Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chodzicie na silownie , bo ja bym chciala ale sie wstydze

Polecane posty

Gość gość

Nie znam sie na sprzecie , na cwiczeniach i nikt nie chce ze znajomych ze mna chodzic , no i mam te 10 kg na plusie a tam sami smukli mlodzi i wysportowani a tu co ? Stanie na srodku baba w srednim wieku i z lekka nadwaga i zero miesni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są przecież trenerzy którzy ci pomogą i wyjaśnią jak cwiczyć. zapewniam że na siłownię nie chodzą sami piękni i wysportowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię takie babki mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz wiele siłowni zewnętrznych w miastach - tam możesz wstępnie zapoznać sie ze sprzetem i moze nawet zgubic pare kilo. Starsi ludzie nawet tam chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale ile taki trener kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany wykupisz pomoc trenera choćby na godzinę dwie a potem już będziesz wiedzieć jak ćwiczyć. To żadna filozofia. idź i zapytaj na miejscu w siłowni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystanie z usług trenera personalnego. Ja płacę 70 zł za godzinę w 100 tysięcznym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam tez ze moze najpierw pojde do dietetyka , moze on mi powie co ewentualnie w domu cwiczyc , fajnie by bylo jak by moj maz chcial chodzic ze mna , we dwojke razniej i taki trener mogl by nam pomoc , ale moj stary to kanapowiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietetyk zajmuje się dietami a nie ćwiczeniami. Poczytaj sobie w necie o ćwiczeniach. jest mnóstwo informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chcialabym tez schudnac poki jeszcze nie ma masakry a pozniej troche ujedrnic cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz iść do dietetyka robisz od razu do trenera. Byłam w takiejbsamej sytuacji jak ty. Chciałam zgubić z 5 kg. Nie znałam się zupełnie na sprzęcie. Poszłam pogadałam z trenerem, rozpisał mi dietę i trening. Dietę ba całe życie bo to bardziej zmiana nawyków zywieniowychbniz dieta ma tydzień czy miesiąc i schudłam 12 kg. Mam super kondycję, zapomniałam co to cellulia ciałko mam super wyrzeźbione. Polecam. U mnie za trening i dietę trener bierze 150. Dietetyka też przerabiałam. Dostałam dietę ba dwa tygodnie zapłaciłam 300i kazał przyjść znowu i znowu i znowu. Żałuję że wcześniej nie poszłam ma siłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko 10 kg. U mnie przychodzi facet z bardzo dużą nadwagą, który zresztą mało co tam robi poza tym, że bywa i czas spędza. Wpisał się w krajobraz. Ludzie go lubią i mu kibicują. To jest miejsce praktycznie dla wszystkich. A ogóle to w klubie fitness czy na siłce łatwo się nawiązuje znajomości i przychodzą bardzo różni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wstydziłam jak byłam gruba. Najpierw schudłam żeby iść na siłownię bo tak to wstyd. Też widzialam jakie tam laski chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, tylko mi ochoty narobilyscie :) w sumie to jak bym schudla i 7 kg to bylo by oki , wazylabym 51 kg , do tego troche miesni i git , do lata moze bym jakos mogla sie pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde kobieto co ty gadasz. Ja chodzie na siłownię i naprawdę masa zróżnicowanych osób tam chodzi. Są laski.pakerzy,zwykli (przecietniacy:D) ludzie z nadwaga,ludzie starsi. Nikt na nikogo krzywo się nie patrzy. Każdy mile nastawiony. Mowie ci warto się przemoc.Mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty na siłowni sami piękne i młodzi i smukli to niewiem na jakiej niby są... Większość ćwiczy żeby zrzucić tu i uwdzie. Możesz zacząć od ćwiczeń w grupie poza tym zawsze jest ktoś kto pomoże obsłużyć sprzet. Dodatkowo wiele siłowni ma darmową konsultację z trenerem personalnym może on ułożyć taki pierwszy trening i pokazać te sprzęty i ćwiczenia które uwzględnia w treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrcze chodzę ma siłownie dla kobiet. Przychodzą i laski z mięśniami i laski z tłuszczem i nikt nie śmieje się z nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och ja wiem ze mi tez by sie spodobalo , chyba za duzo seriali sie naogladalam gdzie na fitnesie i silowni same laski i mistery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie obchodzi co mysla o mnie inni. Tobie tez tak radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bierze trener 80 euro za godz albo w grupie 22 razy , grupy po 6 osob 1000 euro od osoby To ja autorka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a co masz w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zmień dietę :P ja ćwiczę w domu, mam hantle, ławeczkę itd. Mi akurat doradza mój facet (wiele lat ćwiczy), ale zwykłę brzuszki, przysiady czy skakankę (w butach sportowych) możesz sama. Jak się usprawnisz to wtedy na siłkę (chociaż moim zdaniem nie masz co się przejmować wagą). Ogólnie warto by ktoś na siłce pokazał Ci jak ćwiczenia wykonywać, bo sporo osób robi je nieprawidłowo. W necie niektóre guru od ćwiczeń itd też niewielką wiedze mają i źle uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 treningi , dwa razy w tygodniu , jest napisane ze w grupach 6 osobowych ale z odczuciem personalnym dla kazdego i rada co do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , nie chce sama cwiczyc przed you tubem bo mysle ze zle to bede robic a moj maz mi nic nie pomoze bo on cale zycie na tylku siedzi , zarowno w pracy jak i w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nahpierw rzuc meza, a potem zacznij nowe zycie i idz na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWawa
A czego tutaj się wstydzić? Ja nie rozumiem? Bierz się za robotę i tyle pamiętaj tylko aby się dobrze nawadniać ja jak zaczynałam przygodę to nie wiedziała a teraz to już bez izotnika 4Move się nie ruszam. Powodzenia i pamiętaj pij dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie już z tym spamem. Przecież 4 Move to sama chemia. Wystarczy spojrzeć na kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej grupowe zajęcia fitness? To nie tylko zumba i aerobik, możesz wybrać zajęcia wzmacniające mięśnie, nie tylko spalające kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia gościu to Tiger, a kiedy uprawiamy sport i jesteśmy przemęczeni i podejrzewamy, że poziom elektrolitów w naszym organizmie jest zbyt niski, to powinniśmy sięgnąć po napój izotoniczny typu 4 move. Piją go nasi piłkarze, to przecież chemii by nie pili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się wstydzialam wyjść na siłownię więc kupiłam sobie parę rzeczy do ćwiczeń w domu. Twister, obciążenia takie na rzepy na ręce i nogi zakładam nawet jak sprzątam. Zmieniłam troszkę nawyki zywieniowe, piję dużo wody, robię sobie szejki owocowo warzywne na kolację rano owsianka, na obiad raczej to na co mam ochotę i nie jem fast foodow. Schudlam troszkę i kupiłam sobie bieżnie wydatek 2500zl ale nie tracę na karnet na siłownię i biegam sobie kiedy mi pasuje nie muszę nigdzie jechac, przebierać się dla mnie bomba. Jeżdżę dużo na rowerze i widzę duża poprawę w wyglądzie i kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×