Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie oc

Polecane posty

Gość gość

na co warto zwrocic uwage przy wyborze oc? wiadomo cena, ale co jeszcze jak nie dać się złapać na pseudo atrakcyjną ofertę która po opłaceniu składki nie obejmuje tego na czym nam zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oc to oc idziesz tam gdzie taniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineexpertcompensa
Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się również nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam zielonego pojęcia gdzie sobie oc/ac wziąć ale skorzystałam z www.rankomat.pl i teraz mam Link4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszke
NNW nie brałbym bo wyplacaja tylko w przypadku TRWAŁEGO uszczerbku na zdrowiu. Hehehe np odcieta Glowa. I to do 10 tys max..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszke
A i sa strony z których się można dowiedziec jak płacić mniej np jesli przedluzysz oc 2tyg przed końcem można zaoszczędzić nawet 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelomakrelo
Ja zawsze biorę najtańsze jakie mi oferują nie jestem głupi żeby bulić po 4 koła. Szukam przeważnie przez www.rankomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiloska
Ostatnio ubezpieczenia sporo poszły w górę więc każdy grosz jest ważny. Po wpisaniu podstawowych danych tutaj www.superpolisa.pl otrzymasz ranking najtańszych ubezpieczeń. Warto sprawdzić nawet na obecnym, będziecie wiedzieć czy nie przepłacacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

ja to kupiłem oc w ergo hestii z polecenia przyjaciół, złego nie polecą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×