mógłbym poznać że wróciła do jakiegoś chłopaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia powiem Ci: daj se spokój, dziewczyna jak może i chce to odpisuje natychmiast, a jeśli proponowałeś spotkanie i nie odpisuje, nie czekaj. Ja też z 6 lat starszą pisałem, z 1000sms w miesiąc i widywaliśmy się prawie codziennie, myślałem że jest zainteresowana bo takie stwarzała "pozory". Myliłem się, i za mocno się zaangażowałem w tą znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario187
Właśnie jak dziewczyna odrazu odpisuje to znaczy ze raczej nie jest git,miałem już pare dziewczyn i raczej wiem jak to działa tylko Poprostu tym razem spotkałem się z takim dziwnym zachowaniem i chce rozważyć wszystkie opcje. Poza tym jestem przekonany o tym ze się jej podobam,wiem to zwyczajnie. Co jeżeli jest nieśmiała,jak ja zachęcić do spotkania żeby jej nie spłoszyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaishaas
Jest nieufna albo nieśmiała,ewentualnie nie jestes w jej typie...jak nieśmiała to musisz postępować ostroznie i delikatnie,może podejdz albo napisz i zaproponuj spacer ..tak żeby czuła sie na luzie bo kino czy kawiarnia mogą jej sie wydać zbyt intymnymi propozycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×