Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chodzicie na silownie , bo ja bym chciala ale sie wstydze

Polecane posty

Gość Marinta
Uważam, że dobrym rozwiązaniem są również zajęcia fitness. W Krakowie możecie zajrzeć do http://www.vitalityboutique.pl/ . Jest to klub fitness z ograniczonym członkostwem. Myślę, że i wam może się spodobać to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast siłowni polecam Ci zajęcia grupowe:joga, zumba czy aerobik. Ja chodzę od jakiegoś czasu na zumbę i nie żałuje!Świetnie czuje się po tych zajęciach!Mam więcej energii i siły do działania. Dodatkowo zawsze mam na sobie ciuchy z rough radical więc czuje się mega komfortowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.altusfitness.pl, to dobra siłownia w Katowicach, chodzą do niej naprawdę różne osoby, nie tylko te mega wysportowane, ale również takie, które podobną sylwetkę chcą uzyskać. Nie ma co zakrywać się wstydem, tylko wziąć się do roboty, a rezultaty ten wstyd szybko przepędzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam wiele obaw, ale nie ma czego! Pierwsze godziny są krępujące, a później sama z siebie się cieszysz że jesteś w tym miejscu :) Ja chodzę do gravitana i każdemu ciepło polecam. Nie ma żadnych dziwnych spojrzeń innych , bo każdy ma swój sprzęt i nie ma czasu żeby się gapić na innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi się na siłownię po to aby te 5 czy 10 kg zrzucić. Co co są na tej siłowni tacy smukli i piekni też na tej siłowni się nie urodzili .... Więc głowa do góry (i ...) i do roboty! A o sprzęt się nie martw! Zawsze można zapytać plus przy większości jest instrukcja obsługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×