Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zwrocic uwage babci na brzydki zapach

Polecane posty

Gość gość
no właśnie, pieprzone cholerne pisowce, młodym zdrowym jak byk rodzicom dają za darmo 500+ gdzie powinni zapieprzać na te swoj****chory jak je napieprzyli, a starym ludziom za ich pracę 30-40 letnią dają jałmużnę, która nie wystarcza na wynajęcie opiekunki na stare lata, i po wuj uczciwie pracować, polska to najgorszy kraj dla starych ludzi, i to cholerne pisowce modlące się, co miesiąc męczennica smoleńska a pomiatają starymi ludźmi za ich pracę, w tym roku cholerna szydłowa dała im aż 8 zł podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Tez mysle, ze pomoc od panstwa dla ludzi starych to jest kpina. Ale akurat moja prababcia miala teraz 70 zl podwyzki, wiec ma nieco ponad 1200 zl. Babcia oszukala mojego tate, ktory sie pytal, ile prababcia ma emerytury, jak byl ostatnio zalatwic kwestie opieki. Powiedziala mu, ze 1000 zl, a ma wiecej. Babcia miesiac temu rzucila papierosy. Palila 2 paczki dziennie, kupowala zawsze taniej po 7 zl, ale policzcie sobie, ile to miesiecznie bylo kasy. Na to pieniadze byly. Ja moge babci pomoc, co juz robie- zrobic zakupy wieksze, przypilnowac prababci, przywiezc butle z gazem, skosic trawe. Jak trzeba by bylo, to zawiozlabym do lekarza i babcia o tym wie. Ale nie przejme opieki za jej matke, tym bardziej, ze na miejscu sa prababci wnuki 40-letnie (ja jestem PRAWENUCZKA) oraz jej syn., tzn. prababci syn, a babci brat. Tamci praktycznie nie interesuja sie prababcia. Ja tez mam rodzicow, ktorzy kiedys beda starzy, tesciowa, z ktora mieszkam i ktora ma coraz wieksze klopoty z chodzeniem, byc moze kiedys babci bede musiala pomoc, gdy tez zacznie niedomagac (jestem jedyna wnuczka, mam brata, ale on jest za granica). Wiec nie przejme opieki nad wszystkimi seniorami w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tej pieprzonej damulce przeszkadza zapach. Tobie rowniez by przeszkadzal. Co mam zrobic, gdy babcia nie daje okna otworzyc? Ani nie daje poszukac prababci czystych ubran? Mam ja przywiazac do krzesla. Ile razy otworzylam okno, tyle razy babcia z krzykiem na mnie, ze przeciag, ze je przewieje! Ludzie, to bylo lato, ponad 30 stopni ciepla, a w domu az w nosie wiercilo. I to jest wina tylko i w ylacznie babci, bo okno to chyba moze otworzyc. Ale widocznie jej to nie przeszkadza. Jak tata wtedy dal te pieniadze na opiekunke i powiedzial, ze babcia ma dolozyc 200 zl z emerytury prababcia, nie ze swojej, tylko z prababci, to nagle sie okazalo, ze babci nie trzeba pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko . sto razy juz to opisywalas i co my ci mamy pomoc??? Poza ty chalupa na ciebie przepisana wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chalupa przepisana, gdy za maz wychodzilam. Zreszta, babcia wiedziala, ze tam nie zamieszkam nigdy, bo niby jak? Budujemy swoja. Z tej chalupy to tylko podatek place. Zreszta, chcemy ja przepisac kiedys na moich rodzicow, bo oni mowia, ze na starosc do PL wroca. Sama im mowilam, ze przepisze. Na razie nie chca, ale znajac zycie to sie tak skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×