Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwilleatyou

MAMY GRUDZIEŃ 2017

Polecane posty

Hej. Nie znalazłam jeszcze takiego tematu więc zakladam. 4 dni temu zobaczyłam na teście 2 piękne kreski i z moich obliczeń wychodzi termin na 5 grudnia . Lekarz dopiero za 10 dni. Jakby ktoś miał ochotę dołączyć to fajnie by było spędzić te pozostałe 8 miesięcy na wspólnych rozmowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1992
W środę zrobilam test i piękne dwie kreski lekarz za tydzien wychodzi.termin 6 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest temat mam na grudzien'17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny 3.04 powinnam dostac@ i zrobilam test wyszly 2 piekne kreseczki wedlug moich obliczen termin 12 grudnia. Niestety przez swieta nie udalo mi sie za wczesnie dostac do lekarza, wizyta dopiero 25.04 myslicie, ze bedzie ok czy szukac czegos na wczesniej ? Lekarz do ktorego sie zapisalam jeat dobry i chcialabym aby prowadzil cala ciaze wiec stad moje dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaOla17
Ja mam bardzo podobnie i też termin 25.04 do lekarza. Z jednej strony umieram z niepokoju (mimo 2 ciąży) i chciałabym pójść do lekarza, ale boję się, że pójdę za wcześnie i nie będzie jeszcze tętna i wtedy dopiero zacznę świrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponyo86
Okres miałam dostać 04.04. Teraz leci mi 5ty tydzień. Ciąża potwierdzona badaniem bety poziom 320 w lat dzień 4 tyg (3 tydz 7 dzień). Nie mam żadnych objawów oprócz wrażliwych piersi. Myślę czy już się zbierać do lekarza czy jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to jeszcze ciut za wczesnie :) ,lekarz pewnie potwierdzi juz ciążę ale na ujrzenie serduszka jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie pozdrawiam mamuśki grudniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponyo86
Czyli lepiej iść donlekarza np za 2 tygodnie jak będę w 7mym? Myślałam że trzeba wcześniej żeby zlecił badania czy powiedział co łykac. Poszperam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Hejka mogę się dołączyć termin na 12 grudnia z moich obliczeń. wizytę mam dopiero 24 kwietnia , obecnie leci 6 tydz .. Mam w domku już parkę Synka 7 i córcie prawie 3 latka... Z własnego doświadczenia wiem ze lekarz zrobi mi USG w okolicy 11 tygodnia bo wcześniej mówi ze nie ma sensu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Ponyo86 myślałam ze ja tylko nie mam objawów poza delikatnym bólem piersi nawet przeglądałam fora na ten temat ale piszą ze to normalne i żeby się cieszyć . Szwagierka jest w tym samym tyg i okropnie wymiotuje i głowa jej pęka. Ja to wsumie należę do tych co przechodzą łagodnie ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna00
A jeśli chodzi o objawy to mnie okropnie mdlilo i to tak ze nawet wysłowić się nie mogłam, najchętniej bym leżała i nic więcej. w święta tyle jedzenia a ja jadłam tyle co nic. ale na szczęście ostatnie dwa dni obudziłam się bez mdłości. Pierwsze dwa tyg po owulacji bolał mnie dziwnie brzuch raz jeden jajnik raz drugi raz środek i to takie bardziej rozpieranie niż ból. Do tego mega wzdęcia. Od razu wiedziałam ze jestem w ciąży bałam się tylko czy się utrzyma bo cykl wcześniej poroniłam kilka dni po terminie spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaxyz
Dołączam :)Ponad tydzień temu 2 kreski na teście.Jestem obecnie w 6 tygodniu ciąży,termin na 13 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczkaa1
Witam :-) Dołączam do Was :-) Jestem w ciąży 7 tyg i 5 dni.. Jest to moja 4 ciąża. 1-córeczka 9 lat 2-poronienie w 6 tygodniu 3-córeczka 4 latka (ciąża zagrożona od 6 tyg krwawienia i poród w 31 tygodniu ) 4- obecna :-) Byłam wczoraj u lekarza i potwierdził żywą ciążę ale dał mi skierowanie do poradni w szpitalu klinicznym ponieważ muszę być pod specjalną opieką. Dziś rano byłam się tam zapisać i termin wizyty mam dopiero na 17 mają.. (czyli pod koniec 11 tygodnia) przeraziło mnie to poniewaz boje się żeby nic się nie wydarzyło jak w poprzednich ciążach.. wolałabym dostać zwolnienie i być w domu -byłabym spokojniejsza.. bo w pracy dzwiganie, hałas, skupisko bakterii i różnych chorób (pracuje w przedszkolu jako pomoc/woźna -więc dochodzi mi dźwiganie talerzy, miski z kubkami, wiadra z zupą ok 8 litrów itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama Klary
Ja mam od niecałego miesiąca 24 lata. 25 grudnia akurat na święta . pojawi sie moje pierwsze dziecko. Dziewczyna- imie jej Klara . Wyprawka prawie w oełnej gotowisci od przyjaciółki dostałam chuśtawke do domu dla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×