Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dress code.

Polecane posty

Gość gość

Pracuję w banku, dopiero co zaczęłam. Wczoraj nie dałam rady na obcasach i siedziałam na bosaka. Potem dostałam upomnienie od szefa. Słusznie? Dress code nakazuje ubierać szpilki, ale ja nie potrafię wytrzymać. Czy obsługując klientów na boso robię coś faktycznie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym był twoim klientem w banku i widział bym że pracujesz na bosaka to mocno bym się zdziwił jest to poprostu zły wizerunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie potrafię być w szpilkach, a płaskie buty są zabronione. Może poszło o to, że stopy były gołe, do tego mam czerwone paznokcie i na bosaka wyglądałam tandetnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż mi się nie chce wierzyć w to, co czytam. Jakbym w banku spotkał taką osobę, to bym pomyślał z jakiej przyjechała wiochy. Swoją postawą źle wpływasz na wizerunek całej placówki. Nie chce mi się w ogóle wierzyć, że takie rzeczy mogą mieć miejsce w bankach. Niedługo będą siedzieć w samych gaciach, bo im za gorąco czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, ubranie do pracy (i buty) wcale nie muszą być niewygodne. Musisz tylko odnaleźć odpowiednie fasony i materiały, w których się będziesz dobrze czuła. Mnie bardzo pomogła stylistka portalu pasujemi.pl, zajrzyj sobie na tą stronę, masz mnóstwo przykładów jak się ubierać, żeby wyglądać stosownie do stanowiska, a jednocześnie czuć się komfortowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×